olek19801
171.5K
Brygada Świętokrzyska NSZ shares this
38
Brygada Świętokrzyska NSZ
To przesłanie musimy nieść my sami pomiędxy uśpionych ignorantów !
Walczyć o prawdę
Pojęcie prawdy religijnej zniszczyli papieże posoborowi wprowadzając zasadę dialogu, ekumenizmu i ,,nowej ewangelizacji,, czyli nie tej samej... Prawda religijna została sprowadzona do wyniku dyskusji w dialogu, a to błąd, bo prawda została objawiona i przekazana przez Apostołów, co zlekceważyli wszyscy papieże posoborowi modyfikując religijne przesłania.
baran katolicki
Walczyć o prawdę Czy dostrzega pan realną różnicę istniejącą po miedzy "prawdą religijną" i "prawdą wiary". Bez rzeczowego zrozumienia czym jest "wiara" a czym "religia" popłyniemy ze ściekiem współczesnego relatywizmu do oczywistego miejsca przeznaczenia. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że masowo jesteśmy analfabetami i nie rozumiemy świętej i apostolskiej Wiary katolickiej co ma …More
Walczyć o prawdę Czy dostrzega pan realną różnicę istniejącą po miedzy "prawdą religijną" i "prawdą wiary". Bez rzeczowego zrozumienia czym jest "wiara" a czym "religia" popłyniemy ze ściekiem współczesnego relatywizmu do oczywistego miejsca przeznaczenia. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że masowo jesteśmy analfabetami i nie rozumiemy świętej i apostolskiej Wiary katolickiej co ma zabójczy wpływ na zdrowy bo katolicki rozsądek Polaków.
Walczyć o prawdę
@baran katolicki Prawda o Bogu jest jedna, przekazana w Objawieniu, bo sami nie potrafilibyśmy jej ,,odtworzyć,,. Półprawd miliony. Wiara to pojęcie nie tylko religijne. Mogę wierzyć lub nie wierzyć znajomemu lub nieznajomemu, mediom czy nawet hierarchom.
Brygada Świętokrzyska NSZ
Ciekawe czy masonów tych też zamkną?