Clicks4
NewsLetters

BВП: Чи кардинал Купіч є слуга Божий, чи слуга сатани?

Чиказький кардинал Блейз Купіч наказав вакцинуватися «усім працівникам та священикам». Якщо цього не зроблять, їм загрожує притягнення до дисциплінарної відповідальності!

Цитата Купіча: «Мета цієї політики полягає в тому, щоб усі працівники та духовенство були повністю вакциновані проти ковіду». Крім вакцинації, священики повинні показати посвідчення і це має бути подано на веб-сторінці архидієцезії, щоб вона мала докладну інформацію про стан вакцинованості кліру і працівників.

«Якщо хтось отримає виняток (за станом здоров’я), йому доведеться щотижня проходити тестування та представляти результати на порталі архидієцезії. Невакциновані муситимуть всюди в приміщеннях архидієцезії (тобто у храмах, парафіяльних будівлях, школах, пасторальних центрах...) носити маску. Вони також не матимуть доступу до дієцезіальних їдалень. Архидієцезія також має право заборонити їм вхід до своїх споруд (храмів та усіх церковних будівель)». Кардинал Купіч наказує священикам, щоб відмовляли віруючим у проханні про звільнення від вакцинації на підставі заперечення сумління. Він написав: якщо священики підпишуть віруючому такий формуляр, це означає недотримання католицького вчення! Він заявив, що католицькі миряни не можуть використовувати вчення Церкви для оправдання таких рішень, які по суті є відкиданням справжнього морального вчення Церкви щодо вакцин.

Заява Купіча ‒ це сукупність брехні та грубих маніпуляцій. Вести політику, згідно з якою католик більше не має права на совість, і погрожувати, що надання йому такого права означає недотримання католицького вчення ‒ це вершина злочинного зловживання церковним урядом. Деспотизм Купіча є гріхом проти Святого Духа, оскільки він зловживає церковною владою для запровадження злочинної, сатанинської системи, яка веде до редукції людства через експериментальну, фатально небезпечну вакцинацію. Відповідно до Нюрнберзького кодексу, Купіч повинен постати перед судом за просування злочинів проти людяності. Цей церковний Юда і вбивця людських душ не уникне Божого суду. Треба знати, що ця людина через своє єретичне і злочинне мислення та вчинки виключила себе з Містичного Тіла Христового ‒ з Церкви, і ніхто вже не сміє його слухатися як апостата і публічного бунтівника проти Бога (див. Гал. 1,8-9). На того, хто його слухається, переходить прокляття, яке накликав на себе Купіч, так само як і фальшивий папа Бергольйо та група клерикалів, запроданих дияволу.

Жінка, яка пережила Голокост, Віра Шарав, нещодавно висловилася на тему сучасних антиковідних заходів, включаючи локдауни, обов’язкову вакцинацію і тестування. Порівняння цього з нацистським режимом вона обґрунтувала також тим, що тоді вся наукова еліта була «заражена» соціально-дарвіністською концепцією євгеніки. І тому Гітлер міг посилатися на «фахівців в області медицини». «Паспорти вакцинації ‒ це ворота до тоталітарної держави та ретельного контролю над громадянами, як це зараз відбувається в комуністичному Китаї».

Кардинал Купіч, слуга не Бога, а сатани, запроваджує церковний фашизм та комуністичну диктатуру, яка переростає в ковід-сатанізацію та становить загрозу для всієї Америки.

Шановні єпископи та священики США, чи ви виступите проти цієї системи запланованого геноциду, пов’язаної з насильницькою вакцинацією, чи піддастеся їй? Однак йдеться не лише про фізичне життя ‒ вже йдеться про вічну погибель у пеклі, до якого Купіч та йому подібні Юди, зловживаючи церковною структурою, затягують цілу Америку.

Чому, шановні американські єпископи та священики, Бог допускає на ключових місцях таких церковних гієн, слуг лжепророка, які руйнують усі природні і моральні заповіді та закони і лицемірно називають це справжньою церковною мораллю та вченням Церкви? Відповідь така: Бог допускає це для того, щоб ви прокинулися від сну до реальності і сміливо виступили за Ісуса Христа, за Його спасительне вчення, за ваше фізичне існування і за ваше спасіння від вічного прокляття у пеклі.

Недостатньо того, що багато з вас симпатизують архиєпископу К. М. Вігано, який показав себе героєм віри і єдиний з вас відкрито виступив проти цієї злочинної системи сатанізації. Необхідно, щоб і ви, за його прикладом, відділилися від берголіанської апостатичної структури, самознищення якої разом з папством Бергольйо вже запрограмував через т.зв. синодальний процес. Якщо ви хочете врятувати інститут папства, єдиний спосіб сьогодні ‒ це відділитися від архиєретика Бергольйо та від його послідовників (якими в США є Купіч та кілька інших Юд у церковних шатах), а потім визнати правовірним і законним папою того, який довів свою вірність Христові і Його вченню, незважаючи на переслідування та погрожування смертю, тобто на безкровне мучеництво. На що ви чекаєте, шановні єпископи та священики Америки?

Треба вийти з дому рабства і почати відродження своєї дієцезії через скасування антихристівських ковід-принципів. Шановні єпископи та священики, ніхто не забере у вас храми, а якщо й забрали б, то Бога вам не заберуть! Будете служити Божому народу в катакомбах, як це було у ранній Церкві. Це звільнить вас від берголіанського прокляття, яке Купіч вносить до Америки.

Якщо ви залишитеся у берголіанській структурі, то втратите все, насамперед Христа і вічне життя. Тому не бійтеся вийти, бійтеся залишитися під прокляттям! Ви боїтеся залишити недійсного папу, але він не боїться зліквідувати папство. Чого тоді будете триматися, якщо тепер втратите Христа, а згодом буде зліквідована папська структура?

Рішенням сьогодні є проголосити власний синодальний шлях, тобто відділитися від Бергольйо і прийняти законного папу. Це Божа воля для вас, дорогі американські єпископи та священики. Якщо ви зробите цей крок, до вас приєднаються й усі інші правовірні єпископи з цілого світу. Якщо ви залишитеся у системі Бергольйо і будете респектувати його антиєвангелію та духа антихриста, то закінчите у вогняному озері разом з ним ‒ з цим лжепророком.

Усі щирі єпископи та священики Америки, дайте Богові обіцянку однієї години внутрішньої молитви щодня. Закличте людей до безперервної молити у формі одногодинних молитовних сторож (див. youtube.com/watch?v=pyaOf102__Y vkpatriarhat.org/zaklyk-do-mobilizatsii-dlia-khrystyian-ssh-3/). Тоді Бог дасть світло і силу до справжнього відродження Церкви.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

30.08.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8