Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
apredsasatoci
123.2K
Hydroxid grafenu je stabilná žiletka v tele!
(Bezprostredne po natočení tohto videa mladého chemika zabili.)
otevrisvoumysl.cz

Dr. Andreas Noack - Covid vakcíny obsahují uhlíkové nanožiletky ve formě hydroxidu grafenu, které …

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Silvia Ivanová
Ludia su strašne naivný lebo to maju pred očami a neveria tomu. Myslia si že je to fake hoax. Maju zatemneny mozog aj srdce, ved neni im čudne že nasilu nutia vakcinovať ludi? Toto je poprava
apredsasatoci
Moja známa, pani inžinierka sa do mňa obula, že aj za svojho detstva som bola vakcinovana. Nedokáže rozoznať vakcínu od EGT.
Samozrejme, ona sama má už 2 pfizerov v sebe. To isté jej manžel, brat, švagriná, rodičia. Už iba ich deti treba hodiť molochovy.
Silvia Ivanová shares this
92.3K
Hydroxid grafenu je stabilná žiletka v tele!
(Bezprostredne po natočení tohto videa mladého chemika zabili.)
Silvia Ivanová
Ludia su strašne sprosty naivny maju to pred ocami a neveria tomu, preto je naliehanie na ludi aby sa vakcinovali. Ved to je očividne že nas chcu popraviť. Lekari ktori riskovali životy, a zistili čo sa deje prišli o život kvoli dokazom. A ludia tomu stale neveri a nechapu to. Diabol im zatupil mysel a srdce
Bruno Milan Bruno
Metod
Majú uši a nepočujú, majú oči a nevidia......
johanika
Rakúsky kancelár Schallenberg odstupuje
hlavnespravy.sk/rakusky-kancelar-schallenberg-odstupuje/2775956
Žeby to predsa videl?More
Rakúsky kancelár Schallenberg odstupuje
hlavnespravy.sk/rakusky-kancelar-schallenberg-odstupuje/2775956

Žeby to predsa videl?
apredsasatoci
Dlho sa "neohrial".
U.S.C.A.E.
nie videl ale chlapec nevie dobre splniť zadanie
apredsasatoci
Alebo je veľky tlak na nich z rádov občanov.
U.S.C.A.E.
a dajú tam horšieho s tým treba počítať a preto rakušíci nesmú poľaviť v ostražitosti
Trepifajksl
.. z plného zdraví, vtipkovali, uvařili si čaj, mlsali ….poté vypadl proud.. a pak najednou nemohl mluvit, dýchat, zkroutil se v křečích…. pak ho začala oživovat….dělala mu masáž srdce … snad i dýchání ….ale prý se mu nafukovalo břicho .. do toho byla asi dost mimo – je těhotná – po telefonu ji instruovali záchranáři, kteří pak po nějaké neurčitě dlouhé době přijeli .. do nemocnice …More
.. z plného zdraví, vtipkovali, uvařili si čaj, mlsali ….poté vypadl proud.. a pak najednou nemohl mluvit, dýchat, zkroutil se v křečích…. pak ho začala oživovat….dělala mu masáž srdce … snad i dýchání ….ale prý se mu nafukovalo břicho .. do toho byla asi dost mimo – je těhotná – po telefonu ji instruovali záchranáři, kteří pak po nějaké neurčitě dlouhé době přijeli .. do nemocnice přijel živý a nejdřív ji uklidnńovali, že je stabilizovaný, až pak se to nějak zvrtlo.. zachránit se ho nepodařilo.
Ještě doplnění, edit, 3.12.21
Pak se z toho nějak dostal, šel si lehnout, byl hrozně vyčerpaný a odpočíval. Nemluvil a ona měla dojem, že si ani nebyl vědom, co přesně se stalo.

Jo a ještě zmínila, že sténal, že trpěl, že měla pocit, jako kdyby to bylo mučení. Napadlo ji, že je otrávený, ale nedávalo jí to smysl. Jedli vše spolu stejné, a měli jen málo jídla.

Odpočíval pak po zbytek dne (dost možná i další den- musím ještě zjistit, kdy přesně natočil to video s Haraldem Thiersem, protože ten útok se stal ten samý den) a pak v noci, se vzbudila, když špatně dýchal a chroptěl. Zase to divné sténání, a přestával dýchat.
Tak se ho snažila z toho nějak vytrhnout, ale asi byla sama dost mimo. Dost těhotná v tu chvíli – no nedokážu si to představit – hormony v excitovaném stavu, emoce na pochodu, a do toho takováhle situace. Masírovala mu nohy, snažila se rozproudit lymfu. Nakonec nějak volala záchranku a to už přestával dýchat, takže ho oživovala než přijeli, což trvalo desítky minut.
Pak ho nějak nahodili přístrojema a když byl alespon trochu stabilizovaný, odvezli ho do nemocnice. Tam byla ještě chvíli s ním, a odvezli ho na ARO s tím,, že by to nemuselo být tak zlé, že celou dobu masírovala srdce, takže mozkové fuknce, krevní oběh , to fungovalo. A po malé chvilce vyšli doktorky z pokoje, že je konec, že má rozsáhlé poškození srdeční chlopně.
veksvetla.cz/…akcinach-po-3-dnech-za-zahadnych-okolnosti-zemrel/