Edward7
13.3K

Nano- i mikrozakrzepy we krwi kapilarnej osób zaszczepionych i chorych

Dr. Robert O. Young

Poniżej przedstawiam tylko kilka przykładów z tysięcy mikrografów, które zaobserwowałem i udokumentowałem w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, oglądając je w mikroskopie; "Brightfield, p-Hase Contrast i Darkfield, skaningowym mikroskopie elektronowym [SEM] i transmisyjnym mikroskopie elektronowym [TEM]".

Jak wygląda zdrowa krew?
1. Zdrowa ludzka krew włośniczkowa od mężczyzny nie zaszczepionego ma jednolity kolor, jednolity kształt i jednolity rozmiar, co można zaobserwować w mikroskopie Brightfield, pHase Contrast i Darkfield.

Tak właśnie wygląda zdrowa krew! Jak wygląda TWOJA krew? Czytaj dalej!

.
.

Jak wygląda niezdrowa krew pełna grafenu, żelaza, glinu, pasożytów, kryształów kwasu i zakrzepów?

2. Poniższy mikrograf przedstawia symplast lub mikrozakrzep powiększonych krwinek czerwonych lub skrzepu krwi, obserwowany przy użyciu mikroskopu świetlnego z kontrastem pHazowym w powiększeniu 1500x. Te mikrozakrzepy są obecnie powszechnie widoczne w żywej, niebarwionej krwi ludzi i zwierząt z powodu kwaśnych/toksycznych trucizn znajdujących się obecnie w żywności, wodzie, powietrzu, szczepionkach, suplementach diety i legendarnych lekach. Hemoglobina, cząsteczka czerwonych krwinek, adsorbuje i absorbuje odpady metaboliczne, pokarmowe, oddechowe i środowiskowe, które są kwasami i truciznami, aby chronić delikatną równowagę pH płynów naczyniowych, wynoszącą 7,365 pH i -20,5 mV, oraz płynów śródmiąższowych, które otaczają wszystkie komórki ciała, wynoszącą 8,4 pH i -80 mV. Krwinki czerwone NIE Krwinki białe są głównymi obrońcami komórek ciała, które tworzą wszystkie narządy, gruczoły i tkanki. Białe krwinki są drugorzędne w stosunku do krwinek czerwonych w zapewnianiu odporności, co jest poważnym przeoczeniem w obecnej mikrobiologii medycznej.

Objawy mikrozakrzepów spowodowanych zatruciem kwaśnymi substancjami chemicznymi i promieniowaniem są następujące:

Niski poziom energii
zimne ręce
Zimne stopy
Swędzenie skóry
światłowstręt
Zawroty głowy
Zaburzone myślenie
Zapomnienia
Zamglone myślenie
Suchy kaszel
Gorączka
Hipoksja
Hiperkapnia
"DIC" lub patologiczne krzepnięcie krwi
Zdekompensowana kwasica płynów naczyniowych i śródmiąższowych
Śmierć


3. Duży symplast magnetycznego nano-tlenku grafenu zaobserwowany w żywej, niezmienionej i niebarwionej krwi włośniczkowej przy użyciu mikroskopii kontrastowej pH u mężczyzny zaszczepionego.


Wycelowane krwinki czerwone z niedoborem hemoglobiny z dużymi symplastami metalicznego tlenku grafenu otoczone skrzepami krwi!


4. Tlenek żelaza z kryształami kwasu mlekowego i siarkowego zaobserwowany w żywej krwi włośniczkowej mężczyzny zaszczepionego przy użyciu mikroskopii Brightfielda, mikroskopii kontrastowej p-Hase i potwierdzony absorpcją UV i spektroskopii fluorescencyjnej, skaningowej mikroskopii elektronowej, transmisyjnej mikroskopii elektronowej, spektroskopii dyspersji energii, dyfraktometru rentgenowskiego i magnetycznego rezonansu jądrowego.


5. Duży symplast cząsteczek nanotlenku grafenu zaobserwowany w żywej, niezmienionej i niebarwionej krwi włośniczkowej u xaszczepionej kobiety z przerzutowym rakiem płuc i mózgu po chemioterapii.


