Clicks1.9K
Edward7
18

"Paszporty zdrowotne" docelowo mają być wszczepiane ze szczepionkami, zgodnie z Agendą ID2020

"Kto zgodzi się na pośrednie formy paszportu ,w późniejszym okresie przyjmie wszczepiane - powiązane z płatnością - "Znak Bestii"
"Jeśli chodzi o uspokajanie prymitywnych i podejrzliwych ludzi, medycyna ma pewne zalety w stosunku do karabinów maszynowych... ”.

Peter Koenig

Co to jest niesławny ID2020? Jest sojuszem partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i obywatelskiego.
Jest to elektroniczny program identyfikacji, który wykorzystuje ogólne szczepienia jako platformę tożsamości cyfrowej. Program wykorzystuje operacje logistyczne w celu rejestracji urodzeń i szczepień, aby zapewnić noworodkom przenośną i trwałą tożsamość cyfrową biometrycznie. GAVI, Global Alliance for Vaccines and Immunization , określa się na swojej stronie internetowej jako globalne partnerstwo zdrowotne organizacji publicznej zajmujące się „szczepieniami dla wszystkich”. GAVI jest wspierany przez WHO i nie trzeba dodawać, że jego głównymi partnerami i sponsorami jest przemysł farmaceutyczny.

ID2020 Alliance na szczycie w 2019 r., Zatytułowanym „Rising to the Good ID Challenge” we wrześniu 2019 r. W Nowym Jorku, zdecydowało się wdrożyć program w 2020 r., Co zostało potwierdzone przez WEF w styczniu 2020 r. W Davos. Ich Program tożsamości cyfrowej zostanie przetestowany przez rząd Bangladeszu. GAVI, Vaccine Alliance i „partnerzy ze środowiska akademickiego i pomocy humanitarnej” (jak to nazywają), są częścią partii pionierów.
Czy to tylko zbieg okoliczności, że ID2020 jest wdrażany na początku tego, co WHO nazywa pandemią? - Czy potrzebna jest pandemia, aby „wdrożyć” wiele niszczycielskich programów ID2020
(...)
W Niemczech (według raportu) parlament (Bundestag) ratyfikował 29 stycznia 2021 r Realizacje; "Agendy ID2020". Dwa miesiące później: marzec 2021. A teraz jest to Parlament Europejski, wdraża "Cyfrowa zielona przepustka'', "Paszporty zdrowotne"

Jest to scentralizowany, ogólny, elektroniczny zbiór danych rządu, a także zapewnia koszmarny dostęp każdej agencja rządowej, policji... - a być może także sektorowi prywatnemu... Obejmuje wszystko, co wiadomo o pojedynczym obywatelu, teraz do 200 punktów informacji i jeszcze więcej w upływie czasu, od konta bankowego po nawyki zakupowe, dokumentacja zdrowotna (oczywiście karta szczepień), skłonności polityczne, i prawdopodobnie twoje nawet intymne życie i inne wpisy, w twojej prywatnej sferze (spis powszechny jest przygotowaniem do tego dopow.)

Agenda ID2020 została zaprojektowana przez Billa Gatesa w ramach „pakietu szczepień”. Jest wspierany przez Fundację Rockefellera, Accenture, WEF i GAVI (Global Alliance for Vaccines and Immunization, obecnie zwane po prostu Vaccine Alliance), również tworzy ją Gates (od 2001), z siedzibą główną w Genewie w Szwajcarii.

GAVI lokalizuje się obok WHO. GAVI nazywa się partnerstwem publiczno-prywatnym, część publiczna WHO oraz szereg krajów rozwijających się; Partnerami prywatnymi są oczywiście firmy farmaceutyczne, tj. Johnson & Johnson, GlaxoSmithKline, Merck & Co.… oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów.

