Clicks214
PetraB

TAK TO JE SÍLA! UŽ TO ZAČALO, VÁŽENÍ! V USA VYHLÁŠENO DE FACTO STANNÉ PRÁVO!!!!!!!UŽ 11. ZÁŘÍ! SLYŠELI JSTE O TOM V ČESKÝCH MÉDIÍCH??!

Tak už to začalo!!!!

Vy, kdo čtete Johna Learyho, vzpomínáte? Jemu bylo před lety řečeno Pánem Ježíšem, že to všechno začne vyhlášením stanného práva v USA!

A to bylo přesně prezidentem Trumpem vyhlášeno, už 11. září 2020!

Zde záznam jeho projevu:

Vyhlášeno STANNÉ PRÁVO V USA.......(čti titulky nebo jestli rozumíš originálu...

Že o tom nic nevíte? Ne, nevíte! Já se to také dozvídám s týdenním zpožděním, a to jsem na zprávách téměř denně!

Ticho po pěšině!

Kdyby to bylo jen toto video, člověk by si snad myslel, že se dívá na nějaký Trumpův starší projev, někdy z jara nebo počátku léta? Ale kdeže, přátelé! Je to Trumpův projev z 11. září 2020! Jeho přepis máte pod blogem níže. Další infozdroj máte zde: severoceskapravda.cz/…ormace/2798-stanné-právo-v-usa

Vzpomínáte? Petrus Romanus Fidelis říká už dost měsíců, že to začne na přelomu léta a podzimu. Což právě je!

Co ale také z Johna Learyho víme? Sice to všechno začne stanným právem v USA, ALE TAKÉ TO BUDE ZNAMENAT ÚPLNĚ KOUSÍNEK PŘED VAROVÁNÍM!!!!!!

Tak už to začalo!

Stanné právo v USA, osvěžím vám paměť z Johna Learyho, má v USA vybudit velké pronásledování křesťanů a všech systému nepohodlných lidí (!), jsou už pro ně přichystány vyhlazovací tábory, i s rakvemi!

Pán ale právě tehdy zasáhne VAROVÁNÍM! (To vše je konkrétně právě v poselství Johna Learyho.)

Připravme se.

Mariánské společenství

Přepis projevu, zde:

STANNÉ PRÁVO V USA!

Vyhlášení stanného práva v USA

Prohlášení Donalda Trumpa 11. 9. 2020:


Moji milí spoluobčané! Je moji první a nejvyšší povinností prezidenta chránit naši skvělou zemi a americké občany. Přísahal jsem, že budu chránit zákony našeho národa, a to je přesně to, co udělám. Všichni Američané byli oprávněně znechuceni a pobouřeni brutální smrtí George Floyda. Moje vláda je pně odhodlána k tomu, aby se Georgovi a jeho rodině dostalo spravedlnosti s tím, že nezemřel nadarmo. Ale nemůžeme dovolit, aby oprávněný nářek a mírumilovní demonstranti byli uneseni rozzuřeným davem. Největšími oběťmi nepokojů jsou naši mírumilovní lidé a naše nejchudší komunity. Jako jejich prezident budu bojovat, abych jim zajistil bezpečnost. Budu bojovat, abych vás chránil. Jsem váš prezident zákona a pořádku a spojenec všech mírumilovných demonstrantů. Ale v posledních dnech se našeho národa zmocnili profesionální anarchisté. Násilné davy, žháři, rabovači, kriminálníci, výtržníci, Antifa a další. Některé státy (státy USA – pozn. RSP) a jejich vlády selhaly při přijímávání nezbytných opatření pro ochranu svých občanů. Nevinní lidé byli divoce mláceni, jako ten mladý muž v Texasu, kterého nechali umírat na ulici nebo ta žena v New Yorku, na kterou zákeřně zaútočili nebezpeční kriminálníci. Živnostníci spatřili, jak jejich sny jsou naprosto zničeny. Těm nejlepším policistům z New Yorku házeli cihly do obličeje. Statečné sestřičky, které bojovaly s virem, se bojí vyjít z domu. Policejní okrsek podlehl útokům tady v hlavním městě, Lincolnův památník a Památník 2. světové války byly zvandalizovány. Jeden z našich nejstarších kostelů byl zapálen. Federální policejní důstojník v Kalifornii, afroamerický hrdina, byl zastřelen – zabit. To nejsou činy mírumilovných protestů. To jsou činy domácího teroru. Destrukce nevinných životů a prolití nevinné krve jsou zločinem proti lidskosti a zločinem proti Bohu. Amerika potřebuje tvoření, ne ničení. Spolupráci, ne pohrdání. Bezpečnost, ne anarchii. Uzdravení, ne nenávist. Spravedlnost, ne chaos. Toto je náš úkol a my uspějeme. Rozhodně uspějeme na 100 %. Naše země vždy vyhraje.

