uk.news
38

Канада: зірковий священик залишив духовенство Novus Ordo

48-річний Домінік Лерузе, який відповідав за підбір молоді в архієпархії Квебеку з 2021 року, відмовився від сану.

Три роки тому Лерузе був членом канадського руху Famille Marie-Jeunesse (FMJ), який приваблював молодь до церкви. При цьому, більшість молодих людей пізніше йшла з церкви.

У своїй заяві він написав, що в рамках організації "не ухвалювалося реальних рішень", а він "мовчав про цей недолік багато років".

Лерузе отримав сан у травні 2003 року в архієпархії Шербрука, тоді він вже був членом FMJ. Пізніше він став особистим секретарем кардинала Уелле у Квебеку і, пізніше, у Ватикані.

Коли він опинився в Римі, він отримав докторський ступінь у Григоріанському університеті. Його роботи про Левінаса та фон Бальтазара були опубліковані у 2018 році. Кардинал Уелле, який був відданим послідовником Бальтазара, написав вступне слово до неї.

На цьому етапі Лерузес залишив FMJ, щоб приєднатися до архієпархії Квебеку у 2021 році. Під час пандемії його призначили виступати на веб-телебаченні архієпархії чотири рази на день. Він проводив Євхаристію, оголошував короткі повідомлення, ділився моментами роздумів та проводив вечірню.

Лерузе взяв відпустку у червні 2022 року і відмовився від сану через два місяці.

Зображення: Screenshot ECDQ.tv, #newsOusjsofxrh