PetrVII
Marian Kuffa,nemele-ale koná svou službu blyžnému. Evangelia tak nabádají každého jedince,aby se k druhému choval jako bratr a sestra. Nemyslím si, že Kuffa oslavuje sebe! Myslím, že oslavuje Ježíše, milosrdenstvím,pomoci lidem v nouzi,zvláště lidem kteří jsou na pokraji života,jako malomocní-ato vězni. Které odsuzujeme, a považujeme za odpad společnosti. Marian Kuffa , nám ukazuje směr-láska
Peter(skala)
existuje hriech, ktorého sa aj katolici bežne dopušťaju a to "ohovaranie", ale existuje ovela horší hriech a to "osočovanie" alebo hriech proti Duchu Svätemu.

Tieto ťažke hriechy
maju spoločné to, že v obidvoch pripadoch sa hriešnik nemôže vymotať z hriechu, lebo to sám nechce, kedže si pyšne namyšľa, že to nie on hreší ale ten druhý a dokonca Božie Dielo považuje za diabolské.

To sa …More
existuje hriech, ktorého sa aj katolici bežne dopušťaju a to "ohovaranie", ale existuje ovela horší hriech a to "osočovanie" alebo hriech proti Duchu Svätemu.

Tieto ťažke hriechy
maju spoločné to, že v obidvoch pripadoch sa hriešnik nemôže vymotať z hriechu, lebo to sám nechce, kedže si pyšne namyšľa, že to nie on hreší ale ten druhý a dokonca Božie Dielo považuje za diabolské.

To sa stáva, ked napr osočuju Božieho služobnika a Dielo, ktoré koná považuju za diabolské. Stalo sa to farizejom, ked hovorili zle o Ježišovi, ale to sa stalo aj vtedy, ked odsudzovali apoštola Pavla.

Neskôr aj ostatných učenikov a až dodnes sa stáva, ked odsudzuju Božích služobnikov, čo sa staraju o "maličkých" (o Ježiša) a predsa Ho v nich nevidia resp.nechcu vidieť.

Hadie plemeno
😡
snakee
tento pater oslavuje akorát sebe
PetrVII
Otče, všemohoucí-Bože... Pane , Ježíši Kriste, Matko Boží, Marie.... Požehnej Marianovi Kuffu, dej mu zdraví, a v něj se dál dobrý Bože zviditelni,aby Tě dál Marian oslavovoval ve skutcích které koná ve své diecézi ... Amen
johan1
Prosme nášho Pána v úprimných modlitbách za jeho uzdravenie ! Nič viac nemôžeme spraviť pre tohoto kňaza. " Nech sa stane vôľa Tvoja. "
apredsasatoci
@Coburg kde sa stretnu iba 2 ludia, tam su hadky a skriepky...preco? dedicny hriech. egocentrizmus, nadutost, asertivita, pycha.......comu nerozumies?
Coburg
henta Píšem hlavne pre teba, a nielen pre teba. Ty a tebe podobní sa tu hráte ako kedysi malí chlapci na gameboy. Absolútne vám niektorým nedôjde, že toto je už len jeden z mála prostriedkov slobodnej katolíckej komunikácie. Ale tu sa niektorí proste "hrajú" ako s vďačnou hračkou, aby tu prezentovali svoje tiežnázory. Tento portál by mal "praskať vo švíkoch" dôležitými a potrebnými informáciami. …More
henta Píšem hlavne pre teba, a nielen pre teba. Ty a tebe podobní sa tu hráte ako kedysi malí chlapci na gameboy. Absolútne vám niektorým nedôjde, že toto je už len jeden z mála prostriedkov slobodnej katolíckej komunikácie. Ale tu sa niektorí proste "hrajú" ako s vďačnou hračkou, aby tu prezentovali svoje tiežnázory. Tento portál by mal "praskať vo švíkoch" dôležitými a potrebnými informáciami. Mám dojem, že viacerí sú tu proste "trolovia", nasadení, aby znemožňovali AKÚKOĽVEK plodnú diskusiu. Ja som tu nevidel ešte ani jeden rozumný výstup z nejakej diskusie, že by sa ľudia na niečom uzhodli. Ale vidím aj to, že tisícky ľudí proste tieto "diskusie" ignorujú a vôbec sem nevstupujú. A majú pravdu.
apredsasatoci
@henta preco by kuffa nemal zit?
preco by mal kuffa pred tebou, ci mnou vyslovovat svoje pokanie, ha? Boh sa postara o kazdeho. ako ta poznam, najradsej by si vytrhla Bohu z ruky je kompetenice. 🚬
apredsasatoci
@henta ale viem co riesite. poznam kuffov vyrok o alahovi. a?
matus bol mytnik! maria magdalena prostitutka!.......................a?
One more comment from apredsasatoci
apredsasatoci
@adrianicm dik! hned ma krajsiu sobotu. 🚬
adrianicm
apredsasatoci, dal som ti svoj like, za túto vetu: neviem co riesite... ...momentalne je proti lisabonu, aj interupciam.
Len podotknem, že nielen momentálne ale vždy bol a aj teraz je proti interrupciam.
apredsasatoci
nevism co riesite. je dost mozne, ze sa kuffa za tych 10 rokov uz parkat obratil. momentalne je proti lisabonu, aj interupciam
apredsasatoci
miňocraft
coburg,strach je od diabla.Kto nás môže odlúčiť od Božej lasky?Nikto a nič.Iba my sami.
Apoštol Pavol napísal : “Ustavične sa radujte!” A písal so z rímskej väznice!
Šíriť strach znamená šíriť antievanjelium.
dalila
Z kontaktu na p.farára Maroša - je to z nehody z minulosti ( čo nie je ťažké pochopiť, keď mohol ostať na vozíku) a nie je v umelom spánku a ďakuje za modlitby
miňocraft
henta,do neba mám ďaleko,ale verím,že môj milovaný pápež sv.Ján Pavol ll v ňom je😇
Coburg
Však len sa zabávajte, ten smiech onedlho každého prejde.
miňocraft
Ale trochu vzrůša pre konšpiweby to je 😄
Coburg
Maroš Kuffa v nemocnici!

