Clicks345
Edward7
1

Propaganda covid trwa nawet w obliczu oczywistych morderstw na skutek szczepień

"W następnej generacji lub później, powstanie farmakologiczna metoda na to, aby ludzie kochali swoje zniewolenie i będzie to taki pewien rodzaj dyktatury bez łez. Stworzony zostanie bezbolesny obóz koncentracyjny dla całych społeczeństw, tak, że ludziom zostaną odebrane ich swobody obywatelskie, ale będą raczej się tym cieszyć ”.~ Aldous Huxley - „Ostateczna rewolucja”. Przemówienie Aldousa Huxleya w Berkeley Language Center, 20 marca 1962.

Dystopijna rzeczywistość nabrała teraz zupełnie nowego znaczenia, ponieważ ludzie stali się niewolnikami, ale w czasach skrajnej nędzy, biedy i ucisku nadal wielu dobrowolnie akceptują ten stan tyranii. Teraz, gdy są gotowi do przejęcia, fabuła się zagęszcza, a biorąc pod uwagę konsekwencje tego, co jest możliwe, czeka nas czas terroru.

Teraz przerażający sezon grypowy, który został przekształcony w fałszywy sezon pandemiczny „Covid”, już minął, ale nikt nie zdawałby sobie z tego sprawy, czytając lub oglądając nikczemną narrację bieżących wydarzeń w mediach kryminalnych. Jak donoszono, główny kłamca WHO, Tedros Adhanom Ghebreyesus, powiedział:
„Liczba nowych przypadków COVID-19 tygodniowo niemal podwoiła się na całym świecie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, zbliżając się do najwyższego wskaźnika obserwowanego do tej pory podczas pandemii”. „Liczba przypadków i zgonów nadal rośnie w niepokojącym tempie” - powiedział Tedros Adhanom Ghebreyesus w briefingu skupionym na Papui Nowej Gwinei (PNG) i zachodnim regionie Pacyfiku. Powiedział, że bardzo martwi się możliwością wystąpienia znacznie większej epidemii w PNG i ważne jest, aby kraj otrzymał jak najszybciej więcej szczepionek przeciwko COVID-19.

To, co jest tak surowe i odkrywcze w tych stwierdzeniach, poza tym, że są one jawnym fałszem, to koncentracja na Papui Nowej Gwinei i zachodnim regionie Pacyfiku. Nie ma nic bardziej oczywistego niż ta sztuczka mająca na celu zaatakowanie regionu, w którym „zgłaszanie przypadków” i zgonów jest znacznie niższe niż w większości reszty świata. Gdy dojdzie do masowych szczepień, zgodnie z żądaniem szefa złego Billa Gatesa, kierowanego przez WHO, będzie mnóstwo chorób i śmierci z powodu tego trującego zastrzyku. Oczywiście okropne rządy Australii, Stanów Zjednoczonych i Niemiec wysłały do tego regionu zespoły ratunkowe (zabójców kontraktowych), aby ułatwić rozprzestrzenianie toksycznych i śmiertelnych ciosów na jak największą część populacji. To nie jest szerzenie wolności; lecz rozsiewanie śmierci.

Jestem bardzo zaskoczony, że Tedros i jemu podobni nie postąpili z Tanzanią w ten sam sposób, po prawdopodobnym zamordowaniu ich prezydenta Johna Magufuli. Prezydent wcześnie zdał sobie sprawę, że to wszystko było oszustwem, i udowodnił, że testy były całkowicie fałszywe, a potem podejrzanie zmarł tylko po to, by zostać zastąpionym przez klakiera z haniebnego Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba, domu „Wielkiego Resetowania”.

Chociaż w środku sezonu chorób układu oddechowego, główne nagłówki nadal twierdzą, że wskaźnik infekcji zbliża się do „pandemicznych” maksimów. Jeśli te sensacyjne nagłówki gazet nie wywołają „odpowiedniej” paniki w stadzie, wówczas zastosowane zostaną silniejsze i bardziej bezpośrednie środki, aby podsycić i utrwalić strach do końca tego roku, kiedy rozpocznie się kolejny sezon grypowy. Zaplanowana taktyka z pewnością nie jest jeszcze do końca jasna, ale będzie, w miarę postępów w tym roku.

