Maja 21
21.8K

Wyciekła umowa o poufności pokazuje Moderna

Wyciekła umowa o poufności pokazuje Moderna, NIAID kandydat na szczepionkę Covid w 2019 roku

Wielki Reset był planowany od jakiegoś czasu, co oznacza, że są ludzie, którzy chcieli zarobić jako pierwsi. Obnażane.

Autor: Dr. Joseph Mercola

Lipiec 9, 2021

Komentarz redakcji: Komunistyczna Partia Chin wiedziała, że ma problem nie później niż w grudniu 2019 roku. Wtedy dowiedziała się o tym również Światowa Organizacja Zdrowia. Rząd USA miał o tym wiedzę w tym samym miesiącu. Wszyscy trzej mogli wiedzieć o tym, co stanie się znane jako Covid-19 miesiące wcześniej. Ale poza kilkoma wybranymi, choroba była dokładnie utrzymywana w tajemnicy. A może tak było?

Przebojowy raport dr Josepha Mercoli pozostał pod radarem prasy. Nawet konserwatywne i "marginalne" media ledwo zarysowały powierzchnię tego, co należy uznać za poważny skandal w świecie Big Pharm. Najwyraźniej niektórzy ludzie z Moderny i Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) mieli wiedzę o koronawirusie na długo przed resztą społeczeństwa. Mieli nawet wystarczająco dużo czasu, aby złożyć wniosek o kandydata na szczepionkę mRNA na koronawirusa w grudniu 2019 r.

Biorąc pod uwagę historię ogromnych niepowodzeń w opracowywaniu szczepionek mRNA w ciągu ostatnich dwóch dekad, jest bardzo podejrzane, że grypa z Wuhan została wypuszczona na świat w tym samym czasie, gdy grupa związana z Wuhan Virology Lab opracowała kandydata na szczepionkę na chorobę, która rzekomo wcześniej nie istniała. Jeśli to nie wywoła wezwania do śledztwa przez władze i poważnego sceptycyzmu nawet ze strony najmniej konspiracyjnie nastawionych, to nic nie będzie.

Abyśmy nie zapomnieli, naukowcy i firmy farmaceutyczne nie inwestują czasu i zasobów w opracowywanie szczepionek przeciwko chorobom, które nie istnieją. Czas zgłoszenia jest wyraźnym wskaźnikiem co najmniej wiedzy z wyprzedzeniem, a może nawet współudziału w rozwoju i uwolnieniu koronawirusa. W świecie badań nad szczepionkami nie ma kryształowych kul. Big Pharma stawia tylko na pewne rzeczy.

Jak zawsze, doceniamy pracę, jaką dr Mercola wkłada w wynurzanie tego typu informacji. Podobnie jak my, jest cenzurowany i odwoływany. Ważne jest, aby ci, którzy szukają prawdy, pomagali dr Mercoli i nam utrzymać przepływ faktów wychodzących na powierzchnię. Poniżej dr Mercola szczegółowo opisuje swoje odkrycia.

HISTORIA W SKRÓCIE

Moderna, wraz z Narodowym Instytutem Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), wysłała kandydatów na szczepionkę przeciwko koronawirusowi mRNA na University of North Carolina w Chapel Hill w dniu 12 grudnia 2019 r.

Dostawcy zgodzili się przekazać "kandydatów na szczepionkę przeciwko koronawirusowi mRNA opracowanych i będących wspólną własnością NIAID i Moderna" badaczowi uniwersytetu i podpisali go Ralph Baric

Baric był pionierem technik genetycznego manipulowania koronawirusami, które stały się głównym celem badań w Wuhan Institute of Virology (WIV)

Baric ściśle współpracował z dr Shi Zhengli z WIV nad badaniami wykorzystującymi inżynierię genetyczną do stworzenia "nowego wirusa podobnego do SARS nietoperza ... który może skakać bezpośrednio z nietoperzowych gospodarzy na ludzi"

Należy odpowiedzieć na poważne pytania, w tym: Czy Moderna, NIAID i Baric byli świadomi, że COVID-19 krąży w połowie grudnia 2019 r., Czy też mieli wiedzę na długo przedtem, że taka szczepionka wkrótce będzie poszukiwana?

Tak wiele wydarzyło się w ciągu ostatniego roku, że może być trudno przypomnieć sobie, jak wyglądało życie przed COVID. Ale cofnijmy się do grudnia 2019 r., Kiedy pomysł dystansu społecznego, obowiązkowego maskowania i blokad spotkałby się z niedowierzaniem i oburzeniem większości Amerykanów.

