Clicks937
csk.news
5

Angelus: František Vynáša Rozsudok Sám Nad Sebou

Františkove slová na jeho Angeluse z 18. Júla vyzneli ako paródiu, keď boli konfrontované s jeho nemilosrdným Motu Proprio Traditionis Custodes, ktorý bol zverejnený o dva dni skôr a prostredníctvom ktorého sa pokúša „zakázať“ Rímsky Obrad.

„Ježiš nežne rozširuje pozvanie,“ uviedol František, pričom sa osobne nespolieha na „nežnosť“, ale na tyraniu a krutosť do tej miery, že jeho pôsobenie možno nazvať Stalinskou érou Katolíckej Cirkvi.

František vyvolal „súcit“ dodaním, že „Boží štýl je blízkosť, súcit a neha.“ Zakaždým, keď opakuje tieto módne slová, stavia pred seba zrkadlo, ktoré neodráža „súcit“ (atď.), ale „bezočivosť“, „rezervovanosť“ a „tvrdosť.“

Vyniesol rozsudok nad sebou tým, že pochválil srdce, ktoré „je schopné pohnúť sa,“„aby sa nezachytilo o seba,“„všímať si druhých, ich rany, ich potreby“. Pomocou Traditionis Custodes František ukazuje, že nie je schopný ničoho z týchto. Jeho slová sú lacnou diverznou taktikou.

#newsFivayrkgzp
ľubica
jeho pôsobenie možno nazvať Stalinskou érou Katolíckej Cirkvi.
........................................
ano RKC je okupovaná slobodomurarmi, ktori do nej vklzli velmi velmi dávno.... pre tých mladších: ich ovocím je nasilna zmena omše všetkých vekov, TLO, na protestatntske torzo, na II.VK. Chlapci studujuci v CSSR, SR v seminaroch ani nemali moznost spoznat liturgiu TLO.... iba tí ktorí sa …More
jeho pôsobenie možno nazvať Stalinskou érou Katolíckej Cirkvi.
........................................
ano RKC je okupovaná slobodomurarmi, ktori do nej vklzli velmi velmi dávno.... pre tých mladších: ich ovocím je nasilna zmena omše všetkých vekov, TLO, na protestatntske torzo, na II.VK. Chlapci studujuci v CSSR, SR v seminaroch ani nemali moznost spoznat liturgiu TLO.... iba tí ktorí sa zachytili o Summorum pontificcum 2007 od pp. Benedikta XVI., a učili sa texty v latinskom jazyku, aby mohli služit tuto neprekovatelnu a nezrusitelnu obetu, na ktorej vyrastali svatci minulych storoci....
Roberto 55
Velmi dobre
Modré Hluboké Nebe
UNAM SANKTO - Buď si jistý, že náboženství katolicizmu je chiméra, kterou jsi posedlý. Vykládat vše katolickými dogmaty je nemoc. Přeji ti brzké uzdravení.
Sedevakantistický kanál
Chimera znamená obluda. Nie. Katolicizmus je pravé náboženstvo a nepatria do jeho učenia len dogmy, ale patria tam i ostatné veci. Si anti-katolík.
Unam Sanctam SK
Csk.news kritizuje Františka, ale žeby odhalilo herézy a odpadlíctvo Pavla VI., ktorý nahradil katolícku latinskú omšu protestantkým a neplatným novus ordo obradom... to nie. Veľká západná schizma (1378 – 1417) a čo nás učí o odpadlíctve po II. vatikánskom koncile - Toto je dôležitý článok o Veľkej západnej schizme a o tom, ako táto ohromná kríza dokazuje, že existencia línie antipápežov II. …More
Csk.news kritizuje Františka, ale žeby odhalilo herézy a odpadlíctvo Pavla VI., ktorý nahradil katolícku latinskú omšu protestantkým a neplatným novus ordo obradom... to nie. Veľká západná schizma (1378 – 1417) a čo nás učí o odpadlíctve po II. vatikánskom koncile - Toto je dôležitý článok o Veľkej západnej schizme a o tom, ako táto ohromná kríza dokazuje, že existencia línie antipápežov II. vatikánskeho koncilu nie je v rozpore s Kristovými prisľúbeniami o nezlyhajúcnosti Katolíckej Cirkvi a prísľubom, že pekelné brány ju nepremôžu: