,,RESET THE TABLE". PO PLANOWANEJ PANDEMII PLANOWANY GLOBALNY GŁÓD

Globaliści celowo konstruują niedobory żywności , grożąc zamknięciem farm w Holandii pod przykrywką tak zwanej zmiany klimatu.

Ben Armstrong z New American zauważył, że globaliści ścigają głównych producentów żywności na całym świecie, ponieważ chcą wywołać głód.
„Ponieważ tak właśnie zrobiono w historii, w przeszłości – przez komunistów i złe reżimy – aby przejąć władzę” – powiedział Armstrong podczas ostatniego odcinka swojego programu „The Ben Armstrong Show”.

„Muszą to robić globalnie. Chcą więc wywołać globalny głód – i zaczynają to robić. Na świecie jest głód, który już się dzieje” – dodał. „Chcą [globalnego] niedoboru żywności i nie przestają”.

(Powiązane: Europa Zachodnia na temat SAMOBÓJCZYCH OBSERWACJI jako żywności, załamanie energetyczne pogarsza się z dnia na dzień… ilu z nich będzie głodować lub zamarzać tej nadchodzącej zimy? )

Holenderscy rolnicy bronią się przed rządowymi próbami ograniczenia produkcji żywności

W Holandii holenderski parlament zatwierdził 28 czerwca plan drastycznego ograniczenia emisji gazów cieplarnianych , zwłaszcza w rolnictwie i hodowli zwierząt.

Tysiące ludzi wywodzących się z holenderskiego sektora rolnego wyszło na ulice w proteście przeciwko propozycji klimatycznej, która ich zdaniem zniszczyłaby tętniący życiem sektor rolnictwa w kraju. Blokowali drogi i autostrady, a nawet zorganizowali protest przed domem ministra rolnictwa kraju , co zostało natychmiast potępione przez globalistycznego premiera Marka Rutte.

Keean Bexte, dziennikarz Counter Signal , który pojechał do Holandii, aby być świadkiem protestów, zauważył, że plan klimatyczny holenderskiego rządu był mocno wspierany przez dyrektora wykonawczego Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba.

Nowy holenderski plan klimatyczny jest częścią większego programu Unii Europejskiej, który ma na celu objęcie całego 27-narodowego bloku jednymi z najtrudniejszych środków mających na celu zwalczanie tak zwanych zmian klimatycznych, pomimo obaw wielu państw członkowskich, że inne ważniejsze sprawy – podobnie jak rosnąca inflacja i ceny paliw – muszą mieć pierwszeństwo przed ekologicznymi ambicjami kontynentu.

Jeśli Rutte i jego rząd przeforsują propozycję klimatyczną, może to doprowadzić do poważnych wstrząsów w wielomiliardowym przemyśle rolnym tego kraju.
Holenderscy ministrowie ostrzegli, że jeśli gospodarstwa rolne i inne agrobiznes nie zastosują się do nowych przepisów dotyczących emisji, rząd będzie miał prawo wykluczyć je z biznesu.

We wtorek 5 lipca holenderska policja zaczęła strzelać do protestujących rolników .
Według policji oddali strzały ostrzegawcze po tym, jak poczuli się zagrożeni przez traktory jadące autostradą w pobliżu miejsca, w którym policjanci ustawili się w kolejce na spotkanie z protestującymi. Nikt nie został ranny podczas incydentu, ale policja aresztowała kilka osób.

Holenderscy rolnicy powiedzieli, że nie stanowią żadnego zagrożenia dla oficerów. LTO, holenderska grupa interesu rolników, wezwała do oficjalnego dochodzenia. ACP, związek policyjny, twierdzi, że wydarzenie było przypadkowe i nie przyczyni się do dalszej eskalacji napięć.

Zaledwie kilka godzin po tym, jak doszło do strzelaniny, lokalne media podały, że protesty jak zwykle trwają, co dowodzi, że rządowe próby zastraszania nie przyniosły efektu. W rzeczywistości protestujący blokują teraz krytyczną infrastrukturę swoimi traktorami, na przykład lotniska.

Rolnictwo to jedna z najbardziej dynamicznych gałęzi przemysłu w kraju. Holandia, mimo że jest mniejsza od Wirginii Zachodniej, jest drugim co do wielkości eksporterem towarów rolnych na świecie, zaraz za Stanami Zjednoczonymi. Regulacje, które sparaliżowałyby krajowy sektor rolny, bez wątpienia doprowadziłyby do niedoborów żywności na całym świecie.

Dowiedz się więcej o atakach na produkcję żywności na FoodCollapse.com .

================================================

ZBLIŻAJĄCE SIĘ NIEDOBORY ŻYWNOŚCI NIE SĄ PRZYPADKIEM.
SĄ CZĘŚCIĄ PLANOWANEJ GLOBALISTYCZNEJ INICJATYWY
,,RESET THE TABLE"


W samą porę globalistyczny plan „Wielkiego Resetu” rozwija się teraz w czasie rzeczywistym. I żeby było jasne, wszystko to zostało zaprojektowane i zaplanowane lata temu – co oznacza, że wszystko jest zgodne z projektem.