W tym czasie większość była błogo nieświadoma pandemii, która zmieni świat w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Dopiero 31 grudnia 2019 r. epidemia COVID-19 została po raz pierwszy zgłoszona z Wuhan w Chinach.1 i w tym momencie był określany tylko jako przypadki wirusowego zapalenia płuc, a nie nowy koronawirus.2 Mówię większość, ponieważ wydaje się, że niektórzy ludzie mogli być świadomi czegoś znacznie wcześniej, niż się pojawiło.

W dokumentach poufnych3 Ujawnione przez dziennik Daily Expose w Wielka Brytanii, Moderna, wraz z Narodowym Instytutem Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), wysłała kandydatów na szczepionkę przeciwko koronawirusowi mRNA na University of North Carolina w Chapel Hill 12 grudnia 2019 r. Jak donosi The Daily Expose:4

Ten film wkrótce zostanie zbanowany. Obejrzyj, zanim zostanie usunięty

Tajemnice ujawnione

Reklamy Revcontent

"Co Moderna [i NIAID] wiedziały, a czego my nie? W 2019 r. nie było żadnego pojedynczego koronawirusa stanowiącego zagrożenie dla ludzkości, który uzasadniałby szczepionkę, a dowody sugerują, że nie było pojedynczego koronawirusa stanowiącego zagrożenie dla ludzkości w latach 2020 i 2021.

Kandydat na szczepionkę COVID-19 został wydany przed pandemią

Umowa o poufnym ujawnieniu przekazuje istotną umowę o transferze między dostawcami - Moderna, NIAID i National Institutes of Health (NIH) - a University of North Carolina w Chapel Hill. Dostawcy zgodzili się przekazać "kandydatów na szczepionkę na koronawirusa mRNA opracowanych i będących wspólną własnością NIAID i Moderna" badaczowi uniwersytetu.5

"Umowa o transferze materiałów została podpisana 12 grudnia 2019 r. przez dr Ralpha Barica na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill, a następnie podpisana przez Jacqueline Quay, dyrektor ds. Licencjonowania i wsparcia innowacji na University of North Carolina w dniu 16 grudnia 2019 r." Daily Expose zauważył.

W tym momencie niektóre informacje o historii są bardziej niż istotne. Wiemy z dużą pewnością, że naukowcy z chińskiego Wuhan Institute of Virology (WIV) mieli dostęp do i prowadzili badania nad koronawirusami i manipulowali nimi, aby stały się bardziej zakaźne i łatwiej zaraziły ludzi. Wiemy również, że współpracowali z naukowcami w USA i otrzymywali fundusze od National Institutes of Health na takie badania.

Baric, który podpisał umowę o transferze materiałów w celu zbadania kandydata na szczepionkę przeciwko koronawirusowi mRNA, zanim pojawiła się znana pandemia COVID-19, był pionierem technik genetycznego manipulowania koronawirusami, według Petera Gøtzsche z Instytutu Wolności Naukowej,6 i stały się one głównym celem WIV.

Baric ściśle współpracował z dr Shi Zhengli, dyrektorem Centrum Pojawiających się Chorób Zakaźnych WIV, znanym również jako "kobieta nietoperz", nad badaniami wykorzystującymi inżynierię genetyczną do stworzenia "nowego wirusa podobnego do SARS nietoperza ... który może skakać bezpośrednio z nietoperzowych gospodarzy na ludzi". Według Gøtzsche:7

"Ich praca koncentrowała się na zwiększaniu zdolności wirusów nietoperzy do atakowania ludzi, aby "zbadać potencjał pojawienia się". W 2015 roku stworzyli nowego wirusa, przyjmując szkielet wirusa SARS, zastępując jego białko kolca innym wirusem nietoperzy znanym jako SHC014-CoV. Ten wyprodukowany wirus był w stanie zainfekować laboratoryjną hodowlę komórek z ludzkich dróg oddechowych.

