Clicks1.8K
Libor Halik
Lékaři se předvádí na TV s prázdnými injekcemi a se zasunovacími jehlami v injekcích! 17.12.2020 Americké a britské televize zachytily fejkové Covid vakcinace lékařů za použití injekcí pro filmaře! …More
Lékaři se předvádí na TV s prázdnými injekcemi a se zasunovacími jehlami v injekcích! 17.12.2020 Americké a britské televize zachytily fejkové Covid vakcinace lékařů za použití injekcí pro filmaře! Skandál na americké televizi během demonstračního a propagačního očkování, zdravotníci se před kamerou nechali píchat injekcemi se zasunovacími jehlami používanými ve filmovém průmyslu a v Hollywoodu! Fakultní nemocnice v El Pasu rekvizitní injekci nesehnala, a tak zdravotník pro změnu simuloval vpich injekce, ovšem se zasunutým pístem bez vakcíny uvnitř! Skandál pouze potvrzuje, že lékaři v USA mají z vakcíny Pfizer strach a děs, už není divu, že Andrej Babiš a Igor Matovič mlží okolo rozhodování o vlastních vakcinacích! A v Česku je zle, chystají se povinně-dobrovolné vakcinace, pojistka Karly Maříkové neprošla ani v Senátu!
Ve Spojených státech a ve Velké Británii začalo očkování a Andrej Babiš se vyjádřil, že nechápe, proč se už nezačalo očkovat v EU, na co se čeká, proč vakcína Pfizer nebyla dosud v EU schválena. Pane Babiši, možná kvůli tomu, že do Bruselu unikly přísně utajované zprávy z druhého kola testování vakcíny Pfizer, které mezi americkými zdravotníky vyvolaly takovou paniku a takový strach, že se rozhodli fejkovat a falšovat před televizními kamerami své demonstrativní vakcinace. Již minulý týden jsme přinesli článek [1], že během testů vakcína Pfizer u dobrovolníků vyvolávala anafylaktické záchvaty a ve 4 případech dokonce ochrnutí obličeje, které připomínaly následky mozkové mrtvice.
Injekce se stlačeným pístem bez vakcíny uvnitř
Ovšem tento týden se podle informací americké alternativy dostaly do rukou lékařů další zvěsti ze druhého kola testování Pfizeru, které doslova otřásly americkými zdravotníky a výsledkem je jejich strach z podstoupení vakcinace. O jaké přesně nové zvěsti se jedná, to není jasné, Alex Jones na Infowars slíbil, že se pokusí uniklé dokumenty zajistit, ale podle reakce amerických lékařů to vypadá, že tím hlavním děsem je věk dobrovolníků, který měl podle všeho uniknout.
Ty zmíněné mrtvice v minulém článku, resp. ochrnutí obličejů měly postihnut dobrovolníky ve věku 25 – 35 let věku. A to je standardně věk amerického personálu, který se podílí v terénu na vakcinacích a provádí odběry. Důvěra ve vakcínu Pfizer je podvod, nemají ji ani Andrej Babiš, ani Igor Matovič, ale dokonce už ani americký zdravotnický personál. Po zhlédnutí videa v úvodu článku si sami udělejte představu o důvěře amerických a britských zdravotníků ve vakcínu Pfizer.
Americká televize zachytila, jak se při propagačním očkování zdravotníků staví zaměstnanci fakultní nemocnice k vakcíně Pfizer. Očkovali se jenom naoko injekcí bez náplně
Televizní kanál MSNBC 9 přinesl v úterý záběry [2] z propagačního očkování zaměstnanců University Medical Center (UMC) v El Pasu, což je fakultní nemocnice. Diváci ovšem po odvysílání reportáže zavalili televizi dotazy a stanovisky, že celý přenos byl zfalšovaný, protože jedna osoba evidentně vakcínu nedostala. Záběr zachycuje, že lékař zaměstnanci UMC vpíchl do ramene injekci, která v sobě neměla žádnou vakcínu, protože píst injekce byl stlačený až na dno injekce už před vpíchnutím.
