Clicks886
csk.cartoon
6
Peniaze hýbu cirkvou. Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsDnhtciqchpMore
Peniaze hýbu cirkvou.

Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsDnhtciqchp
Barbarin
Ježíš je Pravda. Lež je služba Satanovi. Kdo lže, nemůže být Ježíšovým učedníkem.
Kallistratos
Včera jsem slušně oslovil jednoho kněze z jedné farnosti v diskuzním foru a reagoval na jeho dlouhodobou antizemanovskou retoriku a urážky potenciálních voličů Zemana a na slova svině a podlidi, která vypouštěl a mnoho dalších... Byl se mnou hotov za chvíli a když nevěděl kudy kam, tak mne začal urážet a stejně tak faráře mé farnosti. Naprosto nedůstojné. Opět jsem se poučil, že lidé jsou tak …More
Včera jsem slušně oslovil jednoho kněze z jedné farnosti v diskuzním foru a reagoval na jeho dlouhodobou antizemanovskou retoriku a urážky potenciálních voličů Zemana a na slova svině a podlidi, která vypouštěl a mnoho dalších... Byl se mnou hotov za chvíli a když nevěděl kudy kam, tak mne začal urážet a stejně tak faráře mé farnosti. Naprosto nedůstojné. Opět jsem se poučil, že lidé jsou tak stejní a i když dospělí a ať vážně se tvářící právníci, lékaři, kněží, policisté či učitelky a nebo kdokoli jiný, tak jsou to stále ti caparti co honili merunu, pošklebovali se bokem a holčičky co šplhaly a žalovaly na druhé :) Ty nectnosti a danosti a předpojatosti ovládají kohokoli a sociální sítě umožňují tak trochu více pochopit tu odolnost jedinců a jejich vnitřní svět. S úctou vzpomínám na tu menšinu, která byla ochotná reagovat a byla silná odolat náporu otázek a nebo výtek a vstřebat to a pak dokonce krásně reagovat a zapříst zajímavý rozhovor. Tací lidé, kteří odolají mým invazím a vydrží to se pro mne stávají poté nesmírně vzácnými a zaslouží si mou úctu, protože sám vím, že jsem komplikovaný a někdy i netrpělivý. Takže nejen peníze hýbou světem Joske, ale především lidské nectnosti, lidská pýcha, nenažranost, separátní zájmy a zloba. Na stranu druhou i závist těch, kteří mají málo a nebo nemají nic a to doslova vlastní vinou.
-----------------------------------------------
Joske
před 41 minutami
Peníze hýbou světem i církví, která je ve světě. Peníze dávají moc. Kdosi kdysi napsal: "Všechna moc korumpuje, a absolutní moc korumpuje absolutně".
Kallistratos
A performer or a jester who mocks faith? --> Ptáte se – my odpovídáme: Ještě jednou o krvácení!
Barbarin
Mimo jsi od 24. června 2013, Monku.
Kallistratos
Upřímně řečeno ty bezectné obrázky i výlevy Libora níže jsou fakt mimo a jedině Radkin Honzák by s tím asi pohnul :) Ale co mi přišlo pod ruku od jednoho výborného kamaráda je tento článek. Vřele a více než vřele doporučuji: www.konzervativninoviny.cz/socialismus-se-…

Jinak díky Glorie za možnost zde psát, ale jinak stojíš za starou belu :)
Libor Halik
Bohu žiaľ, Marx a marxisti teraz so satanistami od Pachamamských model. Nie je to dlho, kedy Indiáni obetovali krvavé ľudské obete práve Pachamame.