A proto přijímám s okamžitou platností prezidentské rozhodnutí k zastavení násilí a k obnově bezpečnosti a pořádku v Americe. Mobilizuji všechny dostupné federální zdroje, civilní i vojenské k zastavení nepokojů a rabování, k ukončení ničení majetků a žhářství, k ochraně práv zákonů-dbalých Američanů, včetně vašich práv vyplývajících z 2. dodatku americké ústavy. Proto také opatření vstupují v platnost okamžitě. Za prvé ukončujeme nepokoje a nezákonnosti, které se rozšířily v naší zemi. Skončíme to teď. Dnes jsem důrazně doporučil všem guvernérům, aby rozmístili Národní gardu v dostatečných počtech, abychom získali kontrolu nad ulicemi. Starostové a guvernéři musí zajistit zdrcující převahu policie v ulicích, dokud násilí nebude potlačeno. Pokud město nebo stát odmítne přijmout opatření, která jsou nezbytná k ochraně životů a majetků svých občanů, potom nasadím americkou armádu a rychle vyřeším ten problém za ně. Rovněž přijímám rychlé a rozhodné opatření na ochranu našeho skvělého hlavního města Washingtonu D. C. To, co se stalo minulou noc, byla totální ostuda. Zatím, co zde mluvíme, mezitím vysíláme tisíce a tisíce těžce ozbrojených vojáků, vojenského personálu a policistů k zastavení nepokojů, rabování, vandalismu, útoků a svévolné destrukce majetku.

Varujeme všechny! Zákaz vycházení po 19. hodině bude přísně vynucován! Ti, kteří ohrožovali nevinné životy a majetek budou zadrženi, zatčeni a stíháni v plném rozsahu zákona. Chci, aby si organizátoři tohoto terorismu všimli, že budou čelit přísným trestním postihům a dlouhým trestům vězení. Patří sem Antifa a další, kteří jsou hlavními pachateli tohoto násilí. Jeden zákon a řád, to je to, co je. Máme jeden krásný zákon, a jakmile bude obnoven a plně obnoven, pomůže vám, pomůže vašemu podnikání a pomůže vaší rodině. Amerika je založena na právním státu. Je to naše prosperita, naše svobod a náš vlastní způsob života. Ale tam, kde není zákon, tam není žádná příležitost. Kde není spravedlnost, tam není žádná svoboda. Kde není bezpečnost, tam není žádná budoucnost. Nesmíme se nikdy podvolit hněvu nebo nenávisti. Pokud vládne zlost nebo násilí, pak nikdo z nás není svobodný. Přijímám toto rozhodnutí dnes s pevným odhodláním a se skutečnou a vášnivou láskou k naší zemi, kdy naše největší dny ještě stále leží před námi. Mockrát vám děkuji a nyní půjdu vzdát úctu velmi zvláštnímu místu. Děkuji mnohokrát!

(Otáčí se od mikrofonu a odchází k vlajce USA – pozn. RSP.)

Z videozáznamu přepsal M. Starý

PS Jsem zvědav, co nám (ne)bude vyprávět „naše“ televize

Zdroj: severoceskapravda.cz/…ormace/2798-stanné-právo-v-usa