Nanocząstki w szczepionkach

Niemiecka pozarządowa Komisja Koronowa , składająca się z setek lekarzy, wirusologów, immunologów, profesorów uniwersytetów - i prawników, w tym dr Reinera Füllmicha , współzałożyciela Komisji, ma szczególne obawy, że dostępne szczepionki koronowe (Pfizer, Moderna (i inne)), które mogą zawierać nanocząstki, na które może mieć wpływ 5G i kolejne 6G. To jest dokładnie to, co przewidziano w projekcie Agendy ID2020, w której Bill Gates i GAVI odegrali główną rolę, a w takim przypadku ID2020 może być wszczepiony wraz z szczepionką i być zdalnie dostępny w komputerach, robotyce lub algorytmach obsługiwane do EM (patrz, w niemieckim języku językowym „ Wirkungsweise und Gefahren der aktuellen Corona-Impfungen in Deutschland mittels mit Nanopartikeln umhüllter mRNA-Impfstoffe - Corona Ausschuss Germany 37th Conference ” (31 stycznia 2021) Przyjęcie Agendy ID2020 musi jeszcze zostać zatwierdzone przez Radę Federalną Niemiec, ale jest niewielka szansa, że Rada ją odrzuci.
Agenda 2020 w Szwajcarii
W Szwajcarii Agenda ID2020 - "łącznik" elektroniczny identyfikator - łączący wszystko ze wszystkimi, co dotyczy każdego obywatela, zostanie poddany powszechnemu głosowaniu 7 marca 2021 r.A to nie wszystko, rząd Szwajcarii chce zlecić zarządzanie Agendą ID 2020 sektorowi prywatnemu - niewiarygodne !!! - Wyobrażasz sobie bank lub firmę ubezpieczeniową, która zajmuje się (i sprzedaje) Twoje dane !!!! - Wyobraź sobie, co się stanie z Twoimi danymi osobowymi - nie do pomyślenia. W dłuższej perspektywie - kto wie, jak długo - zgodnie z przewidywaniami Billa Gatesa - właściwości elektronicznego identyfikatora - tj. Pole elektromagnetyczne (EMF) - zostaną wszczepione do twojego ciała, albo razem ze szczepionką - może to już się dziać.

Wczesne próby przeprowadzono w połowie ubiegłego roku w klasach szkolnych odległych wiosek w Bangladeszu. Ponieważ zadowoleni z siebie Szwajcarzy są tym, czym są, jest bardzo możliwe, jeśli nie jest prawdopodobne, że propozycja rządu zostanie przyjęta 7 marca. A co wtedy? Czy to początek przyjęcia w pełni zdigitalizowanej Agendy ID2020 w Europie i na świecie? A może inne kraje UE już po cichu i potajemnie - bez zadawania pytań - przewidziały włączenie Agendy ID2020 do swojej Konstytucji (spis wydaje się cześcią Agendy ID2020 ).

Więcej informacji na temat Agenda ID 2020 - patrz poniżej. Pandemia koronawirusa COVID-19: prawdziwe niebezpieczeństwo to „Agenda ID2020” Przez Petera Koeniga , 26 kwietnia 2020

Kiedy każdy mieszkaniec planety - według Billa Gatesa - około 7 miliardów więcej osób zostanie z chipem identyfikacyjnym (tatuażem) , kontrola małej globalistycznej elity będzie bliska całkowitej. Dzięki polu elektromagnetycznemu i falom elektromagnetycznym 5G / 6G umożliwiającym wprowadzanie i dostęp do danych w Twoim ciele - kontrola nad każdą osobą jest prawie zakończona. „Prawie” odnosi się do planowanego dostępu do fal mózgowych... Nie pozwólmy na to.

