Karol Karol
222

Pentagon !!! 😱 😱 😱 🤑 🤑 🤑

Пентагон, адвентисты и военно-биологические исследования на территории США: все началось задолго до Украины.

Пентагон, адвентисты и военно-биологические исследования на территории США: все началось задолго до Украины.

Kanał Telegram "Dżin z probówki" @bio_genie
Podczas briefingu szefa oddziałów RCBZ Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, generała porucznika I. Kirillova, opublikowano jeden bardzo interesujący dokument, który rzuca światło na to, jak szczepionki są opracowywane i testowane w "najbardziej demokratycznym" kraju.
Został opublikowany po raz pierwszy. Staraliśmy się studiować jego szczegóły tak bardzo, jak to możliwe. Widać, że został sfotografowany z oryginału wydrukowanego i oficjalnie złożonego w sprawie. Chodzi o takie wrażliwe dokumenty z podpisami wysokich rangą wojskowych USA, które "mogą być przechowywane przez Rosjan do lepszych czasów" i mówił w swoim przemówieniu wiceminister informacji DRL Bezsonow. Dlaczego to takie ważne?
Dokument jest raportem Instytutu Badawczego Chorób Zakaźnych Armii USA im. Waltera Reeda (USAMRIID) na temat bezpieczeństwa szczepionki przeciwko tularemii opracowanej przez niego do użytku przez Siły Zbrojne USA z dnia 25 października 2004 roku. Na pewno warto byłoby zadać kilka pytań kuratorowi projektu, pułkownikowi US Army Medical Service Jerome F. Pierson (Jerome F. Pierson). Nie jest jedynym, który został dopuszczony do trwających badań. Ich wyniki były dostępne dla amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), która postanowiła nie upubliczniać informacji z raportu.

Briefing Szefa RHBZ Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej z dnia 03.09.2022
W raporcie zauważono, że szczepionka stworzona przez amerykańskich mikrobiologów wojskowych jest prymitywna i niebezpieczna. Tak więc podczas prób szczepionki 468 pacjentów na 1064 napotkało powikłania. Wystąpiły dwa przypadki poważnych działań niepożądanych, które mogą być śmiertelne.

Oddzielne strony z raportu potwierdzającego przedwczesność
badań klinicznych opracowanej szczepionki u ludzi
Ponadto interesująca jest również metoda pobierania próbek badanych. Uczestniczyli w nich ochotnicy spośród personelu wojskowego, którzy odmówili udziału w działaniach wojennych w zamian za udział w badaniach medycznych, a także żołnierze służby alternatywnej, którzy nie mogą pełnić służby bojowej z powodu swoich przekonań. To znaczy, że albo idziesz "przynieść demokrację" na Bliski Wschód, albo wstrzykuje się ci różne leki z 44% szansą na powikłania.
Jak się okazało, Pentagon zawarł tajne porozumienie z kierownictwem Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, które dostarczyło specjalistom z Fort Detrick ideologiczne tematy jako myszy laboratoryjne. To właśnie jest możliwe w "demokratycznym" kraju, niealternatywna dyskryminacja i łamanie praw. Jest mało prawdopodobne, aby adwentyści zostali poinformowani o możliwych konsekwencjach.

Wszyscy badani byli osobami w wieku rozrodczym w wieku od 20 do 29 lat, głównie mężczyznami (88%). Takie "humanitarne badania" prowadzone są przez Pentagon co najmniej od 1970 roku, a podpisanie Konwencji o zakazie rozwoju broni biologicznej w 1972 roku ich nie powstrzymało. Informacje o prowadzeniu badań przez wojsko USA w tym kierunku nadal były okresowo przekazywane do Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).

Należy również zauważyć, że druga próbka szczepionki biorącej udział w badaniach (TSI-GSD 213 wyprodukowana przez Instytut Salka) również wykazała wysoki poziom skutków ubocznych.

