Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks545

V Guadalupe vstúpilo počas sviatku Panny Márie do baziliky 11 miliónov veriacich

Anton Čulen
3
Guadaloupe je najnavštevovanejším marianským pútnickym miestom na svete. Tento rok svoje prvenstvo Guadaloupe len potvrdilo, keď od začiatku týždňa do 12. decembra, kedy sa slávi sviatok Panny …More
Guadaloupe je najnavštevovanejším marianským pútnickym miestom na svete.

Tento rok svoje prvenstvo Guadaloupe len potvrdilo, keď od začiatku týždňa do 12. decembra, kedy sa slávi sviatok Panny Márie Guadalupskej vstúpilo do miestnej baziliky v Mexiku, kde je vystavený milosrdný a zázračný obraz, takmer 11 miliónov veriacich.
V roku 2017 Guadalupskú baziliku navštívilo 7,3 milióna návštevníkov. V súčasnosti Guadalupská bazilika patrí k najnavštevovanejšiemu miestu Katolíckej cirkvi a je tretím navnaštevovanejším náboženským miestom na svete.

Od roku 1974 sú nainštalované pod obrazom pohyblivé pásy, aby sa nevytvárali na mieste zápchy. Podľa údajov každú hodinu vidí obraz približne 15 000 veriacich.

Zázračný obraz Panny Márie vznikol keď sa vizionárovi zjavila Panna Mária. Bolo to na kopci v studenom zimnom období a napriek chladnému počasiu vložila Panna Mária vizionárovi Diegovi ruže, aby ich ukázal miestnemu kňazovi. Keď chlapec pustil tuniku, zjavil sa na nej zázračný obraz.

Až neskoršie sa vedeckými výskumami odhalili zázračné javy. Skúmaním obrazu pomocou oftalmologických prístrojov sa zistilo, že sietnice očí Panny Márie sa podobne ako oči človeka pod vplyvom svetla rozširujú a zužujú. Vedci tiež zistili, že teplota tkaniny, na ktorej obraz vidieť, je stále 36,6 stupňov, čo je teplota zdravého človeka. Obraz preskúmali aj stetoskopom a vedci v oblasti pása Panny Márie namerali pulz 115/minúta, čo zodpovedá pulzu ľudského plodu.

Inžinieri z NASA ďalej zistili, že farba, ktorou bol obraz namaľovaný na zemi neexistuje a ani nikdy neexistovala.

alianciazanedelu.sk
One more comment from Anton Čulen
Anton Čulen
Kaplán anglickej kráľovnej a anglikánsky biskup konvertuje na katolicizmus. Pevne sa postavil proti použitiu Koránu počas liturgie v biskupskej katedrále v Glasgowe