Napisali, że panele przeglądu naukowego mogą uznać ich badania za zbyt ryzykowne, ale argumentowali, że mają potencjał, aby przygotować się i złagodzić przyszłe epidemie. Jednak wartość badań nad zyskiem funkcji w zapobieganiu pandemii COVID-19 była negatywna, ponieważ badania te najprawdopodobniej stworzyły pandemię. "

Moderna uzyskuje zgodę na użycie w nagłych wypadkach dla szczepionek COVID

Reszta historii, jak to się mówi, jest historią. 12 grudnia 2019 r. dr Amy Petrick, specjalistka ds. Transferu technologii NIAID, podpisała umowę wraz z dr Barneyem Grahamem, badaczem NIAID, którego podpis jest niedatowany.8 12 maja 2020 r., zaledwie kilka miesięcy później, Moderna otrzymała od amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków szybkie oznaczenie szczepionki mRNA-1273. Zgodnie z komunikatem prasowym Moderny:9

"mRNA-1273 to szczepionka mRNA przeciwko kodowaniu SARS-CoV-2 dla stabilizowanej przed wlewem formy białka Spike (S), która została wybrana przez Modernę we współpracy z badaczami z Vaccine Research Center (VRC) w National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID), części NIH."

18 grudnia 2020 r. - około rok po podpisaniu umowy o transferze materiału - FDA wydała zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach szczepionki COVID-19 firmy Moderna do stosowania u osób w wieku 18 lat i starszych.10 10 czerwca 2021 r. Moderna złożyła również wniosek o zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach szczepionki COVID-19, która ma być stosowana u amerykańskich nastolatków w wieku od 12 do 17 lat.11 Wciąż jednak nie mamy odpowiedzi na niektóre rażące pytania:12

"Dopiero 9 stycznia 2020 r. WHO poinformowała13 Chińskie władze ustaliły, że epidemia była spowodowana nowym koronawirusem, który później stał się znany jako SARS-CoV-2 z rzekomą chorobą nazwaną COVID-19. Dlaczego więc kandydat na szczepionkę na koronawirusa mRNA opracowany przez Modernę został przeniesiony na University of North Carolina 12 grudnia 2019 r.?

... Być może Moderna i Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych chciałyby wytłumaczyć się w sądzie?

SARS-CoV-2 wydaje się być wyjątkowo zdolny do infekowania ludzi

Nikolai Petrovsky, profesor endokrynologii na Flinders University College of Medicine w Adelaide w Australii, jest jednym z tych, którzy stwierdzili, że SARS-CoV-2 wydaje się być optymalnie zaprojektowany do infekowania ludzi.14

Jego zespół starał się zidentyfikować sposób, w jaki zwierzęta mogły przyjść, aby spowodować SARS-CoV-2, ale doszedł do wniosku, że nie może to być naturalnie występujący wirus. Pietrowski stwierdził wcześniej, że wydaje się znacznie bardziej prawdopodobne, że wirus został stworzony w laboratorium bez użycia inżynierii genetycznej, poprzez hodowlę go w różnych rodzajach komórek zwierzęcych.15

Aby przystosować wirusa do ludzi, zostałby wyhodowany w komórkach, które mają ludzki receptor ACE2. Z biegiem czasu wirus przystosowałby się i ostatecznie zyskał zdolność wiązania się z ludzkim receptorem. Stany Zjednoczone Right to Know (USRTK) zwrócił uwagę, że kwestia miejsc wiązania jest ważna, ponieważ charakterystyczne miejsca wiązania białka kolca SARS-CoV-2 "nadają 'prawie optymalne' wiązanie i wnikanie wirusa do ludzkich komórek".16

Naukowcy twierdzą, że unikalne miejsca wiązania SARS-CoV-2 mogą być wynikiem naturalnego rozlania się na wolności lub celowej rekombinacji niezidentyfikowanego przodka wirusa. Baric i inni, w tym Peter Daszak, prezes EcoHealth Alliance, z którym jest blisko związany, szybko odrzucili hipotezę wycieku z laboratorium,która sugeruje, że SARS-CoV-2 przypadkowo wyciekł z laboratorium w Wuhan w Chinach. Jednak według Gøtzsche:17

"9 grudnia 2019 r., Tuż przed wybuchem pandemii, Daszak udzielił wywiadu, w którym mówił w błyskotliwych słowach o tym, jak jego naukowcy z Instytutu Wuhan stworzyli ponad 100 nowych koronawirusów związanych z SARS, z których niektóre mogą dostać się do ludzkich komórek i mogą powodować nieuleczalną chorobę SARS u humanizowanych myszy ... "

Daszak's EcoHealth Alliance sfinansował kontrowersyjne badania GOF w WIV; NIAID przekazał fundusze EcoHealth Alliance, który następnie przekazał je do WIV.18 Daszak, pomimo ścisłej współpracy z WIV, był częścią zespołu śledczego Światowej Organizacji Zdrowia, któremu zadaniem było

zidentyfikowanie pochodzenia SARS-CoV-2. Nic dziwnego, że zespół odrzucił teorię wypadku laboratoryjnego.

