CÓRKA MARYI
11.7K

JEZUS: Miłość Boga, oświecająca małżeństwo mężczyzny i kobiety, którzy się nawzajem kochają, przeniknie ich dusze, jeśli kochają Boga z takim oddaniem, które jest niezbędne, by odczuć pokój

JESUS: The Love of God, which will shine down upon the marriage of a man and a woman, who love each other, will infiltrate their souls if they love God with an abandonment

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 9 września 2012 roku, godz. 10.00

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy wątpisz w Miłość Boga, wątpisz w istnienie prawdziwej Miłości. Pozostaje ci wówczas jedynie miłość wypaczona. Prawdziwa Miłość pochodzi od Boga. Gdy człowiek nie kocha Boga wystarczająco, jest niezdolny, by drugą ludzką istotę w pełni pokochać prawdziwą Miłością.

Tylko ci, którzy w swoich duszach posiadają ogień Miłości Bożej, mogą naprawdę przekazać drugiej osobie prawdziwy sens Miłości.

Podobnie jest z tymi, którzy żyją w małżeństwach pobłogosławionych w Moim Kościele. Miłość Boga, oświecająca małżeństwo mężczyzny i kobiety, którzy się nawzajem kochają, przeniknie ich dusze, jeśli kochają Boga z takim oddaniem, które jest niezbędne, by odczuć pokój.

Prawdziwa Miłość oznacza pokój. Bez Miłości nie ma pokoju, bez względu na to, jak bardzo staracie się go odnaleźć. Pokój zapanuje jedynie dzięki miłości jednej osoby do drugiej.

Gdy w życiu braknie Miłości, nie ma też równowagi, a jej miejsce zajmuje uczucie odrętwienia.

Aby znaleźć Miłość, musicie znaleźć w swoim sercu miejsce dla Boga. Aby znaleźć Boga, musicie przyjąć Mnie, waszego Jezusa, jako Jego Syna umiłowanego. Ponieważ jeśli Mi pozwolicie, zabiorę was do Niego. Kiedy to uczynię i kiedy Jego Światło przeniknie wasze dusze, łatwo pokochacie drugą osobę.

Miłość Boga, obecna w duszy, otworzy serce drugiego.

Miłość przenika światłem boleść, nieporządek i rozłam na świecie. Jest to jedyny sposób, aby osiągnąć pokój, nie tylko w waszym życiu osobistym, ale także w świecie wokół was.

Miłość przynosi pokój, ale musi pochodzić z prawdziwej miłości do Boga, waszego Stwórcy. Pokój przynosi zgodę.

Miłość jest ostatnią deską ratunku rodzaju ludzkiego i bez niej jesteście zagubieni, samotni, głodni i nigdy nie znajdziecie spokoju.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/2012-09-09-10-00-prawdziwa-milosc-pochodzi-od-boga

_________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Wszystkie małżeństwa są zawierane w Niebie. Żaden człowiek nie może zniszczyć małżeństwa, …

Matka Zbawienia: To rodzina jest celem złego ducha, a on zrobi wszystko, aby zniszczyć komórkę …

JEZUS: Szatan wykorzysta wszelkie wpływy, jakie jest w stanie, by skazić ludzi, tak by usprawiedliw…

Niezwykła tradycja chorwacka - Małżeństwa bez rozwodów


I POSŁUCHAJ:

Zgoda na rozwód jest grzechem - ks. Sławomir Kostrzewa

_________________________________________________________