Clicks877
PiotrM
13
KTO RZĄDZI NA CZĘSTOCHOWIE ???? PYTAM SIE BO OD 9 MAJA 2020 ROKU PRZEOREM ZAKONU NA JASNEJ GÓRZE JEST SAMUEL PACHOLSKI ! JAKIE MA OJCIEC POCHODZENIE ??? BO CHYBA NIE SZWED ? !! ludzie …More
KTO RZĄDZI NA CZĘSTOCHOWIE ???? PYTAM SIE BO OD 9 MAJA 2020 ROKU PRZEOREM ZAKONU NA JASNEJ GÓRZE JEST SAMUEL PACHOLSKI ! JAKIE MA OJCIEC POCHODZENIE ??? BO CHYBA NIE SZWED ? !! ludzie ZOSTAWILIŚCIE KRÓLOWĄ POLSKI NA CZĘSTOCHOWIE !!!

youtube.com/watch?v=JcC9wmP06_s
niewolnicaMaryi
co się dzieje na Jasnej Górze ? abortowali o. Augustyna Pelanowskiego , świętego kapłana !!! nagonka na o. Daniela Galusa bo ludzie się nawracają , bo mocą Boga wyrzuca złe duchy , uzdrowienia ...... tak to jest synagoga szatana !!! Mafia w owczych skórach !!!
Mbuckop
JEDYNY PRAWDZIWY PROROK naszych czasow .Bardzo przeszkadzal mowiac prawde dlatego GO usuneli, za zgoda niestety wladz duchownych.
jac505 shares this
877
Tych arcy-kapłanów uwiodły nauki światowe (ilu wśród nich jest doktorów !), a wysługiwanie się cezarowi stawia ich jednym rzędzie z urzędnikami cezara.
jac505
Tych arcy-kapłanów uwiodły nauki światowe (ilu wśród nich jest doktorów !), a wysługiwanie się cezarowi stawia ich jednym rzędzie z jego urzędnikami. Panie Jezu przyjdź !