Dostali sme správu, že o. Marián Kuffa leží na jednotke intenzívnej starostlivosti. Správa o "obnovení starého úrazu" sa mi vidí nevieryhodná. Kvôli bolestiam ležať na jednotke intenzívnej starostlivosti? Hlavne keď pred niekoľkými dňami sám Marián oznámil, že je predmetom vyhrážok. Azda sa dozvieme, čo je vo veci. Nuž, verme, že ide o "obnovenie starého úrazu"... …More
Maroš Kuffa v nemocnici!

Dostali sme správu, že o. Marián Kuffa leží na jednotke intenzívnej starostlivosti. Správa o "obnovení starého úrazu" sa mi vidí nevieryhodná. Kvôli bolestiam ležať na jednotke intenzívnej starostlivosti? Hlavne keď pred niekoľkými dňami sám Marián oznámil, že je predmetom vyhrážok. Azda sa dozvieme, čo je vo veci. Nuž, verme, že ide o "obnovenie starého úrazu"... Zatiaľ sme dostali túto správu:

Požehnaný večer,

aby sa predišlo rôznym fámam, odprezentujem tu aktuálny zdravotný stav o.Maroša Kuffu. O. Maroš leží v nemocnici na Jiske . Vratili sa mu bolesti chrbtice zo starého úrazu po páde z koňa. Všetkým vám žehná a ďakuje za vaše modlitby. Najväčšiu radosť o.Marošovi urobíme , ak sa budeme modliť sv. ruženec a nebudeme sa báť ukázať svoju vieru na piatkových pochodoch vo vaších mestách. Nech nám v tom Matka Božia pomáha. Poprosím o zdieľanie.

Za SDZR Erik Zbiňovský

Eri Zbiňovský je predsedom Dohovoru za rodinu a organizuje Mariánovi Kuffovi jeho pochody.
adrianicm
henta, nenachádzam na ňom žiadnu vinu. Neboj sa! Aj ty raz budeš jeho dieťaťom, keď sa vyspovedáš, vyznáš vieru a zbavíš sa exkomunikácie.