ľubica
112K
Freddy Gargamel
Žiaľ, ani takáto perspektíva nedokáže dostatočne motivovať slovenské opozičné sily k zanechaniu svojich smiešnych potýčiek a k zjednoteniu sa...
dominikguzman
Presne toto sa udeje, od zvážania neočkovaných do get a zabavovania ich majetku nás možno delí len pár mesiacov. Vakcína presne toto urobí, že v človeku zabije súcit, mentálne ho okyptí, urobí ho neschopným kajať sa pred Bohom, preto ide o časť znaku šelmy. Píšem časť, lebo druhou časťou je ten COVID pass. Možno by ten generálny štrajk ešte zabral, ale pochybujem, že toto sa stane. Po skončení …More
Presne toto sa udeje, od zvážania neočkovaných do get a zabavovania ich majetku nás možno delí len pár mesiacov. Vakcína presne toto urobí, že v človeku zabije súcit, mentálne ho okyptí, urobí ho neschopným kajať sa pred Bohom, preto ide o časť znaku šelmy. Píšem časť, lebo druhou časťou je ten COVID pass. Možno by ten generálny štrajk ešte zabral, ale pochybujem, že toto sa stane. Po skončení roku svätého Jozefa vypukne peklo na zemi.
Zuz S
Ked niekomu poviem, ze toto sa da predpokladat, cize a) pripravte sa a b) nekolaborujte, tak 3,2,1 - hystericky zachvat - "aaa, siris strach, mysli pozitivne, co pekne si dnes zazila, odreaguj sa..." ludia pochopia, az ked budu stat pri mure na odstrel, a aj to asi presvedcia samych seba, ze je to len konspiracia
apredsasatoci
Krajniak včera na TA3 povedal, že neočkovaných budú odvážať preč, aby neohrozovali svoje okolie.
Zuz S
Snad ma ostrazitu ochranku... A mal aj ihlickove maskace? :D Televizne vysieRanie nemame, tak nie som v obraze...
dominikguzman
Tu je relácia, kde bol včera Krajniak na TA3, a nepočul som tam, žeby niečo také povedal: ta3.com/…o-povinne-ockovanie-revolucia-v-daniach-a-odvodoch
Zuz S
Peticia proti povinnemu corona-ockovaniu.
Z navrhu zakona beha mraz po chrbte.

patriotpetition.org/…llgemeine-corona-impfpflicht-muss-gestoppt-werden/
Augustin 19
Zj 13:17 aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.
ľubica
Nedávno sa na verejnosť dostalo šokujúce očité svedectvo z Lotyšska, ako sa žije pod diktátom covid pasov. Originál v angličtine nájdete na tomto linku.
Tuto uvádzame jeho preklad. Popisuje totalitnú budúcnosť, ktorá, ak nepovstaneme a neodstránime covidových fašistov, môže čoskoro čakať všetky krajiny, vrátane našej.
Tresty, nemožnosť kúpiť jedlo, lieky, benzín, segregácia, policajné nájazdy, …More
Nedávno sa na verejnosť dostalo šokujúce očité svedectvo z Lotyšska, ako sa žije pod diktátom covid pasov. Originál v angličtine nájdete na tomto linku.
Tuto uvádzame jeho preklad. Popisuje totalitnú budúcnosť, ktorá, ak nepovstaneme a neodstránime covidových fašistov, môže čoskoro čakať všetky krajiny, vrátane našej.
Tresty, nemožnosť kúpiť jedlo, lieky, benzín, segregácia, policajné nájazdy, nenávisť, cenzúra, šikana
Lotyšsko zaviedlo najtvrdší režim covid pasov v Európe. Už je tomu 8 týždňov a nie je žiadny plán to ukončiť. Dokonca sa ďalej pritvrdzuje.
Bez covid pasu môžeme ja a moja žena vstupovať len do malých obchodov, ktoré predávajú hlavne potraviny, lieky, okuliare a krmivo pre zvieratá.
Všade inde máme zákaz.
Bez pasu máme podľa zákona zakázané vkročiť do akéhokoľvek obchodu s oblečením.
Móda, športové a detské potreby, svadobné šaty – všetky tieto obchody sú pre nás nedostupné.
Dokonca aj bazáre (second handy) museli zaviesť systém vyhnanstva pre nezaočkovaných. Nikto nemôže kupovať ani predávať bez pasu (znaku šelmy).
Stupňovanie obmedzení
Do polovice októbra nám zákony dovoľovali kupovať jedlo a lieky v malých obchodoch a lekárňach.
Byrokrati sa však rozhodli, že aj to je príliš mierne. Preto pred dvoma týždňami nariadili nové obmedzenie pre malé obchody – buď 1 zákazník na 30 m2, alebo zákaz vstupu neočkovaným.
Výsledok: v mnohých oblastiach sa už viac nedá nakúpiť bez pasov.
Supermarkety nás zakázali už v septembri. Teraz nás už zakazujú aj malé obchody.
Takže ako nakúpiť potraviny?
Na internete, trhoviskách alebo cestovať do niektorého z toho mála stále ubúdajúcich obchodov, ktoré nás „zatiaľ“ nezakázali.
