Najpierw przyszli po ciebie, później twoje dzieci, najpierw chcą twego ciała potem twojej duszy

Leohohmann
Według wszelkich szacunków był to ciężki rok dla wielu ludzi, zarówno tych" śpiących", jak i "obudzonych".Wielu z tych, którzy pozostają w uśpieniu, zostało zmuszonych do otrzymania "jabłka", którego tak naprawdę nie chcieli, tylko po to, by utrzymać swoją pracę lub plany opieki zdrowotnej. Niektórzy zrobili to bez zastanowienia i dostaną kolejne "dopalacze", bo system wymaga to od nich. Niektórzy mogą być postrzegane przez to, co prezentują na Facebooku, faktycznie są coraz bardziej podekscytowani, gdy słyszą o każdym nowym zastrzyku, który dostaje od rządowy jako pieczęć, że są zwiedzeni. Inni zrobili to z wielkim bólem i cierpieniem. Nie chcieli tego. Ale czuli, że nie mają wyboru, czuli się uwięzieni w świecie, który oszalał. Wiedzieli, że jest w tym coś złego, coś bezprecedensowego: "To znaczy, że mamy wstrzyknąć do swojego ciała coś, czego zawartość pozostaje tajemnicą i czego historia działania obejmuje zaledwie kilka miesięcy, co już zabiło więcej ludzi niż wszystkie inne szczepionki razem wzięte? A jeśli tego nie zrobię, to co zrobisz? Zwolnicie mnie?"

Wiedzieli każdym włóknem swojej istoty, że coś jest nie tak z tym scenariuszem. Ale i tak to zrobili. Poddali się systemowi światu. I prawie natychmiast tego pożałowali.
"Jab regret" (żałować przyjęcia zastrzyku) został uznany za Słowo Roku 2021 przez słynny holenderski słownik Van Dale. Słowo to otrzymało 82,2 procent z 49 000 głosów oddanych na stronie internetowej Van Dale. Ale w końcu nie ma znaczenia, czy przyjąłeś to z uśmiechem, czy z płaczem. W końcu to Ty podejmujesz decyzję. Nikt nie może cię do niczego zmusić. Nikt cię nie trzymał i nie wbijał igły w twoje ramię. Jedyną rzeczą, do której zostałeś zmuszony, było podjęcie decyzji. Dlatego wiosną i latem 2021 roku, kiedy wprowadzono te zastrzyki, donosiłem, że wszyscy stoimy w dolinie decyzji. Rok 2021 był rokiem decyzji.

Niektórzy nigdy nie pozwolą, by ktoś podał im serum o nieznanej zawartości, które radykalnie zmienia ludzki genom, powodując, że organizm wytwarza toksyczne, syntetyczne białko kolca, wywołujące stany zapalne i choroby. Rok 2022 będzie rokiem działań wojennych. Sprawy zdecydowanie rozgrzewają się w sferze duchowej, a to oznacza, że rozgrzewać się będą sprawy w sferze naturalnej. Przygotowujcie się dalej na obu frontach. My, którzy jesteśmy przebudzeni i wiemy, kim jest wróg, czujemy się zmuszeni do rozszerzenia naszego zasięgu. Czasu jest mało. Musimy rozpowszechniać informacje o globalistycznych elitach władzy i ich złym planie zabijania, kradzieży i niszczenia.

Niektórzy udzielili większego wsparcia finansowego głosom, które ich zdaniem głoszą prawdy, które ludzie muszą usłyszeć w tych szczególnych czasach. Niektórzy sami zaczęli wypowiadać się w mediach społecznościowych, wśród swoich przyjaciół, członków rodziny, konfrontując ich z prawdą jak nigdy dotąd, jednocześnie modląc się o to, by ta prawda w nich zapadła i zakorzeniła się. Dla mnie rok 2021 był przełomowy... Po kilku wystąpieniach w 2021 roku zdałem sobie sprawę, że Bóg musi w tym być. W mojej słabości mógł pokazać swoją siłę, swoją nadzieję i swoją potężną prawdę. Wezwanie, które ciągle słyszę, jak Bóg mówi do swojego ludu, jest następujące: "Wyjdźcie z niej, ludu mój, abyście nie mieli udziału w jej plagach" z Objawienia 18:4.