Prognozy z 12 marca 2020 ; Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii, ogolone krokiem może być również na podstawie rekomendacji WHO lub poszczególnych krajów „wymuszone szczepienia”, pod nadzorem policji i / lub wojska. Ci, którzy odmówią, mogą zostać ukarani (grzywny i / lub więzienie - a mimo to przymusowe zaszczepienie).
Jeśli faktycznie nastąpi szczepienie na siłę, kolejna bonanza dla Big Pharmy, ludzie naprawdę nie wiedzą, co zostanie dodane do szczepionki, może powolny zabójca, który już działa nawet dopiero za kilka lat (48 tygodni) - lub choroba, która dopiero w następnym pokoleniu - albo w środek osłabiający mózg, albo gen powodujący bezpłodność kobiet…. wszystko jest możliwe - zawsze w celu pełnej kontroli i redukcji kosztów. Za kilka lat nie wiadomo oczywiście, skąd się bierze choroba. Taki jest poziom technologii, który osiągnął nasze laboratoria wojny w (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Izrael, Kanada, Australia…). Inna hipoteza, w tym momencie tylko hipoteza, ale realistyczna, jest taka, że wraz ze szczepieniem - jeśli nie tym, to prawdopodobnie później, może zostać wstrzyknięty nanoczip (tatuaż) nieznany osobie szczepionej. Chip może być zdalnie ładowany z dwoma danymi osobowymi, w tym kontami bankowymi - cyfrowymi pieniędzmi. Tak, cyfrowe pieniądze właśnie do tego dążą „oni”, więc naprawdę nie masz już kontroli nad swoim zdrowiem i innych osobistych danych, ale także nad swoimi zarobkami i wydatkami. Twoje pieniądze mogą zostać zablokowane lub odebrane - jako „sankcja” za niewłaściwe zachowanie, za pływanie pod prąd. Możesz zostać pokonany niewolnikiem panów. Dla porównania, feudalizm może wyglądać jak spacer po parku.

Nie bez powodu dr Tedros, DG WHO, powiedział kilka dni temu, że przenikać w kierunku pieniądza cyfrowego, ponieważ papierowe i monety pieniężne mogą przenosić choroby, zwłaszcza choroby endemiczne, takie jak koronawirus. Prekursor rzeczy, które nadejdą? - Albo o rzeczy, które już tu są? - W wielu krajach skandynawskich gotówka jest w dużej mierze zakazana. Dążymy do totalitarnego stanu świata. Jest to Agenda ID2020- I Część kroków już teraz - przygotowywanych od dawnej, w tym przez symulację komputerową koronawirusa w Johns Hopkins w Baltimore 18 października 2019 r., Sponsorowana przez WEF oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Bill Gates, jeden z głównych zwolenników szczepień dla wszystkich, zwłaszcza w Afryce, jest również wielkim lub, orędownikiem depopulacyjnym. Redukcja jest motywem z celów elity WEF, Rockefellerów, Rothschildów, Morgenów - i kilku innych. Cel: mniej ludzi (mała elita) może żyć dłużej i lepiej wykorzystanym i ograniczonym zasobom, które "matka ziemia" hojnie oferuje. Było to otwarcie propagowane już w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku przez Henry Kissingera, ministra rozwinie się w administracji de Nixona, współinżyniera wojny w Wietnamie i głównym winnym za pół-tajne bombardowanie Kambodży, ludobójstwo milionów nieuzbrojonych Kambodży,cywilów. Wraz z zaplanowanym przez CIA-Kissingera zamachem stanu z 11 września 1973 r. w Chile, zabijającym demokratycznie wybranego Salvadora Allende i doprowadzającym do władzy wojskowej dyktatora Pinocheta, Kissinger popełnił zbrodnie wojenne. Dziś jest rzecznikiem Rockefellera i ich „Bilderberger Society”.
źródło (kilka artykułów)- Peter Koenig

Imperializm i zdrowie

19 kwietnia 2020 roku napisałem artykuł zatytułowany „ Czy idziemy od niepodległości do nazizmu?"W którym poczynił następujące rozważania:" Cała kampania medialna wskazuje na zbliżającą się próbę podporządkowania się dyktatom koncernów medyczno-farmaceutycznych narzucenia obligatoryjności szczepień lub jeśli nie jest to możliwe, bo narusza i tak już minimalne prawa osobiste i decyzje, które każda osoba może podejmować samodzielnie, i ustanowienie „paszportu szczepień”, który uniemożliwi dostęp osobie, która ich nie posiada, do określonych miejsc, niezależnie od tego, czy są to miejsca rekreacyjne, zawodowe, czy też do edukacji lub systemu opieki zdrowotnej. Konieczne będzie „udowodnienie” przynależności do „szczepionej rasy”, aby zająć miejsce w społeczeństwie. Wszystko dla lepszej chwały Billa Gatesa i mafii medycznej ”(1).