Väčšina lekárni ešte umožňuje zadovážiť si lieky aj ľuďom bez pasu. No vzhľadom na zvyčajne malú rozlohu lekární to znamená, že vo vnútri môže byť len jeden človek.
Výsledok: zákazníci čakajú vonku v zime alebo odídu preč bez liekov.
Do lekární, ktoré vyžadujú covid pasy, sa dá vchádzať normálne, no platí to len pre zaočkovaných.
Čo sa týka čerpacích staníc, tak stupňovanie tlaku vyústilo do zmiešaného systému. 2 z 5 čerpačiek sa rozhodli úplne vylúčiť nezaočkovaných.
Len asi 1 z 5 stále umožňujú plný vstup.
Ostatné nám bránia vstúpiť dovnútra, no umožňujú natankovať a zaplatiť vonku.
Segregácia
V zopár prípadoch nás zákon nevyháňa úplne, ale umožňuje poskytnúť nám len obmedzenú službu.
V bankách sú držitelia pasov plne obslúžení.
Pre nás bez pasov zákon umožňuje poskytnúť nám len „nevyhnutné finančné služby“ počas doby maximálne 15 minút.
Policajný štát
Tajní policajti v civilnom oblečení robia nájazdy na supermarkety a obchodné centrá.
Náhodne tam zastavujú nakupujúcich a kontrolujú nielen covid pasy, ale aj občianske preukazy, aby overili, či sa jedná o rovnakú osobu, na ktorú bol vystavený pas.
O týchto nájazdoch potom polícia robí tlačové konferencie.
Rozsah policajných kontrol je ohromujúci. V jeden deň minulý týždeň 200 policajtov v utajení kontrolovalo obchody a nákupné centrá. To je 2,5% z celkového počtu policajtov v krajine.
Takto skontrolovali 11 700 ľudí, čo je 0,4% z celej populácie. Za jediný deň!
Predstavte si:
Nachádzate sa v supermarkete, tlačíte vozík pomedzi regály a zrazu na vás vybehne človek v civilnom oblečení a chce od vás covid pas a občiansky preukaz.
A ak čokoľvek nie je v poriadku, vyhodí vás z obchodu a hrozí vám pokuta do 5000 Eur a väzenie až 6 rokov.
Môže sa to stať aj na Slovensku?
Možno si hovoríte, že u nás sa niečo také stať nemôže.
Ste si takí istí? Pred dvoma rokmi by ste tiež určite omietli uveriť, že sa môžeme dostať do dnešného marazmu.
Pamätajte, obmedzenia sa zavádzajú vždy salámou metódou. Najprv mierne a len pre niekoho a postupne salámovou metódou sa sprísňujú a rozširujú.
Začali sme s rúškom a dvoma týždňami na „sploštenie krivky“ a dnes nemôžete ísť k lekárovi či do reštaurácie bez testu alebo očkovania. A čoskoro ani do práce.
Lotyšský scenár je preto nanajvýš reálny a presne tam čoskoro skončíme aj my, ak sa fašizmu rýchlo a dôrazne nepostavíme!
Vlády sa zmenili na teroristov, lekári na vrahov a zástancovia očkovania na uctievačov kultu smrti
Falošná pandémia covidu je globálnym plánom na vyhubenie ľudstva. Písali sme o tom podrobne v našom nedávnom článku.
To je aj dôvodom, prečo väčšina vlád sa nezaoberá ľudskými právami ani vážnymi, neraz smrteľnými vedľajšími účinkami vakcín. Načo by to robili, keď ich konečným cieľom je aj tak naše masové vyvraždenie.
Zrušili právny štát, zrušili občianske a ľudské práva, zrušili ľudskú dôstojnosť.
Každý, kto nesúhlasí s injekciami experimentálneho hrotového proteínu, je dnes šéfom Pfizeru označovaný za „kriminálnika“. Každý, kto nesúhlasí s jeho produktom by mal byť podľa neho zatknutý a uväznený.
Ľudia, ktorí podľahli a dali sa zaočkovať, sa menia na vakcínových zombíkov vyznačujúcich sa zvláštnym správaním, pre ktoré je typická agresia a hnev. Strácajú vyššie kognitívne funkcie a degenerujú do stavu typického pre plazí mozog, neschopní racionálneho úsudku.
Zaočkovaní vládni byrokrati sa rovnako menia na vakcínových zombíkov bez schopnosti empatie. Dnes sa na svet pozerajú z plazej perspektívy – predátori a korisť – a v ich očiach sme my tá korisť.
Dobrovoľne s tým v žiadnom prípade neprestanú, dokým posledný človek nebude mŕtvy alebo umierajúci. Jediným spôsobom na záchranu ľudstva je ukončenie vládneho teroru a genocídy pod taktovkou farma priemyslu.
Zrušme ministerstvo zdravotníctva, zrušme kontrolné orgány (FDA, CDC, ŠÚKL), zrušme smrtiace drogové kartely (farmaceutické firmy).
Rozložme propagandistické médiá hlavného prúdu a vypnime veľké technologické firmy podieľajúce sa na cenzúre informácií. Trestne stíhajme všetkých, ktorí sa podieľali na pretláčaní falošnej pandémie, vakcín, podvodnej vedy a nemilosrdných lockdownoch.