Wiele osób to przegapiło, ale Fundacja Rockefellera powiedziała nam kilka lat temu, że nadchodzi kryzys żywnościowy, który „zresetuje stół”.
Nawiasem mówiąc, wyrażenie „Zresetuj stół” brzmi niesamowicie podobnie do Wielkiego Resetu. Okazuje się, że to pierwsze jest jednym z elementów tego drugiego, ponieważ w planie jest zresetowanie wszystkiego , łącznie z globalną gospodarką.

Kiedy Fundacja Rockefellera po raz pierwszy ogłosiła inicjatywę „Reset the Table”, masy nie wiedziały, jaki będzie katalizator (katalizatory). Teraz wyraźnie widać, że była to plandemia koronawirusa z Wuhan (Covid-19) , która właśnie się wtedy zaczęła, a następnie inwazja Rosji na Ukrainę na początku tego roku.
Dokument „Reset the Table” wyjaśnia, w jaki sposób plandemia spowodowała „kryzys głodowy i żywieniowy” w Stanach Zjednoczonych, który „nie był podobny do żadnego, jaki ten kraj widział od pokoleń”.

Pamiętaj, że kiedy to zostało powiedziane, plandemia istniała tylko przez krótki czas. Nie było jeszcze żadnych zaległości w dostawach ani problemów z łańcuchem dostaw, co sugeruje, że Fundacja Rockefellera rzuciła się i ujawniła zbyt wcześnie, co wiedziała, że wydarzy się w nadchodzących miesiącach i latach.

„Raport zauważa również, że wyrósł z„ dyskusji wideokonferencyjnych w maju i czerwcu 2020 r. ”, więc mamy wierzyć, że dwa miesiące po pandemii te prorocze umysły miały już wszystko wymyślone”, wyjaśnia dalej Great Game India o podejrzanym charakterze raportu.

„Według Fundacji pandemia ujawniła głębokie problemy w amerykańskim systemie żywnościowym, które należy „zresetować”.
Fundacja Rockefellera przyznaje, że zaprojektowała problemy nękające teraz nasz system żywnościowy

„Reset the Table” został również opublikowany zaledwie miesiąc po Światowym Forum Ekonomicznym (WEF), kierowanym przez globalistę Klausa Schwaba, ujawnił swoje plany „Wielkiego Resetu”, pokazując, że te dwie rzeczy idą w parze.

Dr Rajiv Shah, prezes Fundacji Rockefellera, napisał we wstępie do „Reset the Table”, że celem publikacji jest odsłonięcie „kompleksowego podręcznika” odtwarzania światowego systemu żywnościowego. Obejmuje to rzeczy „takie jak płaca wystarczająca na utrzymanie, mieszkanie i transport” dla „nas wszystkich”.

Co ciekawe, dokument twierdzi również, że 94 procent zgonów z powodu „robaczycy” miało miejsce u osób z podstawowymi schorzeniami, „z których większość jest związana z dietą”, co w zasadzie mówili sceptycy plandemii od samego początku.

„To zaskakujące, biorąc pod uwagę, że dieta i odżywianie były zasadniczo nieobecne w publicznych dyskusjach i raportowaniu o infekcji”, zauważa Great Game India o manipulacji narracyjnej, która miała miejsce.

Powodem, dla którego Fundacja Rockefellera wiedziała z góry, że wszystko to się rozwinie, jest to, że przede wszystkim przyczyniła się do zorganizowania kryzysu.

Na stronie czwartej dokumentu, jako jeden przykład, Fundacja Rockefellera przyznaje, że zaprojektowała tak zwaną „zieloną rewolucję”, która zamieniła duże połacie Afryki w plantacje GMO (organizmy modyfikowane genetycznie).

Fundacja Rockefellera przyznaje również, że „żywność to lekarstwo”, co według amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) i innych agencji federalnych jest fałszywymi wiadomościami. Mówi się nam, że tylko leki farmaceutyczne stanowią lekarstwo w Stanach Zjednoczonych.

„Czasowo WEF i jego globalni współpracownicy (w tym Fundacja Rockefellera) „przewidywali” przyszłość z oszałamiającą dokładnością, czasami z wieloletnim wyprzedzeniem, a kiedy przepowiednie się sprawdzają, udają, że nie mają z tym nic wspólnego ”, stwierdzają raporty.

Więcej informacji na temat zaprojektowanego Wielkiego Resetu można znaleźć na stronie Collapse.news .

Źródła tego artykułu obejmują:
GreatGameIndia.com
NaturalNews.com
Tymoteusz
„PO PLANOWANEJ PANDEMII PLANOWANY GLOBALNY GŁÓD”.
W sumie w Europie Zachodniej to trochę głodu by wielu nie zaszkodziło, bo jak się widzi tylu (tyle) otyłych, a na dodatek, że za głód np. w Afryce od wielu dziesięcioleci kto odpowiada?, Europa Zachodnia i Stany Zjednoczone...More
„PO PLANOWANEJ PANDEMII PLANOWANY GLOBALNY GŁÓD”.

W sumie w Europie Zachodniej to trochę głodu by wielu nie zaszkodziło, bo jak się widzi tylu (tyle) otyłych, a na dodatek, że za głód np. w Afryce od wielu dziesięcioleci kto odpowiada?, Europa Zachodnia i Stany Zjednoczone...
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Wszyscy masoni współpracują ze sobą wzajemnie !
Don Mac
Putin to fałszywa flaga globalistów?
Putin to fałszywa flaga globalistów?