Wirus podobny do SARS firmy Baric został upublicznione dopiero w maju 2020 r.

Jeśli chodzi o nowy wirus podobny do SARS, który Shi i Baric stworzyli w 2015 r., Badania te przeprowadzono przy użyciu grantu z EcoHealth Alliance.

Podczas gdy informacje dotyczące sekwencji DNA i RNA wirusa miały zostać przesłane do krajowej bazy danych informacji biotechnologicznych w momencie opublikowania badań, nie zrobiono tego aż do lat później, w środku pandemii COVID-19. Jak donosi Alexis Baden-Mayer, dyrektor polityczny Stowarzyszenia Konsumentów Ekologicznych:19

"Praca "Podobne do SARS skupisko krążących koronawirusów nietoperzy wykazuje potencjał pojawienia się człowieka"20 opublikowane w Nature w 2015 roku podczas moratorium NIH21 w sprawie badań nad zyskiem funkcji, został dziadkiem, ponieważ został zainicjowany przed moratorium ... a także dlatego, że prośba Shi i Barica o kontynuowanie badań podczas moratorium została zatwierdzona przez NIH.

Jako warunek publikacji, Nature, podobnie jak większość czasopism naukowych, wymaga22 autorzy, którzy prześlą nowe sekwencje DNA i RNA do GenBank, amerykańskiej Narodowej Bazy Danych Centrum Informacji Biotechnologicznej. Jednak nowy wirus podobny do SARS stworzony przez Shi i Barica nie został zdeponowany23 w GenBanku do maja 2020 r."

Tymczasem obaj Baric24 Daszak byli zaangażowani w organizację publikacji oświadczenia naukowego, opublikowanego w The Lancet i podpisanego przez 26 dodatkowych naukowców, potępiającego dochodzenie w sprawie hipotezy wycieku laboratoryjnego jako "teorię spiskową".25

Daszak został również komisarzem Komisji Lancet ds. COVID-19, ale teraz, gdy jego skrajny konflikt interesów został upubliczniony, został zwolniony z komisji.26

Baric, Daszak Bagate Lab-Leak Theory

W czasie, gdy oświadczenie The Lancet zostało wydane w lutym 2020 r., Daszak odradzał Baricowi dodawanie swojego podpisu, ponieważ chciał "opublikować go w sposób, który nie łączy go z naszą współpracą, więc maksymalizujemy niezależny głos".27 Autorzy zadeklarowali również brak sprzecznych interesów.

W aktualizacji opublikowanej 21 czerwca 2021 r. The Lancet stwierdził:

"Niektórzy czytelnicy zakwestionowali ważność tego ujawnienia, szczególnie w odniesieniu do jednego z autorów, Petera Daszaka".28 Czasopismo zaprosiło autorów do "ponownej oceny ich konkurencyjnych interesów", a Daszak nagle miał znacznie więcej do powiedzenia. Jego zaktualizowane oświadczenie o ujawnieniu brzmi częściowo:29

"Praca EcoHealth Alliance w Chinach obejmuje współpracę z szeregiem uniwersytetów i rządowych organizacji zajmujących się zdrowiem i środowiskiem, z których wszystkie są wymienione we wcześniejszych publikacjach, z których trzy otrzymały finansowanie od amerykańskich agencji federalnych w ramach dotacji EcoHealth Alliance lub umów o współpracy, jak publicznie poinformował NIH.

... Praca EcoHealth Alliance w Chinach obejmuje ocenę ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa na styku dzika przyroda-zwierzęta-człowiek i obejmuje behawioralne i serologiczne badania ludzi oraz analizy ekologiczne i wirusologiczne zwierząt.

Prace te obejmują identyfikację sekwencji wirusowych w próbkach nietoperzy i doprowadziły do izolacji trzech koronawirusów związanych z SARS nietoperzy, które są obecnie wykorzystywane jako odczynniki do testowania terapii i szczepionek.