6. Duży symplast nanotlenku grafenu zaobserwowany w żywej, niezmienionej krwi włośniczkowej pod mikroskopem kontrastowym pHazowym kobiety. Te symplasty grafenu nazywam "grafenowymi bombami atomowymi".OGROMNE SZKODY SPOWODOWANE KRYSTALIZACJĄ KRWINEK I ZATRUCIEM GRAFENEM PO SZCZEPIONCE
Newsbreak 135--BREAKING: Immense Harm from Crystallizing Blood Cells/Graphene Poisoning Post-Vaccine
Report 255 | Dr. Robert Young: All Disease is Outfection Not Infection--Vaccine Nano is Bioweapon!

7. Tlenek grafenu w środku tego, co wygląda jak pasożyt vulgaris bulgarus w powiększeniu 1500x obserwowany w żywej krwi włośniczkowej pod mikroskopem kontrastu fazowego u kobiety zaszczepionej .
8. Patologiczna krzepliwość krwi w połączeniu z żywicielem pasożytów krwi Wuchereria bancrofti, Microfilariae i Trypanosoma Cruzi, znalezionych w żywej krwi włośniczkowej, obserwowanych pod mikroskopem kontrastu fazowego. Pasożyty te żyją głównie w naczyniach limfatycznych, ale sporadycznie można je znaleźć w żywej krwi włośniczkowej i mogą rozwijać się w krwi zwierząt i ludzi nawet przez dziesięć lat. Pasożyty te niszczą zdrowie płynów śródmiąższowych i naczyniowych, powodując zakwaszenie komórek i tkanek, stany zapalne i degenerację błon komórkowych oraz zmiany genetyczne prowadzące do chorób przewlekłych! Pasożyty te zarażają się podczas jedzenia sushi, kurczaka, wołowiny, krewetek, wieprzowiny i TERAZ poprzez ZASZCZEPIENIE! Warto zauważyć, że krewetki, kraby i homary zawierają niezliczoną ilość pasożytów, które gniją w organizmie od środka! Uciekajcie od tych wysoce kwaśnych pokarmów i szczepień i NIGDY nie dotykajcie ich rękami!!!9. Nanodruty, nici, kropki i pęcherzyki tlenku grafenu zaobserwowane w żywej, niezmienionej i niebarwionej krwi włośniczkowej za pomocą mikroskopii Brightfielda i kontrastu pHazowego u kobiety ZASZCZEpionej.


Więcej mikro- i nanogramów grafenowych nanodrutów, nitek, wstążek, kropek i pęcherzyków zaszczepionej zaobserwowanych w żywej krwi kapilarnej!

Nanodruty na bazie grafenu to baterie nadprzewodnikowe wykorzystywane do budowy rusztowań tkankowych wewnątrz ludzkiego ciała oraz do odbierania i przesyłania danych w Internecie Rzeczy.


NANOWODY GRAFENOWE, WSTĘGI I SIECI NANO WE KRWI W POŁĄCZENIU Z PROMIENIOWANIEM EMF 5G POWODUJĄ OBRAŻENIA I ŚMIERĆ - Newsbreak 138 | Graphene Ribbons, Nano Networks, EMF Effects & True Cause of Disease with Dr. Young

10. Różnorodna morfologia nano-tlenku grafenu w postaci drutów, wstążek, rurek, kropek i arkuszy zaobserwowana w żywej, niezmienionej i niebarwionej krwi kapilarnej kobiety zaszczepionej.


11. Nanodruty i nici nanotlenku grafenu zaobserwowane w żywej, niezmienionej i nie wybarwionej krwi włośniczkowej pod mikroskopem kontrastu pH u kobiety z zaszczepionej.


12. Arkusze, rurki, nanodruty, nici i kropki nanotlenku grafenu zaobserwowane w żywej, niezmienionej krwi kapilarnej pod mikroskopem z kontrastem pH, pobranej od kobiety z grupy zaszczepionej. Należy zwrócić uwagę na skrzepy czerwonych krwinek w całym rozmazie.


13. Duży nanotlenek grafenu - rurkowaty skrzep krwi zaobserwowany w żywej, niezmienionej i niebarwionej krwi kapilarnej pod mikroskopem z kontrastem pH od mężczyzny z grupy zaszczepionej.


