Andreios
Czy Słowa Pisma św. ,które czytamy w liście św.Pawła do Filipian "„Dlatego Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych” (2, 9-11)." nie obowiązują już w Kościele Katolickim ???
Zbych456
To juz nie sa koscioly katolickie tylko sprotestyzowane sekty posoborowe. Stoly zamiast oltarzy wprowadzil pierwszy Henryk 8.
dalila
U was neprzyjmujece klacuco?
Anieobecny
Czas nam taki by szukać kościołów, kapliczek gdzie godnie można przyjmować Chrystusa...
Małe miasteczka, prowincje...
Taka niedzielna nowa tradycja...
Waldek112 shares this
2.3K
Bez komentarza
Quas Primas
Boże..., to dzieciątko w mantylce...
Być może niedawno była u I Komunii Świętej a taki drań rujnuje jej sumienie!
Boga się nie boją!
Profanatorzy! Z piekła nie wyjdą dranie!!!!
Anieobecny
To jest dramat...
Otaczajmy pasterzy modlitwą, bo giną...
Weronika-S.
,,Wybacz im bo nie wiedzą co czynią,,. Ale te słowa nie mogą się odnosić do zabraniających uklęknięcia, bo oni kapłani, powołani do służby Chrystusowi znakomicie wiedzą co czynią. Ksiądz w masce udzielający Komunii Świętej to parodia, kpina z kapłańskich powinności.
wlowoj
a większość tzw wiernych jeszcze przyklaśnie jakie to odpowiedzialne... Trzeba się pogodzić, nie z tym co się dzieje, ale z tym że to czasy wielkiego odejścia od wiary.
Quas Primas
To są niestety zgniłe owoce soboru wat II i całego posoborowia.
Weronika-S.
Dramat Kościoła Katolickiego. To co się dzieje to krzyżowanie Mistycznego Ciała Chrystusa przez współczesnych faryzeuszy i zdrajców. Ukrzyżowali, zmartwychwstał, więc i obecnie też pewnie niedługo przyjdzie.
Komunia do ręki, a potem nakrycie maską ust, które dotykały Ciała Pańskiego.
ľubica
Modlime sa za toho otca ako aj za ostatných členov rodín, ktorí podobné situácie zažívajú na vlastnej koži na Slovensku, aby to otcovia a mamy, dedkovia i babky vysvetlili správne svojim deťom vnukom.... že aj toto je spôsob nekrvavého mučeníctva kvoli viere v Božiu Prítomnosť v Eucharistii. Radšej sa zriecť SP podávaného nehodným kalvínskym protestantským spôsobom! Zial biskupi s knazmi pomáha…More
Modlime sa za toho otca ako aj za ostatných členov rodín, ktorí podobné situácie zažívajú na vlastnej koži na Slovensku, aby to otcovia a mamy, dedkovia i babky vysvetlili správne svojim deťom vnukom.... že aj toto je spôsob nekrvavého mučeníctva kvoli viere v Božiu Prítomnosť v Eucharistii. Radšej sa zriecť SP podávaného nehodným kalvínskym protestantským spôsobom! Zial biskupi s knazmi pomáhajú k úspechu diabla, ktorý sa votrel lišiacky cez koronavirus do našich chrámov: vyliatím sv vody, odstupmi, vládou nariadenou dezinfekcoiu, ktorá okupuje naše kostoly od 6. mája .... to jest dnes 22. júla: 78 dní!!!!, náhubkami na tvári!

Smutný obraz toho ako pokoncilová RKC, NOM obradu stratila vieru a odvahu zastať sa svojho liturgického územia! Hierarchia sa hlboko poklonila vládcovi tohto sveta a dovolila mu okupovať kostoly RKC!!! Sklamanie na jednej strane, vytriezvenie z falošného obrazu o KBS na druhej! Otcovia zlyhali na plnej čiare! Pootvorili tak , však dvierka dalším ústupkom vláde, ktoré budú pokračovať v intenzívnejšej miere, nakoľko tí zistili že v RKC sú tvárni a mäkkí, poddajní ako hlina.....takže kolotoč blasfémií voči Eucharistii sa môže rýchlejšie roztočiť!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Gdy, widzimy czyjś grzech bijmy się we własne piersi! Przepraszajmy Pana Boga, za te wszystkie profanacje, wynagradzajmy, ofiarujmy posty, cierpienia. Mówmy Panu Bogu o naszej miłości do Niego. Ratujmy tych Kapłanów i tych, którzy świętokradzko przyjmują Komunię Świętą na rękę.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Dzienniczek''s. Faustyny(1193)
,,Córko Moja, upodobanie Serca Mojego, z rozkoszą patrze w Duszę twoją, wiele Łask zsyłam, jedynie ze względu na ciebie; zatrzymujesz Mnie i nie mogę dochodzić Sprawiedliwości;
Krępujesz mi ręce swoją miłością.''
ľubica
suhlas MEDALIK.... máme kajúce bratstvo, ktoré odprosuje a prosí...dakuje a chvali Najsv. Trojicu a prosíme Matku Božiu aby poslala anjelov, aby počas podávania Sv. Prijímania na ruku , prišli a pozbierali odrobinky Nasjvätejšej Sviatosti, modlíme sa to za každého kto tak nehodne prijíma, a prosíme za osvietenie mysle pre biskupov i kňazov:
príď Duchu Svätý do sŕdc kňazov a biskupov a usvedči …More
suhlas MEDALIK.... máme kajúce bratstvo, ktoré odprosuje a prosí...dakuje a chvali Najsv. Trojicu a prosíme Matku Božiu aby poslala anjelov, aby počas podávania Sv. Prijímania na ruku , prišli a pozbierali odrobinky Nasjvätejšej Sviatosti, modlíme sa to za každého kto tak nehodne prijíma, a prosíme za osvietenie mysle pre biskupov i kňazov:
príď Duchu Svätý do sŕdc kňazov a biskupov a usvedči tých, ktorí podávajú sväté prijímania do ruky, že konajú v prvom rade proti svojmu svedomiu, potom proti všeobecne platnej smernici Rímskeho misála čl. 160
(breviar.kbs.sk/docs/vsrm-3ed.pdf)
dalej proti
platnej Inštrukcii Redemptionis Sacramentum (usmernenie, na čo dbať a čomu sa vyhýbať vo vzťahu k nasvätejšej Eucharistii). Čl. č. 91, čl. 92
(https://www.kbs.sk/obsah/sekcia/h/dokumenty-a-vyhlasenia/p/dokumenty-vatikanskych-uradov/c/redemptionis-sacramentum
a ak tak robia, aby tak prestali podávať SP, inak im hrozí totálne zhrubnutie svedomia, dôsledkom ktorého bude, že budú schvaľovať dalšie veci od státnych uradnikov, ktorí sú nástrojmi NWO a slúžia slobodomurárom tešiacim sa z elegantného kopania do RKC!!! Slobodomurári zaťali do živého, do SRDCA CIRKVI, KTORYM JE EUCHARISTIA..... a niet toho KTO BY BRÁNIL KRISTA v opakovanej agónii ZALIATEHO KRVOU pochádzajúcou z úderov od vlastných...
No očistec kňazský a tobôž ten biskupský je veľmi veľmi tvrdý