Clicks798
Libor Halik
2

Mikovitsová prozradila leukémii ve většině vakcín proti chřipce

Když publikovala v roce 2009 svůj výzkum [1] v časopisu Science, všimla si toho, že chronický únavový syndrom v USA, který byl tehdy zpozorován u části americké populace, je přímo souvislý s vysoce nakažlivým retrovirem XMRV z hlodavců, který způsobuje akutní a prudce se rozvíjející rakovinu prostaty. V dokumentu navrhovala únavový syndrom léčit pomocí léků na lentaviry, konkrétně léky vyvinutými pro léčbu AIDS. Tato publikace otřásla americkou odbornou veřejností, protože její objev odhalil, že virus XMRV, který způsobuje leukémii, je součástí většiny amerických vakcín proti chřipce.
Dr. Judy Mikovits

se po publikování článku dostala do mašinérie neuvěřitelné odvety. Do jejího domu vtrhla zásahová jednotka SWAT, která hledala údajně uniklé dokumenty z laboratorního výzkumu, byla zadržena a strávila nějaký čas ve vězení, bez vznesení obžaloby, bez přístupu k právníkovi, na základě tvrzení, že utíká před spravedlností, jenže zatykač na ni vydán nikdy nebyl, a tak ani logicky nemohla před ničím utíkat. V listopadu 2011 byla tedy ve svém domě zatčena, byla křivě obviněna z toho, že v laboratoři Whittemore Peterson Institute ukradla záznamy a poznámky k výzkumu a také počítač.
Po několika dnech ve vězení ale byla propuštěna, Whittemore Peterson Institute obvinění stáhl a celé to působilo jako vyslání vzkazu. Soudce nařídil Dr. Judy Mikovits, že po dobu 5 let nesmí s nikým o ničem mluvit, o své práci, o výzkumu, o poznatcích, prostě o ničem. Za tu dobu byla její kariéra zničena.
Dovolila si odhalit složení amerických vakcín, které zaplavily po roce 1989 i český i slovenský očkovací trh
.

Veškeré očkovací látky, které mají původ v západních laboratořích, mají původ v amerických patentech a postupech. Nechat si dobrovolně do těla vpíchnout roztok z myší, ze psů, nebo z opic, které obsahují prudce nakažlivé viry způsobující rakovinu, je znakem šílenství a genocidy obyvatelstva. Právě proto ortodoxní Židé mají zákaz očkování svých dětí, stejně tak zákaz mimo-rodinných transfúzí, od cizích lidí. Charedim v New Yorku i v Izraeli mají své vlastní rodinné krevní banky, s vlastními zásobami krve a plazmy, aby nemuseli v případě potřeby vystavovat sebe nebo své děti kontaminaci lidí s krví nakaženou vakcínami z Fort Detrick, které jsou vyrobeny za použití bojových a prudce nakažlivých virů. Když farmaceutická lobby zničí kariéru molekulární bioložce za to, že odhalí pravdu, tak doufám že chápete, čeho všeho jsou schopni a co udělají pro to, aby se pravda nedostala na světlo.
Viz video: gloria.tv
Více od -VK- šéfredaktora AE News na: aeronet.cz/…/video-americka-…
apredsasatoci
Všetky jej videá na FB blokli.
Libor Halik
Satanistům vědecká pravdomluvnost Mikovitsové velmi vadí. @apredsasatoci