14. Duży włóknisty mikrozakrzep z tlenku grafenu zaobserwowany w żywej, niezmienionej i niebarwionej krwi włośniczkowej kobiety z grupy zaszczepionej pod mikroskopem kontrastowym p-Hase.


15. Patologiczny skrzep krwi włośniczkowej zawierający nici i rurki z tlenku grafenu zaobserwowany w żywej, niezmienionej i niezabarwionej krwi włośniczkowej kobiety poddanej zaszczepieniu pod mikroskopem jasnego pola.


Mikrofotografie zdrowej i niezdrowej krwi w kontraście pHazowym i mikroskopie Brightfielda


Grafen w nano- i mikrozakrzepach krwi we krwi kapilarnej poddanej i niepoddanej "grafenowaniu"! Ramola D Reports | Newsbreak 134 | Dr. Robert Young Calls for Halt on Vaccines, Reveals New Findings

16. Samoskładające się biosensory na bazie tlenku grafenu zaobserwowane w niezmienionej i niezabarwionej krwi kapilarnej pod mikroskopem z kontrastem pH u kobiety poddanej zaszczepieniu.


NOWE ODKRYCIA DOTYCZĄCE SZCZEPIONKI COVID I KRWI ORAZ SAMODZIELNY MONTAŻ ZA POMOCĄ PULSUJĄCEGO RADIA I MIKROFAL[5G]! - Newsbreak 145: Dr. Young Shares New COVID Vaccine & Blood Findings--Self-Assembly with Pulsed RFs

17. Grafen, żelazo i krzem zostały znalezione w szczepionkach VAXXIN firmy Pfizer, Moderna i Johnson and Johnson dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat!

EUA amendment request for Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine for Children and Babies

Rysunek 1 poniżej przedstawia cytotoksyczne, genotoksyczne i magnetyczne spektrum toksyczności nanocząsteczek "szczepionki" firmy Pfizer, zawierających zredukowany tlenek grafenu lub wodorotlenek grafenu, magnez, aluminium, krzem, chlorek i wapń, zidentyfikowane pod mikroskopem ESEM połączonym z mikroskopem rentgenowskim EDS. (oś X =KeV, oś Y = liczba zliczeń)

Rysunek 2 poniżej przedstawia cytotoksyczne, genotoksyczne i magnetyczne spektrum toksyczności nanocząsteczek "szczepionki" Moderna zawierających zredukowany tlenek grafenu lub wodorotlenek grafenu, krzem, miedź, tytan, selen, potas, kadm i ołów, zidentyfikowanych pod mikroskopem ESEM połączonym z mikroskopem rentgenowskim EDS. (oś X = keV, oś Y = liczba zliczeń)

Rysunek 2 ujawnia nanocząsteczki, które są cytotoksyczne, genotoksyczne i magnetycznie toksyczne!

Te same toksyczne, nieujawnione składniki grafenu zaobserwowano u zaszczepionych i krwi kapilarnej zaszczepionych młodych dorosłych i dorosłych. Wyniki te zostały opublikowane w lutym 2021 roku. Newsbreak 133|BREAKING: Dr. Young Reveals Graphene, Aluminium, LNP Capsids, Parasite in 4 Vaccines

Report 288 | Clots, Nanowires, Parasites, Symplasts of Graphene in Vaccinated Blood:Dr. Robert Young
Szczegółowe sprawozdanie (druga połowa filmu) z nowych odkryć dotyczących skrzepów krwi o różnych rozmiarach, nano i mikro, wraz z nanowłóknami, widocznymi pasożytami, symplastów oraz poszarpanych odłamków i zwojów grafenu w żywej krwi zaszczepionych dzieci i dorosłych, pobranej z naczyń włosowatych (co oznacza, że nano grafen zawarty w szczepionkach COVID rozprzestrzenił się wszędzie w organizmie), co ujawnia, że wszyscy, którzy przyjęli szczepionkę, są w wielkim niebezpieczeństwie wystąpienia różnego rodzaju szkód, w tym paraliżu, udaru, zawału serca, nagłej śmierci, chyba że się obudzą i zaczną się szybko odtruwać.