Píchnutí bez vakcíny uvnitř
Zaměstnanec tak byl píchnutý do ramene, ale z injekce se mu do těla žádná vakcína nedostala, žádná v injekci nebyla. Video vyvolalo v El Pasu paniku, a jak by řekl Valerij Pjakin, éto děbily, protože touto zpackanou propagací nejen nikoho k účasti na vakcinaci nepřesvědčili, ale ještě navíc tímto fejkem zdravotníci posílili obavy a spekulace obyvatel o tom, že vakcína je tak pochybná a potenciálně nebezpečná, že zdravotníci na kameru raději její podání fejkují, než aby si ji nechali doopravdy vpíchnout.
Britská televize odhalila, že zdravotníci se očkují filmařskými injekcemi se zasunovací jehlou
Další záběry přinesla televize BBC pro britské diváky a opět namísto propagace k očkování došlo k vyděšení diváků, kteří video začali okamžitě sdílet. Lékařka na videu očkuje svého kolegu, jenže, když dojde k vytáhnutí injekce z ramene kolegy, tak jehla z injekce záhadně zmizela. Tato záhada má jednoduché vysvětlení, jedná se filmovou rekvizitu, jde o injekci se zasunovací jehlou a pružinou. A pružina se občas zasekne a jehla nevyjede zpátky. Ve videu v úvodu článku máte funkci filmařské injekce vysvětlenou.
Filmařská injekce se zasouvací jehlou
Vidíte, že vakcína Pfizer má mezi lékaři a zdravotníky hned na začátku tak vysoké “renomé”, že nemocnice a lékaři při demonstračním očkování před kamerou raději používají filmařské rekvizity a injekce se zasunovacími jehlami, než aby si nechali vstříknout vakcínu, které prostě nevěří. Nemyslete si, že Andrej Babiš nebo Igor Matovič jsou hlupáci, vědí moc dobře, proč se vakcinaci vyhýbat. Igor Matovič sice dnes prohlásil na rádiu [3], že si nechá dát všechny vakcíny, i kdyby z toho umřel, ale pravda je taková, že jeho situace je jiná na Slovensku, jeho politika ho semlela a už nemá manévrovací prostor. Andrej Babiš je zkušenější a opatrnější. Povinné vakcinace však v ČR nabývají reálných obrysů.
Karla Maříková chtěla do drakonického zákona o povinném očkování v ČR dát pojistku, nevyšlo to a vláda bude moci vládním nařízením určovat skupiny pojištěnců k očkování “na sílu”
Poslankyně za SPD Karla Maříková neuspěla v poslanecké sněmovně se svým pozměňovacím návrhem k návrhu Zákona o o distribuci očkování proti onemocnění COVID-19, sněmovní tisk č. 1102 [4]. Karla Maříková navrhla, aby do zákona byla umístěna poznámka, že očkování v ČR proti Covid-19 bude dobrovolné, a že nikdo nebude zvýhodňován za to, že vakcinaci podstoupil, a nikdo nebude omezován na právech za to, že se odmítne očkovat. Poslanecká sněmovna pozměňovací návrh zamítla 9. prosince hlasy všech stran s výjimkou SPD a nezařazených poslanců [5]. Je to naprostý skandál. Karla Maříková se ale nevzdala a doporučila v Senátu, aby její návrh do zákona protlačili oni. A skoro se povedlo, jenže bohužel, dva hlasy chyběly [6].
