Edward7
122.9K
jacenty_11 shares this
43
Edward7
Paszport cyfrowy i biomonitoring
Chcą nas kontrolować i "czipować"... jest to z pewnością przygotowanie do "Znaku Bestii", przed którym jesteśmy ostrzegani w Księdze Objawienia i Księdze Prawdy.
Od dawna widać, że te satanistyczne elity, które nami rządzą, traktują nas jak zwierzęta lub gorzej niż zwierzęta. Być może dla nich, jako dzieci ciemności, którymi są, nie jesteśmy niczym więcej, bo nie …More
Paszport cyfrowy i biomonitoring

Chcą nas kontrolować i "czipować"... jest to z pewnością przygotowanie do "Znaku Bestii", przed którym jesteśmy ostrzegani w Księdze Objawienia i Księdze Prawdy.

Od dawna widać, że te satanistyczne elity, które nami rządzą, traktują nas jak zwierzęta lub gorzej niż zwierzęta. Być może dla nich, jako dzieci ciemności, którymi są, nie jesteśmy niczym więcej, bo nie nosimy ich DNA, ich krwi. Jak powiedział Jezus Chrystus, nie wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi (wbrew temu, co wielu powtarza ad nauseam), ale są dzieci Boże i także dzieci ciemności, choć oczywiście wszyscy zostaliśmy stworzeni przez Boga.

Dla tych dzieci ciemności, które nami rządzą, dzieci Boga są z pewnością gorsze od zwierząt i tak chcą nas traktować, stosując "leki" i "szczepionki", które sterylizują, powodują choroby i zabijają przede wszystkim nieproduktywnych, sterylizując i okaleczając fałszywymi pretekstami, takimi jak prawa "trans", bezpośrednio stosując eutanazję i aborcję, aby zabić starszych i zapobiec narodzinom kolejnych dzieci Boga....etc.

Teraz w ramach ich szatańskiego planu jest biomonitorowanie populacji, pod pretekstem kontrolowania szkód, jakie w naszym organizmie mogą wyrządzić chemiczne i inne środki, na które wszyscy jesteśmy narażeni (w tym szczepionki?) (dzięki tym samym elitom, nawiasem mówiąc): Mówią o narażeniu ogółu społeczeństwa na zanieczyszczenia i chemikalia, aby chronić zdrowie ludzi, ale my już wiemy, jak działają te węże

Skoro ludzie chorują przez szczepionki, to chętnie zgodzą się na biomonitoring człowieka, a to prowadzi ich nieodwracalnie do akceptacji Znaku. Sataniści nie dają ściegu bez nitki. To jest zatwierdzenie i publikacja w BOE dla biomonitoringu człowieka. Czyli, że zgodnie z prawem będą Cię prześwietlać, żeby sprawdzić czy jesteś szczepiony itp. itd. . Jest to więc niewątpliwie pierwszy krok w kierunku mikroczipowania. Szczepienia nie mogą być przymusowe, gdyż jest to lek. Ale mikrochip może - (połączony z tożsamością , i kartom bankomatową) . Ta publikacja w BOE daje do zrozumienia, że to pierwszy krok.

Rząd zamierza też ustanowić jako stały środek coś w rodzaju cyfrowego paszportu zdrowia, który - jak przewiduje wielki "filantrop", a przede wszystkim rzekomy pesymista, Bill Gates - zostanie przekształcony w inteligentny tatuaż zdolny do odczytywania naszych danych i współdziałania ze sztuczną inteligencją, która będzie nas kontrolować. To może być już Znak Bestii, przed którym ostrzegała nas Księga Jana i Księga Prawdy.

I w tym, jak i w prawie wszystkim, co najbardziej perwersyjne, Hiszpania zdaje się przodować. Zawsze na czele wszystkiego co może być gorsze dla naszego narodu, jak to już się stało z małżeństwami homoseksualnymi, danymi o zgonach "covid", danymi o zaszczepionych ludziach itp. ...., teraz mistrz-mason-satanik mówi, że trzeba biomonitorować populację i nasz niesławny rząd jest pierwszym krajem europejskim, który to wprowadza. Wstawiliśmy kilka filmów opublikowanych na ten temat, które kompilujemy i polecamy do obejrzenia, ale przede wszystkim ważne jest to, aby być pewnym momentu, w którym się znajdujemy, próbować podjąć walkę i nie godzić się na te przewrotne plany, czasami najlepszym oporem jest po prostu stanowcze i rozbrzmiewające NIE.

Musimy również starać się być w łasce Bożej i robić wszystko, co możliwe, aby przygotować się na to, co wiemy, że nadchodzi, ponieważ jesteśmy ostrzeżeni, a przede wszystkim modlić się, aby te satanistyczne plany zostały złagodzone i aby Hiszpania i Hiszpanie znów byli katolikami, aby bronić Chrystusa i Prawdy przeciwko wszystkiemu i wszystkim, jak to zawsze robiliśmy w najlepszych kartach naszej historii. Bóg zawsze może zrobić więcej! I ...nigdy nie zapominaj, ...jesteśmy dziećmi Boga!
Niech żyje Chrystus Król!

Pasaporte Digital y Biomonitorización