Clicks3
NewsLetters

Богохульство перед катедрою у Відні. Свині символізують нечистих демонів. Хто їх має?

Перед Віденською катедрою під час Великодніх свят зборище сатаністів, замаскованих під маркою захисту тварин, зневажливо зобразили Хресну дорогу. Хрест несла особа зі свинячою головою. Якою була б реакція мусульманської громади, якби перед мечеттю подібним чином зневажили Мухаммеда? Актори, мабуть, не залишилися б живими.
Брутальне богохульство перед Віденською катедрою в найбільше християнське свято мало б викликати хвилю протестів по всій католицькій Австрії! Кардинал Шенборн разом із Ватиканом повинні вимагати справедливого покарання за образу релігійних почуттів! Опісля вони мали б проголосити і покаянні моління на примирення з Богом та процесії для надолуження за таке безпрецедентне богохульство! Чому цього не було? Насправді сцена перед Віденським собором була образом тих церковних прелатів, які перед людьми репрезентують Христа, але фактично є аморальними відступниками з духом нечистої свині! Ісус виганяв нечистих духів. А ватиканська гомосексуальна мережа, навпаки, цими демонами масово заражає Церкву та суспільство. Тому ганьбиться Боже ім’я, а католики перебувають у духовній сліпоті! Приховані сатаністи всередині Церкви скасовують Божі закони і проголошують нові, аморальні заповіді, щоб затягнути душі до пекла.
Потрібно усвідомити, що Ватикан є окупований аморальною берголіанською сектою. Ключову роль у ній, разом із Бергольйо, відіграють кард. Шенборн, кард. Грегорі, кард. Маркс та більшість німецького єпископату.
Архиєпископ К.М. Вігано у 2018 році публічно закликав Бергольйо піти у відставку і таким чином дати приклад для наслідування усій гомосексуальній мережі. У 2019 році Бергольйо інтронізував нечистого демона Пачамаму, а у 2020 році вже навіть публічно просував легалізацію союзів содомітів. З легалізацією содомії свиня, символ нечистоти, возноситься як новий культ бога разом зі золотим тельцем. Це вершина богохульства та відступництва!
Нечисті демони, які під час содомітських акцій Шенборна оселилися у Віденській катедрі, цього разу вилізли і перед катедрою. Бракувало лише на спині актора зі свинячою головою написати «Шенборн». Свиняча голова повністю виражає нечистого демона, який через нього морально забруднює Церкву.
Не є випадковістю, що за кілька днів до цієї богохульної сцени Шенборн та 350 священиків публічно виступили проти правовірного вчення Церкви. Шенборн нахабно заявив, що він і надалі буде давати церковне благословення для содомітів. Він дав зрозуміти, що не буде дотримуватися вчення і принципів, які базуються на Христовій Євангелії, але робитиме прямо протилежне. Таким чином він повстав проти Христа і Його Євангелії. За цю публічну пропаганду фальшивої євангелії він накликав на себе Божу анатему. Біблія перестерігає: «Хто би проповідував іншу євангелію, навіть якщо б це був ангел з неба, нехай буде проклятий ‒ анатема» (Гал. 1,8). Шенборн своєю заявою публічно виключив себе з Католицької Церкви. Вже ніхто не сміє слухатися цього єретика і Юду, хоч він і надалі окупує найвищий уряд.
У той же час у Німеччині 2000 священиків (пор. Мр. 5 ‒ нечисті демони у 2000 свиней в країні Геразинській) підписали лист, в якому зобов’язуються продовжувати давати т.зв. благословення для пар содомітів. Зрозуміло, що кожен священик, який це підписав, має свинячу голову і сам на себе проголосив екскомуніку ‒ виключення з Церкви. Якщо залишиться в цій нерозкаяності та бунті проти Бога і в годину смерті, то навіки буде засуджений у пеклі. Хто зі священиків залишається у свідомій єдності з Шенборном, німецькими єпископами чи іншими пропагандистами содомії, той накликає на себе те саме прокляття.
Апостол Петро перестерігає від содомії: «Засуд на них уже здавна не бариться, і погибель не дрімає… Міста Содом і Гомору обернув у попіл, засудив їх на загладу цілковиту... щоб дати приклад також церковним безбожникам майбутнім… Але ці фальшиві вчителі, як нерозумна звірина (свиня), призначена природою на забій... загинуть у своїй розбещеності... Вимита свиня качається у грязюці» (2 Пт. 2).
Ісус закликає нас: «Не кидайте перел ваших перед (церковними) свиньми, щоб не потоптали їх ногами й, обернувшись, вас не роздерли» (Мт. 7,6). Потрібно це знати.

+ Ілля
Патріарх ВВП

9.04.2021

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


list-manage.com/subscribe?u=bed9f40cf4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c