Jeśli potężni i ich wspólnicy w rządzie zajmujący się przestępczością zorganizowaną potrafią wnieść strach do upadku, rozpęta się piekło. Do tego czasu, po prawie dwóch latach zamknięć, stale zamaskowanej populacji oraz zniszczeń psychologicznych i ekonomicznych, nadchodzące wskaźniki śmiertelności będą miały charakter wykładniczy. Przy tak wysokim poziomie stresu wśród mas, całkowicie zniszczonym układzie odpornościowym i znacznie wyższym wskaźniku iniekcji śmiercionośnych patogenów, państwo będzie rozkoszować się swoją zdolnością do przejęcia władzy raz na zawsze.

Ponieważ tak zwane " szczepionki '' wszystkich zatwierdzonych firm są "zamiatane" w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie z powodu strasznych skutków ubocznych i śmierci, państwo, media i nielegalne organizacje"` zdrowotne '' nieustannie zalecają więcej " szczepień '' trucizn. Jest to oczywiście sprzeczne z logiką i rozsądkiem, ale dla wielu innych osób powinno być oczywiste, że jest to spisek przeznaczony wyłącznie do kontrolowania i zabijania, i nigdy nie miał na celu powstrzymania ani wyleczenia żadnego „wirusa”.

Jedynym celem tego oszustwa zwanego „Covid” jest spowodowanie chorób i śmierci, aby doprowadzić do wyludnienia i przygotować grunt pod technokratyczną kontrolę nad całą ludzkością.

Ponieważ ludzie borykają się z zakrzepami krwi, chorobami autoimmunologicznymi, udarem, zawałem serca, okropnymi reakcjami alergicznymi i wstrząsem anafilaktycznym oraz wieloma innymi niszczącymi skutkami tych zjadliwych, a nawet śmiertelnych zastrzyków Covid, w tym natychmiastową śmiercią, Pfizer już apeluje o trzecia szczepionka w ciągu roku. Nacisk na wszystkich, którzy mają zostać zaszczepieni, idzie naprzód, nawet jeśli wielu twierdzi, że nie wykonają tych zastrzyków. Co zrobi rząd i jego przedstawiciele, aby skłonić wysoki procent Amerykanów do zaakceptowania tego, co nie jest do przyjęcia? Co się dzieje, aby zwiększyć liczbę osób chętnych do przyjęcia tej szczepionki? Jaki możliwy zestaw wydarzeń będzie w najbliższym czasie, aby przestraszyć opinię publiczną, by pobiegła po zastrzyk trującej, kontrolującej umysł i ciało szczepionki zmieniającej RNA / DNA? Czy będzie to wariantowe kłamstwo, domniemane mutacje lub inne powody,i czy ten rząd celowo wypuści toksyny na społeczeństwo, aby wywołać masową panikę? Jak powiedziałem w przeszłości, nic nie będzie nie do stracenia, jeśli chodzi o uzyskanie całkowitej kontroli nad obywatelami tego kraju.

Częstość działań niepożądanych jest przypuszczalnie obliczana przez organizację frontową CDC i FDA o nazwie Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS). Jest to podobne do pilnowania kurnika przez lisa, ponieważ rząd pragnie, aby wszyscy zostali „zaszczepieni”, bez względu na konsekwencje, a następnie jest odpowiedzialny za monitorowanie tych wydarzeń i decydowanie o tym, co chcą zgłosić, a czego nie. Mniej niż 10%, być może znacznie mniej, wszystkich działań niepożądanych i zgonów spowodowanych „szczepionkami” jest zgłaszanych, a państwo za pośrednictwem tego systemu VAERS samodzielnie decyduje, które przypadki zgłosić. Biorąc pod uwagę historię monitorowania i działań policyjnych przez rząd, liczby te z pewnością stanowią tylko niewielki ułamek rzeczywistości i są manipulowane przez propagatorów tego oszustwa. W rzeczywistości CDC jest w zasadzie firmą zajmującą się szczepionkami i uzyskuje większość swoich przychodów ze szczepionek,i ma wiele patentów na toksyczne mikstury. Co za oszustwo!