Ostatnia część raportu
W pewnym momencie po wydarzeniach z 9/11 we wrześniu 2001 roku Pentagon zdał sobie sprawę, że testowanie własnych żołnierzy było zbyt kosztowne i niezwykle niebezpieczne dla jego własnej reputacji. Ponadto wszystkie badania biologiczne w USA muszą być prowadzone w ścisłych ramach prawa. A w niektórych obszarach, w tym wzmacnianiu właściwości wirusów, badania są całkowicie zabronione. Jednocześnie ustawa o wolności informacji (FOIA), na żądanie, może zmusić Pentagon do opublikowania części informacji. Możliwe było postawienie przed sądem za nieprzestrzeganie prawa.
Dlatego pilnie trzeba było znaleźć tańszą opcję - nowe miejsce, najlepiej z wysoce skorumpowaną i przestępczą elitą rządową, a także amorficzną demokracją i słabymi instytucjami społeczno-politycznymi. Ukraina, ze swoją zaaranżowaną pomarańczową rewolucją, stała się idealną opcją. I tu zbieg okoliczności - to właśnie w 2005 roku przyszły prezydent Barack Obama, wraz z senatorem Richardem Lugarem, zawarł umowę "O współpracy w dziedzinie zapobiegania rozprzestrzenianiu się patogenów itp. w rozwoju broni biologicznej" między Ministerstwem Zdrowia Ukrainy a Departamentem Obrony USA.

Briefing Szefa RHBZ Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej z dnia 03.09.2022
Tak więc Ukraina została wciągnięta w "brudne gry" i zamieniła się w największy biopoligon Stanów Zjednoczonych, na który wydano ponad 250 milionów dolarów. Wraz z rozwojem "owocnej" współpracy między Waszyngtonem a Kijowem, ten ostatni zaczął rejestrować, ale nie zauważa wzrostu liczby przypadków tak niebezpiecznych chorób, jak odra, różyczka i gruźlica.
Nawet wysocy rangą urzędnicy Z SBU próbowali kiedyś temu zapobiec i zgłaszali problemy w dziedzinie opieki zdrowotnej prezydentowi Janukowyczowi, który próbował zamknąć laboratoria biologiczne Pentagonu. Wynik jest znany wszystkim – kolejny Majdan. W rzeczywistości Stanom Zjednoczonym łatwiej jest dokonać zamachu stanu w innym kraju, niż zezwolić na prowadzenie badań biologicznych na swoim terytorium.

Briefing Szefa RHBZ Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej z dnia 27.05.2022
Wydarzenia z 2014 roku miały poważny, bardzo owocny wpływ na amerykańskie programy biologiczne. Otrzymali nie tylko drugi start, ich finansowanie wzrosło wielokrotnie. Nic innego na Ukrainie nie może kolidować z planami Pentagonu dotyczącymi testowania i zatwierdzania nowych elementów broni biologicznej.
Na przykład w 2017 roku na Ukrainie rozpoczął się projekt UP-8 w ramach badań, z których pobrano próbki krwi od czterech tysięcy ukraińskich żołnierzy w celu wykrycia przeciwciał przeciwko hantawirusom i gorączce kongijsko-krymskiej. Oznacza to, że Pentagon w końcu doszedł do miejsca, w którym zaczął – do tanich testów na ludziach, w szczególności na wojsku, ale nie na Amerykanach, ale na tych, którzy nie żałują.
Następnie różne leki zaczęto testować na zwykłych obywatelach Ukrainy, na przykład we wsi Rubezhne, gdzie duże zachodnie firmy farmaceutyczne testowały swoje leki w laboratorium Pharmbiotest. Promocja tego pomysłu była aktywnie promowana przez "Doktora Śmierci" U. Supruna, który pozwolił na testowanie i umieszczanie poszczególnych leków na listach dozwolonych i niezbędnych do stosowania.

Briefing Szefa RHBZ Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej z dnia 03.09.2022
Teraz, gdy rosyjskie Ministerstwo Obrony częściowo ujawniło biologiczną nieludzką działalność Pentagonu na Ukrainie, ostatnie działania Amerykanów stają się jasne, w tym próba poprawy reputacji DTRA za pośrednictwem Departamentu Stanu (link) i przeniesienie ukraińskich obiektów do innych krajów, takich jak Mongolia, gdzie wygodniej będzie testować nowe leki, a także wiele więcej.
Przenoszenie amerykańskich laboratoriów z jednego biednego kraju do drugiego, zamknięte badania kliniczne szczepionek na zwykłych ludziach będą kontynuowane, dopóki społeczność światowa nie zmusi Stanów Zjednoczonych do przestrzegania standardów BTWC, dla których niezwykle ważne jest stworzenie odpowiedniego mechanizmu kontroli. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest spotkanie w Genewie 5 września 2022 r.