Ten projekt mówienia wzmocnił moją pracę w radiu i podcastach... oraz w bardziej świeckimi platformami radiowymi , które pozwalają mi mówić swobodnie o tym, w co wierzę i co widzę na horyzoncie. I oczywiście moje pisane artykuły zawsze będą chlebem powszednim mojej pracy zewnętrznej, z których prawie wszystkie w 2021 roku skupiały się na śmiertelnie niebezpiecznych eksperymentalnych zastrzykach terapii genowej, powiązanych cyfrowych paszportach zdrowotnych i systemie jednego świata, który nazywają Wielkim Resetem. Napotkaliśmy sztywny opór wobec naszego przesłania ze strony Facebooka, Twittera i innych platform mediów społecznościowych głównego nurtu... Ale w tym samym czasie, ludzie są wyraźnie głodny prawdy i nawet Big Tech nie może powstrzymać ich od znalezienia go....

Ludzi przyciąga prawda. Jeśli w pewnym momencie będziemy musieli powrócić do ulotek wywieszanych na drzewach, to właśnie to zrobimy! Globalne elity nigdy nas nie uciszą! Opór wobec prawdy może pochodzić z najbardziej nieprawdopodobnych źródeł. Srebrną podszewką medycznej tyranii, która pojawiła się wraz z wprowadzeniem w tym roku zastrzyków śmierci, było to, że dowiedzieliśmy się, kim są, a kim nie są nasi przyjaciele. Pozwólcie mi powiedzieć, że nie spisuję na straty nikogo, kto przyjął tę pierwszą rundę zastrzyków. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, będziesz tego żałował (jeśli dasz się zwieść), ale to sprawa między tobą a Bogiem. Ale ci, którzy nadal promują te zastrzyki w oparciu o kłamstwa dr Fauci, Billa Gatesa i skorumpowanych rządów świata, zapłacą straszną cenę za swoją chciwość, jeśli nie tutaj, na tym świecie, to na pewno w następnym.
,
Na poziomie politycznym dowiedzieliśmy się, że były prezydent Donald Trump nie jest po naszej stronie w najważniejszej sprawie naszych czasów - eksperymentalnych terapiach genowych, które mają zdolność do stworzenia w pewnym momencie transludzi [dokładnie ile "dopalaczy" będzie potrzebnych, zanim przestaniesz być w pełni człowiekiem pozostaje niejasne, ale z każdym kolejnym zastrzykiem oddalasz się od tego, do czego stworzył cię Bóg]. Podczas gdy duchowa ślepota pochodząca od polityków może być oczekiwana, to naprawdę otwiera oczy, gdy widzisz ślepotę ze strony niektórych filarów Kościoła, mężczyzn i kobiet, którzy powinni widzieć rzeczy duchowymi oczami.

Mówię o chrześcijańskich przywódcach takich jak Franklin Graham, Robert Jeffress, Dr Russell Moore,..Francis, Tim Keller, TD Jakes i wielu innych pastorów, rabinów i księży, którzy jak się dowiedzieliśmy, albo nie byli dostrojeni, albo celowo odłączyli się od Słowa Bożego w tych zdradzieckich czasach. Jak inaczej moglibyście nie zauważyć, że eksperymentalna terapia genowa jest zła dla ludzkości? Nie ma tu żadnej szarej strefy. Albo jesteś za eksperymentalnym majstrowaniem przy Bożym obrazie w nas, naszym DNA, albo nie. Wydaje się, że Trump rozpoczął ostatnio krucjatę, aby przekonać swoich zwolenników, że strzały są dobre. One "będą cię chronić" i "każdy powinien je dostać".
Prawie w tym samym oddechu, w którym mówi "każdy powinien to dostać", rzuca to, co brzmi jak nieszczere wyznanie; "masz swoje wolności" . "zapomnij o mandatach ... nikt nie powinien być zmuszany do tego, aby to dostać".

