Jan Zbigniew wojan
Wywiad z Haroldem Wallacem Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez Charlesa H. Weismana w 1992 r.
wolna-polska.pl/…ikowany-przez-charlesa-h-weismana-w-1992-r-2020-12
„Most Jews do not like to admit it, but our god is Lucifer...
and we are his chosen people...”
„Większość Żydów nie lubi tego przyznać, ale naszym bogiem jest Lucyfer ...
a my jesteśmy jego wybranym narodem ...”
H. W. Rosenthal
Maria Sohor shares this
1
Warto przeczytać
Anieobecny
Z ruchu warg czytam:
,,Nie umiecie ich zabijać, to macie tu instruktaż..."
Edward7
Tam pewnie pisze - tajne Przymierze Iluminatów, masonerii

„Będzie to iluzja, tak wielka, tak rozległa, że umknie ich percepcji".

Ci, którzy to zobaczą, będą uważani za obłąkanych. Stworzymy osobne fronty, aby nie widzieli połączenia między nami. Będziemy zachowywać się tak, jakbyśmy nie byli połączeni, aby utrzymać iluzję przy życiu. Nasz cel zostanie osiągnięty po jednej kropli, aby nigdy nie …More
Tam pewnie pisze - tajne Przymierze Iluminatów, masonerii

„Będzie to iluzja, tak wielka, tak rozległa, że umknie ich percepcji".

Ci, którzy to zobaczą, będą uważani za obłąkanych. Stworzymy osobne fronty, aby nie widzieli połączenia między nami. Będziemy zachowywać się tak, jakbyśmy nie byli połączeni, aby utrzymać iluzję przy życiu. Nasz cel zostanie osiągnięty po jednej kropli, aby nigdy nie wzbudzać podejrzeń. Uniemożliwi im to również zobaczenie zmian w miarę ich występowania.

„Zawsze będziemy stać ponad względnym, będziemy polem ich doświadczenia, ponieważ znamy sekrety absolutu. Zawsze będziemy pracować razem i pozostaniemy związani krwią i tajemnicą. Śmierć przyjdzie do tego, który przemówi.

„Zadbamy o to, by ich życie było krótkie, a umysły słabe, udając, że robimy coś przeciwnego. Wykorzystamy naszą wiedzę o nauce i technologii w subtelny sposób, aby nigdy nie zobaczyli, co się dzieje. Będziemy stosować metale miękkie, przyspieszacze starzenia i środki uspokajające w żywności i wodzie, także w powietrzu. Gdziekolwiek się zwrócą, będą pokryte truciznami.

Miękkie metale spowodują, że stracą rozum. Obiecujemy znaleźć lekarstwo na wielu frontach, ale będziemy karmić je jeszcze większą ilością trucizny. Trucizny zostaną wchłonięte przez skórę i usta, zniszczą ich umysły i układy rozrodcze. Z tego wszystkiego narodzą się martwe ich dzieci, a my będziemy ukrywać te informacje.

Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, w tym, co piją, jedzą, oddychają i noszą. Musimy być pomysłowi w dozowaniu trucizn, ponieważ widzą daleko. Nauczymy ich, że trucizny są dobre,
zabawnymi obrazami i dźwiękami muzycznymi. Ci, na których patrzymy, pomogą. Zwerbujemy ich, by wypchnęli nasze trucizny.

„Zobaczą, jak nasze produkty są wykorzystywane w filmie, przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu. Kiedy urodzą, wstrzykniemy truciznę do krwi ich dzieci i przekonamy ich że im pomagają. Zaczniemy wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy kierować do ich dzieci to, co dzieci kochają najbardziej, słodkie rzeczy.

Kiedy spróchnieją im zęby, wypełnimy je metalami, które zabiją ich umysły i ukradną przyszłość. Kiedy ich zdolność uczenia się zostanie naruszona, stworzymy lekarstwa, które sprawią, że będą chorzy i wywołają inne choroby, na które stworzymy jeszcze więcej lekarstw. Dzięki naszej mocy uczynimy ich posłusznymi i słabymi wobec nas. Będą przygnębieni, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, damy im więcej trucizny.

„Skupimy ich uwagę na pieniądzach i dobrach materialnych, aby wielu z nich nigdy nie łączyło się ze swoim wnętrzem. Odwrócimy ich uwagę rozpustą, zewnętrznymi przyjemnościami i grami, aby nigdy nie byli jednością, przeciwko temu wszystkiemu. Ich umysły będą należeć do nas i zrobią to, co powiemy. Jeśli odmówią, znajdziemy sposób na wdrożenie technologii zmieniającej umysł w ich życiu.

Użyjemy strachu jako naszej broni. Ustanowimy ich rządy i ustanowimy w nich przeciwieństwa. Będziemy właścicielami obu stron. Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale zrealizujemy nasz plan. Wykonają dla nas pracę, a my będziemy prosperować z ich trudu.

„Nasze rodziny nigdy nie będą się mieszać z ich rodzinami. Nasza krew musi być zawsze czysta, bo taka jest droga. Zmusimy ich do zabijania się nawzajem, kiedy nam to pasuje. Będziemy ich oddzielać od jedności dogmatami i nową religią. Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i powiemy im, co mają myśleć i jak. Poprowadzimy ich uprzejmie i delikatnie, pozwalając im myśleć, że sami prowadzą.

