lv.news
57

Konvertēto katoļu žurnālistu vajā Itālijas tiesneši

Itālijas žurnālists Danilo Kinto, katolis un bijušais radikālās partijas (Partito Radicale) kontrolieris, kas ir viena no visvairāk ļaunajām itāļu partijām, tiks sodīts par "neslavas celšanu".

Iemesls: pirms četriem gadiem Quinto publicēja grāmatu par viņa pāriešanu ticībā, kurā viņš raksta, ka partijas vadībai "nav galvas", un viens no tās locekļiem tika saukts par "muļķīgo kalpu". Šis nav pirmais tiesā celtais prasījums, par ko cīnījās viņa bijušie partijas biedri.

Radikālā partija ir palīdzējusi Itālijai ar laulības šķiršanu, abortu, eitanāziju, likumīgām narkotikām, homoseksuālismu, dzimumu ideoloģiju un tā rezultātā – masveida imigrāciju. Šīs partijas visnežēlīgākos pārstāvjus Bergolio režīms ir ļoti cienījis.

Francisks privātā audiencē pieņēma Emmu Bonīno, kas ir vadošā Radikālās partijas biedre. Bonīno ir pašatzīta masu slepkavotāja, kura nogalinājusi vairāk nekā 10 000 bērnu, ieskaitot viņas pašas bērnu. Viņai bija galvenā loma abortu ieviešanā Itālijā. 2016. gada 8. februārī Francisks apgalvoja, ka Bonīno ir "viens no dižākajiem cilvēkiem šodienas Itālijā".

Partijas ideoloģijas vadītājam, žurnālistam Eudžēnijam Skalfari, ir tieša piekļuve Franciskam. Viņš viņš apmeklē un aicina viņu regulāri un izmantot informāciju par rakstiem, kas izraisa skandālu starp ticīgajiem.

Vatikāna arhibīskaps Vinčenco Palja nosauca seno radikālo partijas līderi Marko Panellu par "cilvēku ar lielu garīgumu" un teica, ka viņa nāve bija "liels zaudējums mūsu valstij".

Tiesas prāva pret Kinto notiks apmēram 22. februārī. Itālijas tieslietas pakļaujas politiskajiem kreisajiem un dažām radikālās partijas idejām.

Attēls: Danilo Quinto, #newsHupwalinfh