Clicks926
Varovanie
6

VYZÝVÁM VÁS K OBRÁCENÍ, K DUCHOVNÍ ZMĚNĚ

Poselství Ježíše ze dne 25. srpna 2020.
Nástroj: Luz de Maria (Argentina).
www.revelacionesmarianas.com/index.htm

Moji milovaní lidé:
Stále se dívám na vás a nenechávám bez povšimnutí jediný čin nebo práci tohoto mého lidu, který miluji.
Lidstvo pokračuje v cestě, aniž by rozpoznalo znamení a signály tohoto času, kdy Trojjediná Láska vytváří novou událost, abyste mohli otevřít oči a ducha a obrátit se, a nedávat průchod lidským výmluvám k tomu, co se děje, kdy každá událost je větší než ta, jež se udála před ní.
Vyzývám vás k obrácení, k duchovní změně, která jediná vás může udržet naživu uprostřed moře rozkladu.
"Kdokoli si přeje být mým služebníkem, ať vezme svůj kříž a následuje mě"[Mt 16, 24].
Mé věrné děti jsou pronásledovány, pomlouvány, nepochopeny, hanobeny, a ti, kdo tímto způsobem jednají s mými dětmi, budou žít ve vědomí, jak se mýlili a sténat v údolí slz, až poznají, jak špatně jednali.
Není pravdy bez kříže, proto se musíte dívat na tento aspekt s vaší schopností rozlišení. Moje opravdové nástroje jdou po plivancích, snáší facky a závist svých bratrů, urážky na cti a nespravedlnosti od těch, kdo se nazývají jejich bratry [Lk 4, 24].
JEDNAJÍ-LI TAKTO TI, KDO TVRDÍ BÝT MÝMI DĚTMI,
JAK JEDNAJÍ TI, KDO SE ODDALI ĎÁBLU?

Proto je světový mír ohrožen a stále visí na vlásku, odtud pramení důležitost víry v Boží ochranu, do níž se svěřili moji lidé, proto musí zůstat ostražití, pozorní, ve stavu duchovní pohotovosti, aby neupadli do pýchy a jejich modlitby nebyly prázdné.
Musí zůstat pozorní k mým výzvám, naprosto pozorní a věrní mé Lásce, mé Pravdě, mému Zákonu, aby nepřijali novinky v mé církvi, které nejsou mou vůlí, ale lidskou vůlí k odchýlení od mého Slova, a tím k odvrácení mých dětí ode Mne.
Tento čas je největší výzvou člověka svému Pánu a Bohu, je to čas, kdy víra musí růst, a jako kvas se množit pro jeho bratry [Mt 13, 33-35], aby nepadli do chapadel Satana.
Modlete se, mé děti, modlete se před tím, než tolik věcí přijde k lidstvu.

Modlete se, mé děti, modlete se, protože ti, kdo Mnou pohrdají, poraní mé mystické Tělo.
Modlete se, mé děti, modlete se, země se třese s velkou silou, [pobřežní] pás je potřísněn krví.

Modlete se, mé děti, modlete se, obraťte se, obraťte se!
Modlete se v každé době, modlete se srdcem, dávejte lásku, která sídlí v srdci.
Má Matka a Já vás přivítáme s láskou, mé milosrdenství vás očekává. Nebojte se. Zůstanu s vámi.
Žehnám vám.
Váš Ježíš
Anton Čulen
Biskupi Austrálie a Veľkej Británie kritizujú koronavakcínu firmy AstraZeneca, ktorá využíva bunky orgánov umelo potratených detí. Presne túto vakcínu zakúpi aj Slovensko. Aké stanovisko pre svojich veriacich vydá KBS?
fiat33
To som aj ja zvedavá 🙏
Peter(skala)
tak to vyzera, že KBS aj ked bude protestovať proti vakcine vyrobenej z potratených detí, napokon aj tak nezabrania očkovaniu. Problem je v tom, že oni neodmietaju vakciny ako také a preto robia kompromisi.

.. je to na tom istom princípe ako s postojom voči antikoncepcii, kedy niektorí biskupi umožnuju ich použivať, pokial neide vyslovene o abortívnu antikoncepciu. Lenže v skutočnosti neexistuje…More
tak to vyzera, že KBS aj ked bude protestovať proti vakcine vyrobenej z potratených detí, napokon aj tak nezabrania očkovaniu. Problem je v tom, že oni neodmietaju vakciny ako také a preto robia kompromisi.

.. je to na tom istom princípe ako s postojom voči antikoncepcii, kedy niektorí biskupi umožnuju ich použivať, pokial neide vyslovene o abortívnu antikoncepciu. Lenže v skutočnosti neexistuje NEabortivna antikoncepcia, pretože každá jedna je potencionalne abortívna.

Takisto s vakcinami: su také, ktoré vyslovene su preukazatelne, že kvôli nim usmrcuju deti potratom ale ostatné su také, ktoré aj ked nevedia preukazať ich aborčný pôvod, tak ani aborčný dôsledok po užívaní vakcín.

Keby biskupi jednoznačne odsudili akukolvek formu antikoncepcie a takisto vakciny, tak by nerobili kompromisi ako s nejedlými hubami, ktoré riskuju fajnšmekri po viacnasobnom uvarení.
Kallistratos
Peter, neabortivní antikoncepce je třeba PPR nebo šprnda 😁 To druhé s ohledem na statistiky je dokonce více nakloněno k selhání a tedy možnému početí nakloněno...🤰
Peter(skala)