Po roku tych rozważań okazało się, że nie były to błędy, a wraz z nimi, korzystając z cywilno-wojskowego oblężenia stanów wyjątkowych, cała garść zmian legislacyjnych sprzyjających dużemu kapitałowi: zniszczenie publicznej finansów, systemu, zmiany w prawie pracy, sprzyjające przejęciom banków i przemysłu, modyfikacje systemów edukacyjnych, bezkarność na eksperymenty chemiczno-farmaceutyczne na ludności, wykluczenie i śmierć polityczna ludzi którzy się sprzeciwiają ... i największa ofensywa, jaką kiedykolwiek zorganizowano w celu ujednolicenia myślenia społecznego.

E. Richard Brown (2) opublikował we wrześniu 1976 roku w czasopiśmie Public Health Then and Now Public analizę zatytułowaną „Health in Imperialism: Early Rockefeller Programs at Home and Abroad” (3), w której wyszczególnił pochodzenie i nazwał perspektywa z „kampanii zdrowotnych” organizowanych przez Fundację Rockefellera w następujący sposób: „The dobroczynne działanie Rockefellerów w dziedzinie zdrowia publicznego była kontynuacją imperialistycznej tradycji .

Z tego zapisu warto wydobyć kilka dosłownych fragmentów:
„Programy zdrowia publicznego Fundacji Rockefellera w innych krajach zostały zaprojektowane, aby pomóc Stanom Zjednoczonym w rozwoju i kontrolowaniu rynków i zasobów tych krajów”.

„W momencie powołania Komisji Sanitarnej w 1909 roku, John D. Rockefeller Sr. i porucznik jego imperium finansowego, pastor baptystów Frederick Taylor Gates, mieli już siedem lat doświadczenia w południowych Stanach Zjednoczonych […] Gates wyjaśnił Rockefellera, że po raz pierwszy w historii świata wszystkie narody i wszystkie wyspy oceanu zostały naprawdę otwarte i stanowią otwartą przestrzeń dla propagowania nauk i filantropii narodów anglojęzycznych […] Jak ujął to Gates w swoim raporcie dla Rockefellera: „Nasz import jest równoważony przez nasz eksport wyrobów z Ameryki Północnej do tych samych krajów. Nasz handel eksportowy rośnie skokowo.Taki wzrost byłby całkowicie niemożliwy, gdyby nie pośredniczył w handlowym podboju obcych krajów ”[…]Filantropi z organizacji Rockefellera szybko doszli do wniosku, że medycyna i programy zdrowia publicznego były same w sobie znacznie skuteczniejsze niż misjonarze czy armie w promowaniu tych samych celów . Zarówno w dżunglach Ameryki Łacińskiej, jak i na odległych wyspach Filipin, Fundacja Rockefellera zaczęła odkrywać to, co misjonarze już zrozumieli: medycyna to ona stanowiła siłę, której nie można było oprzeć się kolonizacji krajów nieuprzemysłowionych. Prezes Fundacji George Vicent stwierdził: " Lekarze i przychodnie w ostatnim czasie pokojowo penetrowali niektóre regiony Wysp Filipińskich i udowodnili, że: Jeśli chodzi o uspokajanie prymitywnych i podejrzliwych ludzi, medycyna ma pewne zalety w stosunku do karabinów maszynowych ”.