Druty i arkusze grafenowe we krwi NASZYCH dzieci!

Jeśli chcesz obejrzeć więcej mikrografów krwi i szczepionek z żywej, niezmienionej i niezabarwionej krwi kapilarnej oraz z moich badań nad VAXXine, kliknij na poniższe linki:

1. Patologiczne krzepnięcie krwi - Scientific Posts | Dr. Robert Young
2. SEM i TEM ujawniają nieujawnione składniki WSZYSTKICH produktów VAXXINIES -drrobertyoung.com/…roscopy-reveals-graphene-oxide-in-cov-19-vaccines, Newsbreak 133|BREAKING: Dr. Young Reveals Graphene, Aluminium, LNP Capsids, Parasite in 4 Vaccines
Skaningowa i transmisyjna mikroskopia elektronowa w identyfikacji składników nieujawnionych w produktach VAXXINIES - .
drrobertyoung.com/…-seen-in-the-blood-of-the-vaxxinated-nonvaxxinated
3. Planowana przez Rothschilda plandemia COv-id - drrobertyoung.com/post/proof-rothchild-s-planned-the-plandemic
4. Drugie przemyślenia na temat wirusów, szczepionek i teorii wirusowej - drrobertyoung.com/…t-viruses-vaccines-the-viral-infectious-hypothesis
5. Young, RO (2016) Pathological Blood Coagulation and the Mycotoxic Oxidative Stress Test (MOST). Int J Vaccines Vaccin 2(6): 00048. DOI: 10.15406/ijvv.2016.02.00048

Z wielką miłością i szacunkiem, Robert O Young MSc, DSc, PhD, Naturopathic Practitioner - Alkaline Diet | United States | Dr. Robert Young Możesz wesprzeć badania dr Roberta O. Younga swoimi modlitwami i datkami na stronie: givesendgo.com/G2Z76 Być może najważniejszy wywiad wideo, jaki kiedykolwiek obejrzysz! Może on zmienić TWOJE życie i uratować TWOJE życie! Zatrucie Promieniowaniem 5G w połączeniu z Zatruciem Krwi Grafenem = Obrażenia i Śmierć! 5G Radiation Poisoning Combined with Graphene Poisoning of the Blood = Injury & Death!

Zrozum dlaczego zakrzepy krwi tworzą się wewnątrz naczyń krwionośnych. Przeczytaj recenzowany artykuł naukowy dr Roberta O. Younga opublikowany w International Journal of Vaccines and Vaccination na temat patologicznego krzepnięcia krwi! (2016) medcraveonline.com/IJVV/IJVV-02-00048.pdf
Pathological Blood Coagulation and the Mycotoxic Oxidative Stress Testing, Young RO (2016) Pathological Blood Coagulation and the Mycotoxic Oxidative Stress Test (MOST). Int J Vaccines Vaccin 2(6): 00048. DOI: 10.15406/ijvv.2016.02.00048

Pobierz plik PDF - 2,51 MB - wixmp.com/ugd/fbbf2b_b67aaebb622c43c2bb4d1d4bdd3d0da5.pdf

Choroba śródmiąższowego płynu płucnego - śródmiąższowa choroba płuc - narząd - przyczyna i własna opieka -
Pobierz - 1,16MB - wixmp.com/ugd/fbbf2b_ddce2b692e584ff18af1f1b4769e1c8c.pdf
Co powoduje niedotlenienie krwi i płuc - SARS-CoV2i12 (1) Pobierz plik PDF - 1,32MB - download files.wixmp.com/ugd/fbbf2b_b33a87bb4c464bdbab33e9a6f2afc234.pdf? mukowiscydoza i gruczolakorak płuc - wixmp.com/ugd/fbbf2b_72c066723b5c4b3cbf4f3700caccb968.pdf

Kopiuj i uratuj życie i podziel się tym artykułem z wszystkimi, których kochasz i na których Ci zależy! Publikacja służbie publicznej w edukacji, aby pomóc uzdrowić ludzkość!
drrobertyoung.com/…-seen-in-the-blood-of-the-vaxxinated-nonvaxxinated