Pre oslobodenie ľudstva musíme o svoje prežitie bojovať proti globálnemu kultu smrti, ktorý sa už viac ani nedá klasifikovať ako ľudský.
Záver: Ako ďalej?
Počas posledných 18 mesiacov pandémie sa v mnohých krajinách uskutočnili rôzne experimenty. U nás sa zisťovalo, ako ľudia budú reagovať na povinné plošné testovanie. Jeho výsledkom boli tisíce nakazených a mŕtvych, za čo hrozia aktérom doživotné tresty.
V Austrálii sa testoval (a stále testuje) brutálny policajný teror a násilie na občanoch. Na Novom Zélande zasa politika nulovej tolerancie kovidu, keď sa pri jedinom pozitívnom prípade zavádzal celoštátny lockdown.
No a v Lotyšsku teraz zasa testujú absolútnu kontrolu (Total Control) obyvateľstva cez covid pasy a drastický útlak neočkovaných. Ak sa im to tam „osvedčí“, tak to budú chcieť zaviesť do ďalších krajín, vrátane našej.
Preto myslieť si, nebodaj dúfať, že nám sa až takéto tvrdé opatrenia vyhnú, je naivné. Vidieť to môžete už na najnovších opatreniach, keď zaviedli OTP režim do zamestnania. To je však len začiatok, fašizmus bude čoskoro pritvrdzovať.
Ako to zastaviť?
Dlhodobo varujeme, že jediná cesta je masový a intenzívny občiansky odpor. Hrať sa s výzvami, petíciami či zmarenými referendami už dnes nemá zmysel. Zašlo to už priďaleko. Nadišiel čas na aktívny odpor.
Čoskoro tu máme 17. novembra. Je to ideálny, priam symbolický dátum, kedy by mal každý, ale naozaj každý z nás, vyjsť do ulíc a zabojovať za slobodu.
Všetkých myslíme aj zaočkovaných. Určite ste zachytili posledné vyjadrenia politikov, že covid pas bude platiť len 9 mesiacov. Preto aj vy, zaočkovaní, ak sa nechcete očkovať extrémne nebezpečnou vakcínou každých 9 mesiacov a čakať, kedy vás skolí, tak sa musíte pridať k oslobodzovaciemu boju aj vy!
Očkovaní a neočkovaní, bok po bodu proti vláde zločincov a masových vrahov. Musíme čím skôr odstrániť tento neľudský fašistický režim, inak režim odstráni nás.
Protesty sa chystajú v mnohých mestách po celom Slovensku. Najväčšie by mali byť v Bratislave – o 13:00 pred Národnou radou SR, o 14:00 na Župnom námestí, o 15:00 na Šafárikovom námestí a o 16:00 znova pred Národnou radou SR.
A čo bude potom, keď režim padne?
Nastane budovanie lepšieho spoločenského systému bez tyranov a parazitov usilujúcich sa o vyhubenie väčšiny ľudstva a nadvládu nad zvyškom.
A samozrejme, veľmi dôležitá vec – zasadnú súdy, či už klasické, vojenské alebo ľudové a budú padať tresty. Prísne tresty! Bez štipky zľutovania pre všetkých tyranov a ich kolaborantov.
Česko a Slovensko povstaň do boja za slobodu! Mor ho!
Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Súvisiace články
Nulový uhlík a nulový covid: Strašidelné dvojčatá planetárnej genocídy
Posledné varovanie ľudstvu od bývalého viceprezidenta Pfizeru Dr. Mikea Yeadona
Naša posledná možnosť je masívny, široký a intenzívny občiansky odpor
Medzinárodnému trestnému súdu boli predložené nové dôkazy o covidovej genocíde
ľubica
Policajný štát
Tajní policajti v civilnom oblečení robia nájazdy na supermarkety a obchodné centrá.
Náhodne tam zastavujú nakupujúcich a kontrolujú nielen covid pasy, ale aj občianske preukazy, aby overili, či sa jedná o rovnakú osobu, na ktorú bol vystavený pas.
O týchto nájazdoch potom polícia robí tlačové konferencie.
Rozsah policajných kontrol je ohromujúci. V jeden deň minulý týždeň 200 poli…More
Policajný štát
Tajní policajti v civilnom oblečení robia nájazdy na supermarkety a obchodné centrá.
Náhodne tam zastavujú nakupujúcich a kontrolujú nielen covid pasy, ale aj občianske preukazy, aby overili, či sa jedná o rovnakú osobu, na ktorú bol vystavený pas.
O týchto nájazdoch potom polícia robí tlačové konferencie.
Rozsah policajných kontrol je ohromujúci. V jeden deň minulý týždeň 200 policajtov v utajení kontrolovalo obchody a nákupné centrá. To je 2,5% z celkového počtu policajtov v krajine.
Takto skontrolovali 11 700 ľudí, čo je 0,4% z celej populácie. Za jediný deň!
Freddy Gargamel
Hitler so Stalinom blednú závisťou... oproti týmto to boli úplní amatéri.