Clicks1.1K

Jesteście synami Bożymi: bądźcie z tego dumni!

Nie wstydźcie się odmawiać Różańca Świętego

Chrystus, Droga Młodzieży, jest waszym jedynym rozmówcą, któremu możecie zaufać, któremu możecie stawiać pytania najistotniejsze, dotyczące wartości i sensu życia: nie tylko życia w zdrowiu i szczęściu, ale także życia pełnego cierpienia, naznaczonego upośledzeniem fizycznym lub trudną sytuacją rodzinną czy społeczną. Tak, Chrystus jest jedynym kompetentnym rozmówcą także wtedy, gdy stawiacie dramatyczne pytania, gdy słowa nie wystarczają, by wyrazić ból i cierpienie. Pytajcie Go i słuchajcie! Santiago de Compostela, 1989 r.

Bądźcie wymagający wobec otaczającego was świata, ale przede wszystkim wymagajcie od siebie samych.
Jesteście synami Bożymi: bądźcie z tego dumni!

Nie popadajcie w przeciętność, nie ulegajcie dyktatom zmieniającej się mody, która narzuca styl życia niezgodny z chrześcijańskimi ideałami, nie pozwólcie się mamić złudzeniom konsumpcjonizmu. Chrystus wzywa was do rzeczy wielkich. Nie sprawcie Mu zawodu, bo w ten sposób wy sami spotkalibyście się z zawodem. Częstochowa, 1991 r.

Nie wstydźcie się odmawiać Różańca sami, kiedy idziecie do szkoły, na uczelnię czy do pracy, na ulicy i w środkach komunikacji publicznej; przyzwyczajacie się odmawiać go ze sobą, w waszych grupach, ruchach i stowarzyszeniach; nie wahajcie się proponować go w domu waszym rodzicom i rodzeństwu gdyż on ożywia i umacnia więzy pomiędzy członkami rodziny. Ta modlitwa pomoże wam być mocnymi w wierze, stałymi w miłości i radosnymi i wytrwałymi w nadziei. Watykan, 2003 r.

Słuchanie Chrystusa i oddawanie Mu czci prowadzi do dokonywania odważnych wyborów, do podejmowania decyzji niekiedy heroicznych. Jezus jest wymagający, gdyż pragnie naszego prawdziwego szczęścia. Wzywa niektórych do pozostawienia wszystkiego, aby poszli za Nim w życiu kapłańskim lub konsekrowanym. Castel Gandolfo, 2004 r.


Św. Jan Paweł II

źródło: droga do bierzmowania
predex
Wymaz został u mnie, a po 3 dniach otrzymałem telefon,
że wynik jest pozytywny.

Moszczenica Info w środę
Drodzy Czytelnicy, to co wyprawiają SANEPIDY przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatni hit, o którym dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika brzmi następująco: - Szanowni Państwo, zaszło u mnie podejrzenie zarażenia koronawirusem, przyjechała karetka do pobrania wymazu i wszystko było by dobrze,…More
Wymaz został u mnie, a po 3 dniach otrzymałem telefon,
że wynik jest pozytywny.

Moszczenica Info w środę
Drodzy Czytelnicy, to co wyprawiają SANEPIDY przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatni hit, o którym dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika brzmi następująco: - Szanowni Państwo, zaszło u mnie podejrzenie zarażenia koronawirusem, przyjechała karetka do pobrania wymazu i wszystko było by dobrze, gdyby nie fakt, że zapomnieli zabrać wymazu.
Oczywiście do Sanepidu nie szło się dodzwonić, ale po 3 dniach to ja otrzymałem telefon, z informacją że wynik jest pozytywny. Tylko jakim cudem, skoro wymaz został u mnie?

Ostatnio takich informacji pojawia się coraz więcej i bardzo dobrze. O takich rzeczach trzeba mówić głośno, bo wychodzi na to że niektóre instytucje nie mają pojęcia o tym co robią.
-----
W związku z licznymi pytaniami, pragniemy poinformować że nie chodzi tutaj o SANEPID w Gorlicach.
Zmieniony ( 07.08.2020. )
predex
To że jego zona chodzi w masce to nic dziwnego slyszalem ,że najnowsze zarzadzemnia korporacji Polska RP,( zarejestrowanej jako korporacja w USA jest takie,że tylko paskudne baby maja mchodzic zamaskowane i gangsterzy ) wiec dlaczego dyrektor korporacji RP i jego żona chodzą zamaskowani.cha cha cha
One more comment from predex
predex
a gdzie maskownica, tylko gangsterzy chodzą w maskach i chustkachj, i to tylko podczas napadu.

Widziałem jak wchodzil ze swoją żona do sejmu w masce , wstyd i hańba do końca swiata,że Polska ma tak otumanionego prezydenta, nwstyd mi że to moj prezydent , on jeszcze nie wyrosl z portek.
Jota-jotka
,,Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali,,

Jest to jedno ze zdań Św JP2,
które towarzyszy mi do dzIś.

Bądźcie wymagający wobec otaczającego was świata, ale przede wszystkim wymagajcie od siebie samych.

Jesteście synami Bożymi: bądźcie z tego dumni!