Clicks1.9K
m.rekinek
11

Wstrzykiwane mikrochipy przełomem w leczeniu

Nadchodzi czas medycyny cybernetycznej. Naukowcy opracowali najmniejszy w historii układ scalony. Płytka wielkości roztocza kurzu ma służyć do monitoringu ciała, a nawet leczenia.

Inżynierowie z Columbia University zademonstrowali rewolucyjne rozwiązanie – najmniejszy na świecie chip, który można wszczepić za pomocą igły podskórnej. Technologia ta posłużyć może do pomiaru wewnętrznej temperatury ciała w czasie rzeczywistym oraz nawet niewielkich jej wahań związanych z terapeutycznym zastosowaniem ultradźwięków – pisze magazyn „Science Advances”.

Ten w pełni funkcjonalny obwód elektroniczny, którego całkowita objętość jest mniejsza niż 0,1 milimetra sześciennego (to tyle co roztocza kurzu domowego), widoczny jest tylko pod mikroskopem. Do komunikacji i zasilania wykorzystuje fale ultradźwiękowe (pozwala na to specjalny mikroprzetwornik piezoelektryczny). Implant w ramach testu wstrzyknięto myszom. Zdał egzamin. Badacze już planują, by poszerzyć jego funkcjonalność o monitorowanie czynności oddechowych, poziomu glukozy czy ciśnienia krwi. – Chcieliśmy zobaczyć, jak daleko możemy się posunąć, zmniejszając wielkość funkcjonalnego chipa – mówi Ken Shepard, lider badania Columbia University, cytowany przez „New Atlas”.

Naukowcy twierdzą, że to istotny krok ku opracowaniu bezprzewodowych, zminiaturyzowanych, wszczepianych urządzeń medycznych. Takie implanty w przyszłości mogłyby badać nasz organizm, wykrywać schorzenia, a nawet je leczyć. „W świecie po koronawirusie nietrudno dostrzec niemal natychmiastowe korzyści z masowych wstrzyknięć takich urządzeń zdolnych do monitorowania temperatury. Pewnego dnia coś takiego może być systemem wczesnego ostrzegania urzędników o pandemii” – pisze serwis Interesting Engineering. I zaznacza, że wchodzimy w okres tzw. medycyny cybernetycznej.

rp.pl/…63059-wstrzykiwane-mikrochipy-przelomem-w-leczeniu
PiotrM
MementoMori+++
"medycyna cybernetyczna..." jak to w ogóle brzmi... ci ludzie nauki powariowali, tak się zapędzili że zapomnieli że człowiek to człowiek a nie robot. Ale zapewne nagrody , noble i awanse kuszą, dla pieniędzy i sławy wszystko zrobią
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Firma badawcza wzywa do wstrzymania szczepień

Czerwiec 14, 2021
wprawo.pl/…horowalnosci-i-smiertelnosci-jest-bezprecedensowy/

9 czerwca 2021 roku dr Tess Lawrie, dyrektor niezależnej firmy badawczej The Evidence-Based Medicine Consultancy Ltd, wezwała w liście otwartym do natychmiastowego wstrzymania szczepień przeciw Covid-19.

Firma jest autorem licznych przeglądów systematycznych opubl…More
Firma badawcza wzywa do wstrzymania szczepień

Czerwiec 14, 2021
wprawo.pl/…horowalnosci-i-smiertelnosci-jest-bezprecedensowy/

9 czerwca 2021 roku dr Tess Lawrie, dyrektor niezależnej firmy badawczej The Evidence-Based Medicine Consultancy Ltd, wezwała w liście otwartym do natychmiastowego wstrzymania szczepień przeciw Covid-19.

Firma jest autorem licznych przeglądów systematycznych opublikowanych w prestiżowym Cochrane Library. O sprawie poinformował dr n. med. Piotr Witczak.

Firma przeszukała raporty Yellow Card (brytyjski system raportowania działań niepożądanych szczepionek), używając słów kluczowych specyficznych dla danej patologii, aby pogrupować dane według następujących pięciu kategorii:

A. Krwawienie, krzepnięcie i niedokrwienie;

B. Układ immunologiczny;

C. Reakcje bólowe;

D. Neurologiczne;

E. Utrata wzroku, słuchu, mowy lub zapachu;

F. W okresie ciąży.


Najwięcej zgłoszonych do tej pory działań niepożądanych (941 774 działań niepożądanych i 5 474 zgonów) wystąpiło wśród osób w wieku od 18 do 44 lat i od 45 do 64 lat (odpowiednio 38% i 35%).
Zdecydowana większość (72%) zgłoszonych działań niepożądanych wystąpiła wśród kobiet.

Charakter i różnorodność działań niepożądanych zgłoszonych do systemu Yellow Card są zgodne z potencjalnymi patologiami opisanymi w pracach naukowych, w których wyszczególniono następujące potencjalne ciężkie i długoterminowe patologie:

Patogenne torowanie, wieloukładowa choroba zapalna i autoimmunizacja

Reakcje alergiczne i anafilaksja

Wzmocnienie zależne od przeciwciał

Aktywacja utajonych infekcji wirusowych

Neurodegeneracja i choroby prionowe

Pojawienie się nowych wariantów SARSCoV2

Integracja genu białka kolca z ludzkim DNA


Teraz jest oczywiste, że te produkty w krwiobiegu są toksyczne dla ludzi. WYMAGANE JEST NATYCHMIASTOWE WSTRZYMANIE PROGRAMU SZCZEPIEŃ i przeprowadzenie pełnej i niezależnej analizy bezpieczeństwa w celu zbadania pełnego zakresu szkód, które według danych z brytyjskiej Yellow Card obejmują chorobę zakrzepowo-zatorową, wielozakładową chorobę zapalną, supresję immunologiczną, autoimmunizację i anafilaksję, a także wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE).

Ze względu na potrzebę doraźnego postępowania nie wyszczególniliśmy wszystkich działań niepożądanych w niniejszym raporcie wstępnym. Istniejące dane z Yellow Card, obejmujące okres prawie pięciu miesięcy wskazują, że

STOPIEŃ ZACHOROWALNOŚCI I ŚMIERTELNOŚCI ZWIĄZANYCH ZE SZCZEPIONKAMI COVID-19 JEST BEZPRECEDENSOWY – pisze dr Lawrie.

Pełna treść listu otwartego wraz z linkami do opracowań naukowych, na które się powołuje TUTAJ.
Źródło informacji: proremedium.pl
Anieobecny
Glina i żelazo...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Jan Zbigniew wojan
Twórcy tego nie wszczepiają sobie, ani swoim rodzinom !
Jan Zbigniew wojan
To są sataniści, którzy chcą zniszczyć ludzkość !
Jarujestem
To już nie jest teoria spiskowa. Powoli proroctwa Sławika zaczynają się realizować.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
...przede wszystkim Apokalipsy .