Karla Maříková, SPD
Dámy a pánové, Karla Maříková odvedla skvělou práci, i když neuspěla, ale pouze se tím ukázalo, že tato vláda ČR chystá povinná očkování, i když to budou spíše povinně-dobrovolná očkování, které se budou týkat pracovně-právní roviny státních zaměstnanců, policistů, vojáků, úředníků, zdravotníků ve státních zařízeních. Kdo odmítne, přijde o zaměstnání. Kdyby totiž Karla Maříková uspěla a dodatek do zákona protlačila, Andrej Babiš a jeho vakcinační komando okolo Prymuly a Blatného by nemohlo nutit státní zaměstnance do nakoupených vakcín. A tam se točí sakra velké prachy, to bude vejvar! A co se nakoupí, musí se spotřebovat. Proto nebylo dovoleno, aby v ČR bylo očkování dobrovolné. A co vlastně Karla Maříková do návrhu zákona chtěla umístit? Je to tato úprava [7], Karla Maříková navrhla doplnění o tučně zvýrazněný text:
V ČÁSTI DRUHÉ (Změna zákona o veřejném zdravotním pojištění) v § 3 bod 3 zní:
„3. V § 30 se na konci odstavce 2 tečka nahrazuje čárkou a doplňuje se písmeno g), které zní:
„g) očkování a úhrada léčivých přípravků obsahujících očkovací látku proti onemocnění COVID-19 vyvolanému původcem SARS-CoV-2, je-li očkování prováděno léčivým přípravkem obsahujícím očkovací látku pořízeným na základě rozhodnutí Komise C(2020) 4192 ze dne 18. června 2020 o schválení dohody s členskými státy o pořízení 4 očkovacích látek proti COVID-19 jménem členských států a souvisejících postupech; zdravotní pojišťovna zajistí provedení tohoto očkování ve lhůtách stanovených pro jednotlivé skupiny pojištěnců; skupiny pojištěnců a lhůty pro dobrovolné očkování jednotlivých skupin pojištěnců stanoví vláda nařízením; neúčast na takovém očkování nesmí mít za důsledek omezení výkonu lidských práv a základních svobod ani hospodářských, sociálních a kulturních práv ve smyslu Listiny základních práv a svobod ani jakékoli jiné formy diskriminace jedince neočkovaného takovou očkovací látkou.“. “.
Pojistka dobrovolnosti byla zamítnuta, protože nakoupené vakcíny se musí upotřebit stůj co stůj, vejvary z nákupů vakcín nesmí ohrozit neochota lidí k dobrovolnému očkování
Když si tučně zvýrazněný text odstraníte, tak s hrůzou pochopíte, že návrh zákona, který je už v Senátu, umožňuje ve stanovených lhůtách očkovat jednotlivé skupiny pojištěnců vládním nařízením! Chápete? Očkování vládním nařízením, vybrané skupiny (v první fázi rozuměj státních) pojištěnců, proti jejich vůli, protože to bude stanovené vládním nařízením, nikoliv doporučením. Ta pojistka dobrovolnosti, kterou Karla Maříková navrhla, by do plánu na upotřebení milionů vakcín nakoupených přes různé šíbry vhodila atomové vidle, protože jakmile by tam ta pojistka byla, pojištěnci by řekli ne, nevěříme tomu, když ani premiér se nenechá očkovat, my také nechceme!
Dvě země, dva premiéři, jeden stejný postup s vakcinováním obyvatelstva “na sílu”
Vidíte, v tichosti Hnutí ANO, ČSSD, KSČM, ODS, Piráti, Lidovci, TOP-09 a STAN tlačí ke schválení zákon, kterým se ukotví očkování jednotlivých skupin pojištěnců stanovených vládním nařízením. To je konec svobod a cesta k žalobě k Mezinárodnímu soudu pro lidská práva. Pokud někdo přijde o práci, nebo bude diskriminován za to, že odmítne se nechat očkovat a vzepře se vládnímu nařízení o očkování, bude to masakr. Pamatujte si, že vláda ví moc dobře, co je ta vakcína zač! Oni se očkovat nikdy nenechají, a když ano, předvedou v televizi habaďůru s filmařskou injekcí se zasunovací jehlou, nebo si vpíchnou do ramene jehlu bez stlačení pístu injekce.
-VK-
Šéfredaktor AE News aeronet.cz/…movem-prumyslu-a-v-hollywoodu/
Public domain
ľubica and one more user link to this post