Obchodząc Boże Narodzenie, czcimy Chrystusa, Mesjasza, który przyszedł na świat w najpodlejszym z miejsc, stodole lub jaskini przeznaczonej dla zwierząt. To było życie, cenne życie, święte i doskonałe. Tak jak my jesteśmy święci i doskonali w momencie narodzin, rodzimy się z systemem odpornościowym, który jest tak niesamowity i cudowny, że nie trzeba go zmieniać ani wzmacniać. Każde dziecko, które przychodzi na świat, ma w sobie pewną niewinność. Te niewinne dzieci muszą być chronione przed tymi, którzy mają złe zamiary, tymi, którzy jak szalony dr Fauci finansują barbarzyńskie eksperymenty na ludziach i zwierzętach, transhumanistami jak Klaus Schwab i chciwymi miliarderami jak Bill Gates, którzy zrobili tak wiele, tak mocno lobbowali, by te genetycznie zmodyfikowane surowice trafiły do ciał naszych dzieci. Zastrzyki te mogą zmienić je na zawsze, nie wspominając o ich fizycznym uszkodzeniu.

Każdy, kto nie szanuje wrażliwości, niewinności dziecka, zostanie surowo osądzony. Dlatego Jezus powiedział: "Lepiej by było dla niego, żeby mu uwiązano kamień młyński u szyi i wrzucono go do morza, niż żeby miał zgorszyć jedno z tych małych." [Łk 17,2]. W dniu 28 grudnia Kościół tradycyjny obchodzi Święto Świętych Niewiniątek. Upamiętniamy ten straszny okres w historii, kiedy zły Herod Wielki rozkazał wyrżnąć w Judei każdego chłopca poniżej drugiego roku życia. Herod był socjopatycznym dyktatorem, który dążył do utrzymania władzy nad swoimi poddanymi, mentalnością, która jest nadal bardzo żywa, choć ukrywa ją cały szum medialny w naszym nowoczesnym społeczeństwie. Ci, których opętał ten sam demoniczny duch dominacji i kontroli, ukrywają się za technologią i często przychodzą ubrani w białe fartuchy i z uśmiechami, mówiąc nam, abyśmy im po prostu "zaufali". "Oni są nauką". Są ponad zarzutami.

Ten dzień świąteczny powinien dać nam pauzę, abyśmy w tym roku zastanowili się szczególnie mocno nad tym, co dzieje się z naszymi dziećmi. My, opór, tych, którzy rozpoznają tyranię we wszystkich jej formach, będziemy walczyć przeciwko niej nie tylko dlatego, że nie chcemy żyć w jej szponach, ale dlatego, że nie chcemy, aby nasze dzieci czy wnuki znosiły jej męki. Tak więc idziemy naprzód, silni w naszej wierze, nie pokładając naszej nadziei w nikim innym, jak tylko w Bogu i Jego Synu Jezusie Chrystusie.

... Dziękuję wam za czytanie i dzielenie się postami. Za dzielenie się swoimi komentarzami. Za zachęcanie innych na tej platformie do walki w dobrym boju. Amen. Wesołych Świąt. leohohmann.com/…rst-they-came-for-you-now-they-want-your-children/
m.rekinek
,,Wiedzieli każdym włóknem swojej istoty, że coś jest nie tak z tym scenariuszem. Ale i tak to zrobili. Poddali się systemowi światu. I prawie natychmiast tego pożałowali.
"Jab regret" (żałować przyjęcia zastrzyku) został uznany za Słowo Roku 2021 przez słynny holenderski słownik Van Dale. Słowo to otrzymało 82,2 procent z 49 000 głosów oddanych na stronie internetowej Van Dale.
Ale w końcu nie …
More
,,Wiedzieli każdym włóknem swojej istoty, że coś jest nie tak z tym scenariuszem. Ale i tak to zrobili. Poddali się systemowi światu. I prawie natychmiast tego pożałowali.
"Jab regret" (żałować przyjęcia zastrzyku) został uznany za Słowo Roku 2021 przez słynny holenderski słownik Van Dale. Słowo to otrzymało 82,2 procent z 49 000 głosów oddanych na stronie internetowej Van Dale.
Ale w końcu nie ma znaczenia, czy przyjąłeś to z uśmiechem, czy z płaczem. W końcu to Ty podejmujesz decyzję. Nikt nie może cię do niczego zmusić. Nikt cię nie trzymał i nie wbijał igły w twoje ramię. Jedyną rzeczą, do której zostałeś zmuszony, było podjęcie decyzji. Dlatego wiosną i latem 2021 roku, kiedy wprowadzono te zastrzyki, donosiłem, że wszyscy stoimy w dolinie decyzji. Rok 2021 był rokiem decyzji."
CÓRKA MARYI