wacula25wp.pl
TEN sakrament komunii świętej jest zawsze taki sam J.CH. Obojętnie kto go podaje czy to w lesie w jaskini na wojnie i niewoli a podającym jest stara kaleka żebraczka .Przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda! 25 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo dbacie o czystość zewnętrznej strony kubka i misy, a wewnątrz pełne są one zdzierstwa i niepowściągliwo…More
TEN sakrament komunii świętej jest zawsze taki sam J.CH. Obojętnie kto go podaje czy to w lesie w jaskini na wojnie i niewoli a podającym jest stara kaleka żebraczka .Przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda! 25 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo dbacie o czystość zewnętrznej strony kubka i misy, a wewnątrz pełne są one zdzierstwa i niepowściągliwości.26 Faryzeuszu ślepy! Oczyść wpierw wnętrze kubka, żeby i zewnętrzna jego strona stała się czysta Chcecie powiedzieć że z rąk tej pięknej szafarki byście w czasie mszy św. ODMÓWILI przyjęcia ciała zbawiciela J.CH. BO PYCHA wasza jest najważniejsza czyli jak żydostwo byście postąpili OPANUJCIE sięęęęęęęęę.
PiotrM
O, ciasteczka rozdaje 😀
Adrianna7
Apokaliptyczna Nierządnica działa pełną parą...
predex
To sa te sekty w kościerle typu Kiko za Friko, nowa ewangelizacja, kościółek przydomowy, czyli róbta co chceta w kosciele.

A zakon rycerzy Chrystusa Krola nielzja.
Joanna17
Smutne...
Matricaria
Panie sie częstują...
Tymoteusz
Te biedne uśmiechnięte dziewczyny „szafarki” nie wiedzą co czynią (za zgodą odpowiednich władz kościelnych, które za to świętokradztwo słono przed Bogiem odpowiedzą!).

Módlmy się, żeby przejrzały te niewiasty na oczy i nie profanowały Pana Jezusa!
chemikus
Fidelium traditioni
Synagoga szatana rozpościera swoje skrzydła w tych czasach ostatecznych !
Jerzy4711
Ohyda!