Christmas Campaign: Financial Insights
krzemar3
Szpital jest w budowie i jest pod nadzorem prezydenta Warszawy.
mk2017
Nie widać, żeby był w budowie, nawet miejsca parkingowe zajęte. A nawet jeśli, to zamiast ładować pieniądze w szpital polowy , wykończyć ten.
krzemar3
A czas jest istotny w obecnej sytuacji?
olek19801
Interesik masoński. Szpitale mają puste łóżka, personel lekarski na większości oddziałów wychodzi z pracy o 14-stej i nie jest przemęczony bo i czym? Operacje odwołane, ludzie ze strachu omijają szpitale bojąc się szalejącego covida. Media razem z politycznymi prostytutkami robią propagandę i pranie mózgu się uskutecznia. Do tego stadiony zamienią w psychologiczny czynnik strachu i pandemia goni …More
Interesik masoński. Szpitale mają puste łóżka, personel lekarski na większości oddziałów wychodzi z pracy o 14-stej i nie jest przemęczony bo i czym? Operacje odwołane, ludzie ze strachu omijają szpitale bojąc się szalejącego covida. Media razem z politycznymi prostytutkami robią propagandę i pranie mózgu się uskutecznia. Do tego stadiony zamienią w psychologiczny czynnik strachu i pandemia goni pandemię.
scythia
Nie jedyny w tym kraju. Takich przypadków jest sporo i będzie dużo więcej. Oni chcą żebyśmy powyzdychali z braku opieki medycznej. Pojmanych zaszczepią i odeślą na przymusową kwarantannę, a tych co się będą opierać zabiją pod respiratorem. Przyczyna zgonu będzie oczywista.
m.rekinek
Cud ! Na półkuli południowej zniknęła grypa ! 😍
Wykres WHO
Posoborowe absurdy
Chcą realizować PLAN ROCKEFELLERA Z 2010 R., KTÓRY BYŁ REALIZOANY NA OTWARCIU OLIMPIADY W 2012 R. Szokujący film mrocznej ceremonii otwarcia Olimpiady w 2012 r Zapowiadała ona pandemię KORONAWIRUSA
mk2017
😷 😎