Františkov Dialóg Prebieha Veľmi Dobre Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsRvukxzrrhfMore
Františkov Dialóg Prebieha Veľmi Dobre

Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsRvukxzrrhf
bratr
Příjemný poslech, ta druhá píseň v pořadí je fajn: Radůza a Plzeňská filharmonie
bratr
Milá Glorie, máš zajímavé obrázky, takové trochu komické. Ale řekni mi holka Glorie, jaká máš ty řešení. Jakou cestu navrhuješ, jak se domníváš, že by měla být víra spoluprožívána a jak by měla Církev reagovat za rychle se měnící dobu? Jistě, měla by si uchovat zdravé jádro, podstatu víry, vyznání víry v Krista a vše s tím spojené to je naprosto jasné. Ovšem skutečně se domníváš, že je vhodné na …More
Milá Glorie, máš zajímavé obrázky, takové trochu komické. Ale řekni mi holka Glorie, jaká máš ty řešení. Jakou cestu navrhuješ, jak se domníváš, že by měla být víra spoluprožívána a jak by měla Církev reagovat za rychle se měnící dobu? Jistě, měla by si uchovat zdravé jádro, podstatu víry, vyznání víry v Krista a vše s tím spojené to je naprosto jasné. Ovšem skutečně se domníváš, že je vhodné na obrázku postavit faráře v biretu a vedle nějaké podivné osobnosti? Absolutní extrém, který nikoho neosloví. Víra je o respektu a hledání přístupů, o odpovědném životu, vzájemnosti, lásce i službě. To co ty Glorie nabízíš je často výsměch, pošklebování, absurdistán a přihlouplé štěky, které nikoho nepotěší, nepovzbudí, neobohatí... Jsi defektním kanálem. Přinášíš zlo.
Laco Bajzo
Ty budeš určite bratr biskupa Milouše,že jo? List biskupa Milouše z Laodikeje apoštolu Pavlovi – TE DEUM HODIE
Máš to riadne prevrátené. Nepohoršuješ sa nad tým ,z koho pohoršenie pochádza a kto vedie miliony do zatratenia ,ale nad tým ,kto na to poukazuje.
Dori-2000
Bratr, reagovať na rychlo meniacu sa dobu ? To snáď nie... Boh je stále ten istý...
Freddy Gargamel
bratr , niečo na zamyslenie pre teba 😇
"A nepřizpůsobujte se tomuto věku, nýbrž proměňujte se obnovou své mysli, abyste mohli rozpoznat, co je vůle Boží, co je dobré, Bohu milé a dokonalé."
"Nemilujte svět ani to, co je v něm. Kdo má v lásce tento svět, nemá v sobě lásku k Otci. Svět je samá touha těla, touha očí, namyšlenost života – nic z toho není z Otce, vše je to ze světa. Svět pomíjí tak …More
bratr , niečo na zamyslenie pre teba 😇
"A nepřizpůsobujte se tomuto věku, nýbrž proměňujte se obnovou své mysli, abyste mohli rozpoznat, co je vůle Boží, co je dobré, Bohu milé a dokonalé."
"Nemilujte svět ani to, co je v něm. Kdo má v lásce tento svět, nemá v sobě lásku k Otci. Svět je samá touha těla, touha očí, namyšlenost života – nic z toho není z Otce, vše je to ze světa. Svět pomíjí tak jako jeho touhy, ale kdo plní Boží vůli, trvá navěky."
bratr
Děkuji za reakce. Myslíte si, že když lidé jezdí auty, že má farář stále chodit pěšky? Víra není o zakonzervovanosti ale otevřenosti ke komunikaci s druhými i Bohem. Pokud Vám oblažuje srdce posměch a pošklebování, které vidíte na obrázku a domníváte se, že to je to pravé ovoce Ducha, pak prosím... Vaše volba. Já s tím nesouhlasím a je mi to odporné.