Clicks3
NewsLetters

BВП: Фоколяре має нову президентку з духом Нью Ейдж

6.02.2021

Маргарет Каррам, арабка, яка вивчала іудаїзм в Лос-Анджелесі, а також працювала в італійському консульстві в Єрусалимі, 31 січня 2021 року була обрана новою президенткою руху Фоколяре. Вона має з Бергольйо єдність духа в питанні синкретизму, включаючи вшановування демона Пачамами, а також в погляді на ісламізацію Європи через запрограмовану імміграцію. Вона є прихильницею світового братерства Бергольйо, а також легалізації содомії. Президентка має з ним єдність і в просуванні геноцидної та чіпувальної вакцини «для всіх», від якої наполегливо застерігають справжні фахівці в галузі медицини та Святе Письмо.

Представники Фоколяре знали, кого мають обрати, щоб рух був повністю в «любові та єдності» з НСП і з відступником Бергольйо. Крім того, виникає запитання: Чому так званим президентом не обрали чоловіка? Адже в русі багато чоловіків, і навіть священиків, єпископів та кардиналів. На це дала відповідь ще сама засновниця К. Любіх безпосередньо у статуті: «Президентом Фоколяре може бути тільки жінка».

У Церкві є чоловічі та жіночі спільноти. Наприклад, францисканці мають свого настоятеля ‒ чоловіка, а францисканки свою настоятельку ‒ жінку, що є логічно. Фоколяре, на противагу цьому, стало моделлю феміністичного руху в Церкві. Такого антипринципу ніколи раніше в Церкві не існувало. Мабуть, він має пропагувати і антибіблійну позицію, згідно з якою главою в сім’ї і в Церкві вже не повинен бути «стереотипно» мужчина, але жінка.

Що стосується засновниці К. Любіх, вона внесла у Церкву духа Нью Ейдж, проклала шлях апостазії через синкретизм. Апостол запитує: «Що спільного між світлом та темрявою? Яка згода між Христом і Веліялом?» (2 Кор. 6,15), а далі каже: «те, що погани жертвують, жертвують бісам, не Богові» (1 Кор. 10,20).

«14 червня 2002 року. У фойє Центру Маріаполя висить незвичний напис: Бгакті, дорога любові. Єдність з Богом та універсальне братерство індуїзму і християнства» («Нове місто» 10/2002).

Християнство не може мати з індуїзмом універсального братерства. Чому? Тому що християни вшановують єдиного Бога, а індуїсти вшановують демонів ‒ богів з малим «б» (пор. 2 Кор. 6,14 наст.). Перша Заповідь чітко забороняє цей синкретизм: «Я ‒ Господь Бог твій! … Нехай не буде в тебе інших богів…» (Втор. 5:6-7,14-15). Якщо представники Фоколяре посилаються на ІІ Ватиканський Собор чи на жести Івана Павла ІІ, то необхідно знати, що як II Ватиканський Собор, так і Іван Павло ІІ у цьому питанні виступили проти Святого Письма та проти двотисячолітньої Традиції Церкви. Не можна будувати на єресях чи посилатися на них як на прецедент, подібно як ніхто не може посилатися на ідолопоклонницький жест Бергольйо з Пачамамою чи на його просування содомії.

Засновниця Фоколяре К’яра отримала декілька почесних докторатів від індуїстів та буддистів, що свідчить про апостатичну єдність духа Фоколяре з поганським індуїзмом та буддизмом. К’яра Л. заснувала т.зв. премйогу (фокойогу). Вона заявила, що під час медитації з індуїстами пережила духовні вібрації. Індуїзм не визнає істинного Бога Творця, але поклоняється демонічним силам ‒ злим духам. Якщо цей вібруючий дух, якого прийняла К’яра Любіх, також проник у весь рух Фоколяре, то необхідно від нього відректися. В протилежному випадку рух необхідно скасувати, інакше він залишається лише видимою моделлю відступницької антицеркви Нью Ейдж.

Багато з тих, які вийшли з руху Фоколяре, дають приголомшуючі свідчення. Колишні члени Фоколяре порівняли аналіз доктора філософії Г.А. Галанті, який вивчав секту Муна (т.зв. Церкву об’єднання), з рухом Фоколяре, і в своєму дослідженні дійшли до висновку, що понад 10 різних технік промивання мозку використовує не тільки секта Муна, але й рух Фоколяре. Ці техніки були описані в книзі Роберта Дж. Ліфтона «Дослідження промивання мозку».

К’яра Любіх у 2001 році отримала нагороду Тридентського Ротарі-клубу. Ротарі-клуб має тісні зв’язки з масонами. Представник Ротарі, пан Маттароло, сказав: «Ми маємо подібні цілі… і ми хочемо єдності» (Нове місто 9/2001). Через фальшиву любов і фальшиву єдність у Фоколяре гріх вже не називається гріхом, а правда правдою. Тому й Ісус тут не є єдиним і виключним Спасителем та єдиною дорогою до спасіння! Це дух Нью Ейдж всередині Католицької Церкви! На кожного єпископа лягає відповідальність за те, щоб у своїй дієцезії перестерігати від цього підступного духа Єзавелі.

Багато простих членів Фоколяре, а також деякі священики, які складають основу руху, залишаються вірними католицькому вченню. Вони зовсім не уявляють, до якої системи залучені.

«Пророчі» слова К. Любіх стосуються цих днів: «Чи вам не здається, що сьогодні (глобалізаційна) єдність світу (без покаяння), в яку ми твердо віримо, ще більше наблизилася? Тому ми всі разом робимо новий крок до цієї мети» ‒ до вогненного озера через чіпувальну вакцинацію. Робимо його в єдності з Бергольйо та з НСП.

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату


Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3