Obejmuje to również produkcję niewielkiej liczby rekombinowanych koronawirusów nietoperzy w celu analizy wejścia do komórek i innych cech koronawirusów nietoperzy, dla których dostępne są tylko sekwencje genetyczne. "

Warto również zauważyć, że w ramach Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej utworzono specjalną komisję rewizyjną, Komitet ds. Kontroli i Nadzoru nad Potencjalnymi Patogenami Pandemicznymi (P3CO), aby ocenić, czy dotacje z udziałem niebezpiecznych patogenów są warte ryzyka.

Baden-Mayer wyjaśnił: "Komitet ten został powołany jako warunek zniesienia moratorium na lata 2014-2017 na badania nad zdobywaniem funkcji. Komitet P3CO działa w tajemnicy. Nie opublikowano nawet listy członków".30

Daszak stwierdził w swoim zaktualizowanym ujawnieniu: "NIH dokonał przeglądu planowanych prac nad rekombinowanym wirusem i uznał, że nie spełnia kryteriów, które uzasadniałyby dalszy szczegółowy przegląd przez komitet ds. Potencjalnej opieki i nadzoru nad patogenami pandemicznymi (P3CO)".31

Jednak według profesora Rutgers University, Richarda Ebrighta, grant NIH na badania związane z modyfikacją koronawirusów nietoperzy w WIV został przemycony, ponieważ NIAID nie oznaczył go do przeglądu.32 Innymi słowy, WIV otrzymała federalne finansowanie od NIAID bez uprzedniego otrzymania zielonego światła od komisji rewizyjnej HHS.

NIAID najwyraźniej wykorzystał wygodną lukę w ramach przeglądu. Jak się okazuje, obowiązkiem agencji finansującej jest zgłaszanie potencjalnych badań GOF do przeglądu. Jeśli tak się nie stanie, komisja rewizyjna nie ma o tym wiedzy. Według Ebrighta, NIAID i NIH "systemowo udaremniły - a nawet systematycznie unieważniały - ramy HHS P3CO, odmawiając oznaczania i przekazywania propozycji do przeglądu".33

Kup złoto i srebro od prawdziwych patriotów America-First. Skontaktuj się z naszym Złotym Facetem i chroń się przed nadchodzącymi (i obecnymi) zawirowaniami gospodarczymi.

Kto wiedział co i kiedy?

Mamy teraz dowód na to, że Moderna i NIAID wysłały swoich kandydatów na szczepionkę na koronawirusa mRNA do Barica na University of North Carolina w Chapel Hill w połowie grudnia 2019 r. Czy byli świadomi, że COVID-19 krążył w tym czasie, czy też mieli wiedzę na długo przedtem, że taka szczepionka wkrótce będzie poszukiwana? Czerwone flagi i tuszowanienadal rośnie, ale ostatecznie prawda zwycięży.

Narodowe Centrum Informacji o Szczepionkach (NVIC) opublikowało niedawno ponad 50 prezentacji wideo z piątej międzynarodowej konferencji publicznej na temat szczepień, która odbyła się online w dniach od 16 do 18 października 2020 r., I udostępniło je wszystkim za darmo.

Tematem konferencji była "Ochrona zdrowia i autonomii w 21 wieku" i wzięli w niej udział lekarze, naukowcy i inni pracownicy służby zdrowia, działacze na rzecz praw człowieka, przywódcy społeczności wyznaniowych, prawnicy zajmujący się prawami konstytucyjnymi i obywatelskimi, autorzy i rodzice dzieci poszkodowanych szczepionkami, rozmawiający o nauce, polityce, prawie i etyce szczepionek oraz chorobach zakaźnych, w tym szczepionkach przeciwko koronawirusowi i COVID-19.

W grudniu 2020 r. firma z Siedzibą w Wielka Brytanii opublikowała fałszywe i wprowadzające w błąd informacje na temat NVIC i jego konferencji, co skłoniło NVIC do otwarcia całej konferencji do bezpłatnego oglądania. Konferencja ma wszystko, czego potrzebujesz, aby kształcić się i chronić swoje osobiste wolności i swobody w odniesieniu do swojego zdrowia.

Nie przegap tej niesamowitej okazji. Byłem prelegentem na tej wzmacniającej konferencji i zachęcam do obejrzenia tych prezentacji wideo, zanim zostały ocenzurowane i zabrane przez technokratyczną elitę.

