Marieta Ria
2132.1K

Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť …

Žijeme v krajine, kde ak človek, 40 rokov zamestnaný a odvádzajúci si odvody dostane vážny zdravotný problém, má smolu. Darovať krv chodím viac ako …
Hermenegild
To isté v mojom okolí. Človek, ktorý potrebuje pomoc schválenia liečenia od VŠZP a stále pracuje skoro už do 80-tky, ju má zamietnutú.
. ARMATA .
KATEGORICKY SERIEM NA TAKÝTO SYSTÉM !! a mali by sme začať všetci...Hádam si len nechceme nechať riadiť životy zapredanými hlupákmi. Malo by to byť pod našu úroveň.
. ARMATA .
a ty si plná hnevu...
Marieta Ria
Eva, nekydaj stále na kat. Cirkev, ak budeš pokračovať, tak Ťa blokujem
. ARMATA .
Len potom komu budeš vypisovať?
Marieta Ria
Eva, prebrali sme to už stokrát. Tvoja činnosť pozostáva len z napádania Cirkvi, zosmiešňovania všetkého katolíckeho a hlásania bludov. Keď si Ty opustila pravú Cirkev, ktorú založil J. Kristus, (ktorým si sa donedávna zaštiťovala na tejto stránke) neznamená, že budeš druhých sťahovať za sebou a stále si robiť posmešky, že čo tam ešte trčíme a akí sme pokrytci.
Marieta Ria
V každom spoločenstve sú ľudia dobrí i zlí, statoční i predajní. No pre hriech jednotlivcov, pre pochybenia niekoho, nebudem opúšťať kat. Cirkev - lebo ten, kto ju opúšťa kvôli chybám ľudí, nikdy v nej nebol kvôli Bohu!
Pohár v Tvojich rukách... – Videli ste ľudí, ktorí sú ľahostajní voči …
Anna Grácová shares this
326
Coburg shares this
823
dyk
Smutné.
Viem, že ľudia s rakovinou boli uzdravený v KOINONII počas modlitieb. Skúsiť tam. Aj ja som bol uzdravený v KOINONII a preto to píšem.
Lekár lieči, ale Boh uzdravuje.More
Smutné.
Viem, že ľudia s rakovinou boli uzdravený v KOINONII počas modlitieb. Skúsiť tam. Aj ja som bol uzdravený v KOINONII a preto to píšem.

Lekár lieči, ale Boh uzdravuje.
joule
KOINONIA, čo to je?
dyk
Charizmatické spoločenstvo.
Sú v Vyšný Klátov, Sklené a pri Prešove.
Metod
Marieta, ja mám striebornú Jánskeho plaketu a chodil som v Bratislavena odbery, mám dobrý pocit, že som pomohol niekomu!
Marieta Ria
Môj brat už darováva cez 20 rokov (od neho mám správu) a tiež synovia chodia... Človek nikdy nevie, kedy bude sám potrebovať... No v tomto prípade ide o to, aby za hranicami sa dostal k financiám, ktoré by pomohli jeho otcovi (ujovi), ktorý sa nemôže domôcť liečby a musí si ju platiť sám.