Pavol IV
15852

Pre tych, ktorych Peter (skala) blokuje, aby sa mohli vyjadrit

Ustanovenie o.Mariána Kuffu za arcibiskupa košickej arcidiecézy :: petície-výzvy-listy…
Pavol IV
Je velmi zaujimave, ked buduci arcibiskup hlasa, ze vsetci mozu byt spaseni, staci byt uprimnym a dostane sa do neba. Pozrite si od 6min;20 sek Odhalenie - Vojtech Kodet, Marián Kuffa, Róbert Bezák
ekans
to už zde bylo mnohokrát, jede se ve stylu postmoderny semináře, diecéze od ambonu se zve na poutě do Medžu na zjevení, bez ohledu na místního ordináře
Pavol IV
ekans Mozno to tu bolo velakrat, ale nic to nemeni na skutocnosti, kam sa RKC ubera. Uplny odpad od viery v Jezisa Krista, ako jedineho Spasitela !
ekans
RKC je stejná včera dnes a na věky, jenom nepřítel který se infiltroval na nejvyšší místa svádí duše do záhuby svým novátorstvím, začalo to mší sv. atd
Laco Bajzo
ekans- na tebe dobre vidieť kam vedie jednota s neviestkou. Každý súdny človek ,aj neveriaci vidí ,komu slúži tá infiltrovaná ,nové falošné učenie šíriaca RKC.
Len vy ,oklamané a otupené ovce to nechcete vidieť. Preto vás na tých ich "sviatostiach " dotiahnu do panstva antikrista časného ,aj večného. Zaslúžite si to za vašu tuposť!
ekans
Bajzo, si hlupák jestli jsi to tak pojal.
Laco Bajzo
ekans - hlupák je ten ,kto toto napíše o infiltrovanej RKC v službách globálnych satanistov:
" RKC je stejná včera dnes a na věky..."
To dnes dokáže len naozaj exemplárny blb.
hajaj búvaj ovečky
Jediný na Slovensku ktorý si zaslúži poriadne povýšenie. Už len za boj s Istambulským dohovorom, kedy zachránil celý národ.
ekans
mám pocit že sám Kuffa prezentoval že o mitru mu nikdy nešlo, všechno to je výmysl pár jedinců kteří s ním o tom ani nemluvili
macusana
Kuffa ma byt medzi ľuďmi nie na biskupskom stolci
Laco Bajzo
Ano Kuffa je druid toho ich nového náboženstva new age ,preto má byť medzi tými zvedenými ovcami,ktoré majú oči ,aby nevideli a uši ,aby nepočuli.
rufff
Laco Bajzo ty dokazuješ svoji víru jalovými slovy a proto jsi nevěrohodný Otec Kuffa dokazuje svoji víru skutky milosrdné lásky. Proto ho Bůh provází a ďábel mu prostřednictvím lidí tvého typu hází klacky pod nohy. Poznáte je po ovoci které přinášejí.
Laco Bajzo
Budete s Kuffom a vašim "svätým otcom" Františkom aj na veččnosti.
ekans
to je vize charismatika pb. Dohnala
Laco Bajzo
ekans- Dohnal s tým nič nemá. Tam skončíte bez ohľadu na Dohnalove bludy o porazení NWO a reforme neviestky.