DANE Z WIELKIEJ BRYTANII. DO 303 RAZY WIĘKSZA UMIERALNOŚC WŚRÓD DZIECI ZASZCZEPIONYCH NA COVID !

Alarmujące dane z brytyjskiego Urzędu Statystyk Narodowych (ONS) pokazują, że dzieci są 82 do 303 razy bardziej narażone na śmierć po szczepieniu na koronawirusa z Wuhan (COVID-19) w porównaniu z dziećmi, które nie są zaszczepione.

Dane z ONS pojawiły się nieumyślnie 16 maja br. Po bliższej inspekcji odkryto, że zbiór danych zawierał szczegóły dotyczące „zgonów według statusu szczepień w Anglii” w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 marca 2022 r.

Zestaw danych zawierał kilka tabel z tytułami, takimi jak „Miesięczne standaryzowane współczynniki umieralności według wieku według statusu szczepienia dla zgonów z udziałem COVID-19” i „Miesięczne standaryzowane współczynniki umieralności według wieku według statusu szczepienia dla zgonów innych niż COVID-19”.

Zgodnie z danymi z tabeli 2 ze zbioru danych od stycznia 2021 do marca 2022 r. ONS nie uwzględnił dzieci w obliczonych wskaźnikach śmiertelności, mimo że dzieci w wieku zaledwie pięciu lat kwalifikują się już do szczepienia przeciwko koronawirusowi.

Ponadto ONS pogrupował młodych dorosłych jako grupę w wieku od 18 do 39 lat przez 22 lata, podczas gdy reszta pozostałych grup wiekowych obejmowała tylko 10 lat, na przykład 40-49 i 50-59 lat. Sugeruje to, że ONS próbował ukryć coś przed opinią publiczną.

Szczepionki COVID-19 stanowią większe zagrożenie dla zdrowia dzieci niż sam wirus

Na podstawie danych ONS, między 1 stycznia 2021 a 31 marca 2022, podwójnie zaszczepione dzieci w wieku od 10 do 14 lat były statystycznie do 39 razy bardziej narażone na śmierć niż dzieci nieszczepione.

Ponadto podwójnie zaszczepione nastolatki w wieku od 15 do 19 lat były statystycznie co najmniej cztery razy bardziej narażone na śmierć w porównaniu z nastolatkami nieszczepionymi. (Powiązane: Chirurg ogólny z Florydy: szczepionka przeciw COVID niesie ze sobą większe korzyści dla zdrowych dzieci .)

Dane dotyczące potrójnych szczepień stanowią jeszcze większe zagrożenie dla zaszczepionych dzieci.
Zgodnie z tym samym dokumentem, dane ONS wykazały również, że między 1 stycznia 2021 a 31 marca 2022 roku trzykrotnie zaszczepione dzieci w wieku od 10 do 14 lat statystycznie 303 razy częściej umierały z powodu koronawirusa w porównaniu z dziećmi nieszczepionymi; 69 razy większe prawdopodobieństwo zgonu z jakiejkolwiek innej przyczyny niż koronawirus w porównaniu z dziećmi nieszczepionymi; i 82 razy częściej umiera z jakiejkolwiek przyczyny niż dzieci nieszczepione.

Jak ujawniły dane, otrzymanie trzech dawek szczepionki przeciwko koronawirusowi znacznie zwiększa ryzyko zgonu dzieci z jakiejkolwiek przyczyny średnio o 8100 procent, podczas gdy ryzyko zgonu z powodu koronawirusa wzrasta średnio o 30 200 procent. Z drugiej strony dwie dawki szczepionki COVID-19 zwiększają ryzyko zgonu z jakiejkolwiek przyczyny średnio o 3600 procent.

Tymczasem otrzymanie dwóch dawek szczepionki przeciwko koronawirusowi zwiększa ryzyko śmierci z jakiejkolwiek przyczyny u nastolatków w wieku od 15 do 19 lat średnio o 300 procent. Trzy dawki zwiększają ryzyko zgonu z jakiejkolwiek przyczyny średnio o 100 procent.

Wskaźnik śmiertelności niezaszczepionych wśród dzieci w wieku od 10 do 14 lat obejmuje dzieci w wieku 10 i 11 lat, którym zaszczepiono szczepionkę COVID-19 dopiero od zeszłego miesiąca.

Nawet w pierwszych dniach pandemii dzieciom nigdy nie groziły poważne komplikacje z powodu infekcji koronawirusem. Badania wykazały również, że dzieci tak naprawdę nie potrzebują szczepionek, ponieważ COVID-19 jest „ bardzo rzadko śmiertelny ”, nawet wśród dzieci z chorobami współistniejącymi.

Według badania z 2021 r., w którym próbowano ustalić ogólne ryzyko, jakie COVID-19 stwarza dla dzieci, szacuje się, że 469 982 dzieci w Anglii zostało zarażonych koronawirusem . Badanie wykazało, że szansa dziecka na przeżycie COVID-19 wynosi co najmniej 99,995 procent.

Odwiedź Vaccines.news , aby dowiedzieć się więcej o niepożądanych skutkach szczepionek COVID-19.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, dlaczego dr Charles Hoffe z Kanady uważa, że dzieci nie potrzebują szczepionek na COVID-19 .

Ten film pochodzi z kanału CasuallyCorrupt w witrynie Brighteon.com .

UK data: Triple vaccinated children 303 times more likely to die of COVID-19 than unvaccinated children
Bombina Beata Bubla shares this
10