Według Roberta F. Kennedy'ego Jr .:
„CDC jest spółką zależną przemysłu farmaceutycznego. Agencja posiada ponad 20 patentów na szczepionki oraz kupuje i sprzedaje 4,1 miliarda dolarów szczepionek rocznie. Kongresman Dave Weldon wskazał, że głównym miernikiem sukcesu w całym CDC jest to, ile szczepionek sprzedaje agencja i jak skutecznie agencja rozszerza swój program szczepień - niezależnie od jakichkolwiek negatywnych skutków dla zdrowia ludzkiego ”.

W rzeczywistości liczba patentów na szczepionki posiadanych przez CDC jest znacznie wyższa, jak zauważono w poniższych linkach źródłowych, niezależnie od kłamstw publikowanych przez państwo i sponsorowanych przez media „weryfikatorów faktów”.

Prawda o śmiertelnej naturze programów szczepień w USA, a zwłaszcza o tym oszukańczym zastrzyku „Covid”, staje się coraz bardziej jasna, ale trzeba unikać nie tylko tego śmiertelnego zastrzyku, ale także innych. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do bardzo młodych i wszystkich dzieci objętych jakimkolwiek systemem szkół publicznych. To one są celem, ponieważ jeśli wszyscy zostaną wstrzyknięci w ciągu ich życia, w przyszłości będą niczym więcej niż robotami kontrolowanymi przez państwo. Po dokonaniu tego w ciągu następnych pokoleń lub dwóch nie będzie już żadnej wolności do rozważenia w tej krainie zwanej Ameryką (i innych)
„Jeszcze nigdy tak wielu nie było tak bardzo zmanipulowanych przez tak niewielu”. ~ Aldous Huxley, Robert S. Baker, James Sexton (2002). „Complete Essays: 1956-1963 i suplement, 1920-1948”, Ivan R. Dee Publisher

Linki źródłowe:
Szef WHO i propaganda „Covid”
Prezydent Tanzanii nie żyje
Przewodnik po Wielkim Resetowaniu
Powszechne ludobójstwo związane z „szczepionką”
Kilka stanów zamknęło „szczepionkę” J&J Covid
Dyrektor generalny firmy Pfizer zalecił trzecią drzemkę „Covid” w ciągu roku
CDC posiada ponad 50 patentów na szczepienia
Patenty na szczepionki przypisane CDC
Gary D. Barnett lewrockwell.com/…-continues-even-in-the-face-of-vaccination-murder/

Cahill, Tenpenny, Mikovits i inni lekarze i naukowcy ostrzegają przed eksperymentalnymi szczepionkami przeciwko COVID, z powodu reakcji zwanej reakcją hiperimmunologiczną. U badanych zwierząt obserwowano hiperimmunologiczną odpowiedź podczas wcześniejszych prób opracowania szczepionek przeciwko innym koronawirusom, takim jak SARS i MERS. Odpowiedź może nastąpić dopiero kilka miesięcy po wstrzyknięciu, kiedy osobnicy napotkają dzikiego, zmutowanego wirusa. Robert F. Kennedy Jr. , założyciel Children's Health Defense, pisze: „Naukowcy po raz pierwszy podjęli próbę opracowania szczepionek na koronawirusa po wybuchu epidemii SARS-CoV w Chinach w 2002 roku. Zespoły amerykańskich i zagranicznych naukowców zaszczepiły zwierzęta czterema najbardziej obiecującymi szczepionkami. Początkowo eksperyment wydawał się udany, ponieważ wszystkie zwierzęta rozwinęły silną odpowiedź przeciwciał na koronawirusa. Jednak kiedy naukowcy wystawili szczepione zwierzęta na działanie dzikiego wirusa, wyniki były przerażające. Zaszczepione zwierzęta wykazywały reakcje hiperimmunologiczne, w tym zapalenie w całym ich ciele, zwłaszcza w płucach (wszystkie zdechły). Naukowcy zaobserwowali tę samą „wzmocnioną odpowiedź immunologiczną” podczas testów na ludziach nieudanych testów szczepionki RSV w latach sześćdziesiątych XX wieku. Dwoje dzieci zmarło ”.

"Im więcej szczepień - tym więcej ludzi umiera, im więcej ludzi umiera - tym więcej szczepień ...."