Clicks306

Matka Zbawienia: Cokolwiek się dzieje na świecie, dzieci, musicie wiedzieć, że władza należy do Boga Najwyższego

KSIĘGA PRAWDY

środa, 4 lipca 2012 roku, godz. 12.50

Moje dziecko, ci, którzy byli świadkami cudów Mojego ukazywania się na ziemi, będą wiedzieli, że wkrótce nastąpi czas zapowiedzianych tajemnic i proroctw.

Dzieci, od pewnego czasu dałam się poznać na świecie, aby pomóc przygotować was na chwalebny powrót Mojego Syna. Mój Syn przygotowuje was wszystkich poprzez wizjonerów i proroków, abyście stali się godnymi otrzymania Jego Daru Życia Wiecznego.

Nigdy nie obawiajcie się przyszłości, jeśli wierzycie w Mojego Syna, bo On jest Chlebem Życia i będziecie mieli wspaniałą nową przyszłość. Cokolwiek się dzieje na świecie, dzieci, musicie wiedzieć, że władza należy do Boga Najwyższego.

Wąż ma małą moc wobec Mojego Ojca.
Moc węża jest wzmacniana tylko przez tych, którzy padają ofiarą grzechu i pokus, które on stawia na ich drodze. Człowiek staje się więźniem, kiedy grzeszy, ponieważ słabnie jego siła przeciwstawienia się innym grzechom i wykroczeniom wobec Mojego Ojca. A wtedy dalej grzeszy, dopóki nie ogarnie go ciemność, która jest tak gęsta, że nie może się z niej wydostać bez względu na to, jak bardzo się stara.

Dzieci, z miłości do Mojego Syna jesteście teraz zobowiązani, aby pomóc tym biednym duszom. Tylko wy możecie im pomóc i ich uratować, ponieważ wielu nie będzie w stanie sobie pomóc.

Jesteście żołnierzami, których Mój Syn potrzebuje w tym czasie. To dzięki waszej miłości do Niego stanie się tak, że On udzieli Łask tym zagubionym duszom, gdy poprzez swoje modlitwy wezwiecie Jego pomocy.

Oto Modlitwa Krucjaty, aby ratować grzeszników.
Modlitwa Krucjaty 64
Uratuj moich braci i siostry

O mój najdroższy Zbawicielu, Jezu Chryste, przyjmij mój dar modlitwy i wyrzeczeń, aby pomóc uratować moich braci i siostry z więzienia ciemności, w którym się znajdują.

Pozwól mi pomóc uratować ich dusze.

Błagam Cię, byś im przebaczył ich grzechy, i proszę, napełnij ich dusze Duchem Świętym, aby pobiegli w Twoje Ramiona jako do schronienia, którego tak rozpaczliwie potrzebują, zanim zostaną utraceni na zawsze.

Ofiaruję Ci mój dar oddania się za takie dusze w pokornym poddaniu i dziękczynieniu. Amen.


Dzieci, jesteście jedno z Moim Synem. Wasza miłość przynosi Mu wielką pociechę, a wasze ofiary i modlitwy pomogą Mu doprowadzić całą ludzkość do Jego bezpiecznego Nowego Raju na ziemi. Dopiero wtedy święta rodzina Boga Najwyższego będzie mogła ponownie się zjednoczyć i żyć w pokoju na wieki wieków.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/virgin-mary-wha…