csk.news
21K

Predsedajúci Nemecký Biskup Posiela Druhý Vatikánsky Koncil do Pekla

"Choďte preč s koncilom!" - Limburský Biskup Georg Bätzing, predsedajúci Nemecký biskup, zvolal, keď bol konfrontovaný so skutočnosťou, že jeho cirkevné názory protirečia Druhému Vatikánskemu Koncilu. …More
"Choďte preč s koncilom!" - Limburský Biskup Georg Bätzing, predsedajúci Nemecký biskup, zvolal, keď bol konfrontovaný so skutočnosťou, že jeho cirkevné názory protirečia Druhému Vatikánskemu Koncilu.
Peter Esser to napísal na sociálnej sieti (19. December) s odkazom na „najdôveryhodnejšieho svedka“ po Františkovom najnovšom útoku proti Rímskemu Obradu.
Esser je čestný a dôveryhodný Katolík, ktorý má rád Bratstvo Sv. Petra a ekumenickú komunitu v Taizé vo Francúzsku, ale tiež kreslí karikatúry pre homosexuálnu webovú stránku Švajčiarskych biskupov kath.ch.
Biskup Bätzing uprednostňuje [neplatné] ženské vysviacky, pretože „inak stratíme ženy“ a chce „novú“ sexuálnu [ne]morálku.
Esser nazýva Františkovo posledné týranie „dokumentom hanby“, stimulačným programom pre Spoločnosť Sv. Pia X. a posmrtným ospravedlnením Arcibiskupa Lefebvra.
Obrázok: Georg Bätzing © Press Picture, #newsUntkphhsfk
apredsasatoci
Múdro!
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
Ked nesúhlasí s 2VK potom je to zrejme dáky sedevakantista