Poprzez nasze frakcje będziemy podsycać między nimi animozje. Gdy światło zabłyśnie wśród nich, zgaśniemy je szyderstwem lub śmiercią, zależnie od tego, co nam najbardziej odpowiada. Sprawimy, że rozerwą sobie serca i zabiją własne dzieci. Osiągniemy to, używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca, gniewu jako przyjaciela. Nienawiść całkowicie ich zaślepi i nigdy nie zobaczą, że z ich konfliktów, wyłaniamy się jako ich władcy.

Będą zajęci zabijaniem się nawzajem. Będą kąpać się we własnej krwi i zabijać sąsiadów tak długo, jak uznamy to za stosowne.

„Ogromnie na tym skorzystamy, bo oni nas nie zobaczą, bo nas nie widzą. Będziemy dalej prosperować po ich wojnach i ich śmierci. Będziemy to powtarzać w kółko, aż nasz ostateczny cel zostanie osiągnięty. Będziemy nadal sprawiać, że żyją w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięki. Wykorzystamy wszystkie narzędzia, jakie mamy, aby to osiągnąć. Narzędzia zapewni ich praca. Sprawimy, że znienawidzą siebie i swoich sąsiadów.

„Zawsze będziemy ukrywać przed nimi boską prawdę, że wszyscy jesteśmy jednym. Tego nigdy nie mogą wiedzieć! Nigdy nie mogą wiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są sobie równi. Kropla po kropli, kropla po kropli będziemy realizować nasz cel. Przejmiemy ich ziemię, zasoby i bogactwo, aby sprawować nad nimi całkowitą kontrolę. Oszukamy ich, by zaakceptowali prawa, które ukradną im trochę wolności, jaką będą mieli. Ustanowimy system pieniężny, który uwięzi ich na zawsze, utrzymując ich i ich dzieci w długach.

„Kiedy wprowadzą wspólny zakaz, oskarżymy ich o zbrodnie i przedstawimy światu inną historię, ponieważ będziemy właścicielami wszystkich mediów. Wykorzystamy nasze media do kontrolowania przepływu informacji i ich nastrojów na naszą korzyść. Kiedy powstaną przeciwko nam, zmiażdżymy ich jak owady, bo są mniej niż one. Będą bezradni, bo nie będą mieli broni.

„Zrekrutujemy niektórych z nich, do realizacji naszych planów, obiecamy im życie wieczne, ale życie wieczne, których nigdy nie będą mieli, ponieważ nie są z nas. Rekruci będą nazywani „wtajemniczonymi” i będą indoktrynowani, by wierzyć w fałszywe rytuały przejścia do wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć, że są jednym z nas, którzy nigdy nie poznają prawdy.

Nigdy nie mogą poznać tej prawdy, bo zwrócą się przeciwko nam. Za swoją pracę zostaną nagrodzeni ziemskimi rzeczami i wielkimi tytułami, ale nigdy nie staną się nieśmiertelni i nie dołączą do nas, nigdy nie otrzymają światła i nie będą podróżować po gwiazdach. Nigdy nie osiągną wyższych sfer, ponieważ zabijanie ich własnego gatunku uniemożliwi przejście do sfery oświecenia. Tego nigdy się nie dowiedzą.

Prawda będzie ukryta przed ich twarzą, tak blisko, że nie będą mogli się na niej skupić, dopóki nie będzie za późno. O tak, tak wielka będzie iluzja wolności, że nigdy się nie dowiedzą, że są naszymi niewolnikami.

„Kiedy wszystko będzie na swoim miejscu, rzeczywistość, którą dla nich stworzymy, będzie ich własnością. Ta rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyć w złudzeniu. Kiedy nasz cel zostanie osiągnięty, rozpocznie się nowa era dominacji. Ich umysły będą związane naszymi wierzeniami, wierzeniami, które ustaliliśmy od niepamiętnych czasów.

„Ale jeśli kiedykolwiek dowiedzą się, że są znam równi, wtedy zginą. TEGO NIGDY NIE MUSZĄ WIEDZIEĆ. Jeśli kiedykolwiek dowiedzą się, że razem mogą nas pokonać, i podejmą działania. Nigdy, przenigdy nie mogą dowiedzieć się, co zrobiliśmy, bo jeśli to zrobią, nie będziemy mieli dokąd uciec, bo łatwo będzie zobaczyć, kim jesteśmy, gdy zasłona opadnie. Nasze działania ujawnią, kim jesteśmy i będą nas ścigać i nikt nie da nam schronienia.

„To jest tajemne przymierze, dzięki któremu przeżyjemy resztę naszego obecnego i przyszłego życia, ponieważ ta rzeczywistość przekroczy wiele pokoleń i długości życia. To przymierze jest przypieczętowane krwią, naszą krwią. My, którzy przyszliśmy z nieba na ziemię”.

„To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane.
jac505
Organizacje powołane przez diabła spełniają jego wściekłe, nienawistne marzenie zniszczenia ludzkości, doprowadzając ją do potwornego bólu, rozpaczy i żeby przez to zgodziła się na eutanazję, nie zwróciła się do Boga, do Jezusa o pomoc i wpadła tam gdzie potępione dusze rozgrzewają się do milionów stopni z wściekłości, nienawiści, z rozpaczy. Panie Jezu pokaż nam nasze sumienia !