Nowa konserwatywna sieć szuka pomocy crowdfundingowej

Mówią, że musimy iść na dużą skalę lub wrócić do domu. Próbujemy pójść na całość i przynieść patriotyczną prawdę narodowi, ale potrzebujemy pomocy.

Czytelnicy mogą, ale nie muszą, zdawać sobie sprawę, że w ciągu ostatniego roku wprowadziliśmy pod nasze skrzydła bardziej konserwatywne wiadomości i opinie. Nie traktujcie naszej ekspansji jako oznaki bogactwa; wszystkie "nabytki" przeszły przez pot i obietnice większych rzeczy, które nadejdą dla wszystkich zaangażowanych. W rezultacie udało nam się zebrać kilka niezależnych stron medialnych w ramach jednolitej wizji zapobiegania uleganiu przez Amerykę postępowym, "przebudzonym", neomarksistowskim ideologiom, które rozprzestrzeniają się jak pożar w całej Ameryce.

Powolne i stałe ponowne otwarcie Ameryki ujawnia, że było o wiele więcej trudności ekonomicznych spowodowanych blokadami Covd-19, niż większość zdaje sobie z tego sprawę. Chociaż nadal mamy nadzieję, że dolary reklamowe na stronach wzrosną, po prostu nie wystarczy robić rzeczy we właściwy sposób.

Obecnie doświadczamy luki między przychodami i wydatkami, której nie można pokonać za pomocą samych reklam click-ads i promocji MyPillow (kod promocyjny "NOQ" nawiasem mówiąc).

Aby przezwyciężyć lukę w przychodach i utrzymać te witryny w ruchu, nasze potrzeby wahają się między 3000-7000 USD miesięcznie. Innymi słowy, jesteśmy na czerwono i krwotoczymy.

Najlepszym sposobem, w jaki możesz pomóc nam się rozwijać i nadal nieść prawdę ludziom, jest darowizna. Doceniamy wszystko, czy to dolara, czy 10 000 USD. Wszystko przybliża nas do punktu stabilności, kiedy możemy zatrudnić pisarzy, redaktorów i personel pomocniczy, aby przekaz America First był głośniejszy. Nasza strona Giving Fuel ułatwia przekazywanie darowizn jednorazowych lub miesięcznych. Alternatywnie możesz również przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal.

W miarę jak świat zmierza w kierunku radykalnego progresywizmu, potrzeba prawdziwego dziennikarstwa nigdy nie była większa. Ale w tych czasach potrzebujemy jak największej liczby konserwatywnych głosów medialnych. Pomóż utrzymać RAPORT NOQ i inne witryny w sieci.

Dziękuję i niech

Bóg błogosławi, JD Rucker

Bitcoin:32SeW2Ajn86g4dATWtWreABhEkiqxsKUGn

Wyciekła umowa o poufności pokazuje Moderna, NIAID złożony kandydat na szczepionkę Covid w 2019 roku (noqreport.com)
Maja 21
Dziękuję tym, którzy skorzystali z moich postów i tym, dzięki którym ja skorzystałam. Dzisiaj nie mogłam się zalogować, gdy to nastąpiło - nie mogłam nic umieścić a system mnie szybko wyrzucał i z automatu wylogowywał. Gdy weszłam przez VPN zmieniłam szybko hasło i jestem z wami dłużej. Jednak już widzę, że to hasło okazuje się "przejęte" i z innych przeglądarek nie wejdę. Gdy tutaj się …More
Dziękuję tym, którzy skorzystali z moich postów i tym, dzięki którym ja skorzystałam. Dzisiaj nie mogłam się zalogować, gdy to nastąpiło - nie mogłam nic umieścić a system mnie szybko wyrzucał i z automatu wylogowywał. Gdy weszłam przez VPN zmieniłam szybko hasło i jestem z wami dłużej. Jednak już widzę, że to hasło okazuje się "przejęte" i z innych przeglądarek nie wejdę. Gdy tutaj się wyloguję nastąpi to samo.
Dlatego dziękuję i do zobaczenia kiedyś. Spróbuję zamknąć okno bez wylogowania. Zamknąć glorię i kompa bez ruszania mojego hasła.
Wiem, że ktoś to robi celowo. Mówi się trudno. Odgórne są jasne.
Pozdrawiam i dzięki.
Maja 21
Konto utrzymuje się tylko dlatego, że w jednej przeglądarce się nie wylogowuję. W innych hasło nie działa i nie mogę się zalogować. Czyja to sprawka? Moderacji lub adminów.