Clicks67
Victory
Rouška prospívá, anebo škodí? (Otevřený dopis prezidentu Zemanovi) Vážený pane prezidente, velmi si Vás vážíme a oceňujeme, že jste se v mnohých věcech dokázal postavit proti proudu i mimořádně …More
Rouška prospívá, anebo škodí? (Otevřený dopis prezidentu Zemanovi)

Vážený pane prezidente,

velmi si Vás vážíme a oceňujeme, že jste se v mnohých věcech dokázal postavit proti proudu i mimořádně velkým tlakům. S bolestí ale musíme konstatovat, že jste uvěřil jednostranné informaci o koronaviru a nošení roušek. Vaše doporučení nosit roušky zřejmě vyplynulo z opomenutí moudrého principu „Audiatur et altera pars“.

Odborníci ve virologii a imunologii se k rouškám vyjadřují asi takto: proti viru nepomohou a organismu škodí. Jednak snižují imunitu a jednak nutí zpětně vdechovat CO2 a své vlastní toxické zplodiny a bakterie. My také nejsme odborníci, abychom Vás poučovali, pouze citujeme odborníky a uvádíme objektivní fakta.

Rovněž online sledování koronaviru je jedna z veřejně odsouzených technologií na vyvolání a udržování paniky.

Věříme, že jste v žádném případě svá slova neřekl z důvodu, abyste hnal vodu na mlýn koronapsychóze. Zřejmě jste svůj postoj postavil na názorech určitých lékařských autorit, které Vám podaly problematiku jednostranně a tendenčně. Možná jste nepředpokládal, že otázka Covid-19 není pouze zdravotnickou problematikou, ale je více otázkou politickou.

Je lidské se mýlit, ale je hrdinské si omyl přiznat a oddělit se od něj.

Možná Vás v tomto pohledu na roušky ovlivnil negativní příklad českých biskupů z pouti ve Staré Boleslavi, kde málem orouškovali i lebku svatého Václava.

Z mnoha informací bychom chtěli upozornit jen na velmi aktuální dokumentární film, který problematiku rozebírá komplexně: word-of-truth.wistia.com/medias/efnvwlht63

Ať Vás Bůh chrání a žehná Vám!

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr
Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

17. 10. 2020

Byzantský katolický patriarchát (BKP) je společenství mnichů, kněží a biskupů, žijících v klášterech. V čele BKP stojí patriarcha Eliáš s dvěma biskupy-sekretáři +Timotejem a +Metodějem. BKP povstal z potřeby hájit základní křesťanské pravdy proti herezím a apostazi. Pseudopapeže Bergoglia neuznává a nepodřizuje se mu.