Na przykład w Chinach Peking Union Medical College Fundacji Rockefellera było całkowicie pod kontrolą personelu samej Fundacji. W 1920 r. Dyrektor PUMC, Roger Greene, będący rezydentem, nalegał wraz z dyrektorami New York Foundation, aby skłonili amerykańskich bankierów do zaoferowania chińskiemu rządowi ważnego kredytu jako pomocy w walce z głodem: „Jestem przekonany, że W tym szczególnym celu chiński rząd zaakceptowałby bardzo znaczący stopień zagranicznej kontroli nad wydatkami.Praktyczne doświadczenie zdobyte w zarządzaniu taką pożyczką może być nieocenione w tworzeniu lepszego porozumienia między bankierami a rządem Chin" ... Ludzie tacy jak Rockefeller i Greene w pełni rozumieli, że programy zdrowotne Fundacji Rockefellera były powiązane z potrzebami imperializmu iv jak chcieli tak było.

„Jak zauważył Frantz Fanon, również ludy skolonizowane uważały medycynę zachodnią za nieodłączną od kolonizacji. W ramach społecznej psychologii imperializmu poddanie się programom opieki zdrowotnej Fundacji Rockefellera oznaczało poddanie się kulturowej, politycznej i ekonomicznej dominacji Rockefellera i Stanów Zjednoczonych. Programy zdrowia publicznego były humanitarnymi partnerami imperializmu Stanów Zjednoczonych od ponad 60 lat […] Programy Fundacji Rockefellera były tylko wtórnie zajęte interesami lokalnej ludności. Jego głównym celem było wzbogacenie właścicieli plantacji, kopalń i fabryk, a docelowo obcych mocarstw imperialistycznych ”.

We wnioskach napisano: „Pozornie humanitarne programy zdrowia publicznego mogą, jak widzieliśmy, nieść opresyjne konsekwencje, niezależnie od tego, czy są zamierzone, czy nie. Obowiązkiem pracowników służby zdrowia i stowarzyszeń zdrowotnych jest uwzględnienie w swoich sprawach nie tylko kompetencji technicznych, ale także politycznych, ekonomicznych i społecznych celów programów. Możemy zbadać materialne interesy, które leżą u podstaw wszystkich programów zdrowia publicznego, niezależnie od tego, czy są sponsorowane przez Fundację Rockefellera, Amerykańską Agencję Rozwoju Międzynarodowego czy Światową Organizację Zdrowia ”.

Analiza ta była zarysem książki, którą napisał później w 1979 roku, zatytułowanej „Rockefeller Medicine Men: Medicine and Capitalism in America” (4), w której obszernie rozwija rozważania poczynione w 1976 roku. W tej książce Brown stwierdza, że fundamenty imperium Rockefellera miały fundamentalny wpływ na tworzenie polityki mającej na celu tworzenie, kształtowanie i kontrolowanie instytucji społecznych, które miały odtwarzać system kapitalistyczny. Instytucje miałyby zajmować się głównie medycyną.

Główną osią książki Browna jest szczegółowe studium fundacji Rockefellera (General Education Board, Rockefeller Institute for Medical Research i Rockefeller Foundation) i ich udziału jako promotorów obecnego systemu medycyny, który dominuje w większości świata. Chociaż główną osią jest praktyka lekarska, jej analiza charakteryzuje rolę kapitału finansowego w utrzymaniu kontroli nad społeczeństwem. Brown zwraca uwagę we wspomnianej książce na „społeczną wartość nauk medycznych jako ideologii i siły kulturowej” (5), jednocześnie że medycyna może być wykorzystana do ujednolicenia i zintegrowania społeczeństwa przemysłowego z wartościami i technologiczną kulturą, oraz legitymizować kapitalizm (docelowo komunizm dopow.), zwracając uwagę na strukturalne i środowiskowe przyczyny chorób . A jeśli chodzi o niezdolność tej coraz bardziej technicznej medycyny naukowej do zaspokojenia potrzeb zdrowotnych ludności, podczas gdy nie ma woli politycznej, aby przeciwstawić się prywatnemu rynkowi zdrowia, obecny kryzys w medycynie będzie się utrzymywał.

Dzisiaj, w szaleństwie narzuconej pandemii, rozważania Richarda Browna są w pełni obecne, ponieważ ludność świata, nie tylko krajów peryferyjnych, została skolonizowana przez wielki kapitał, a w tej kolonizacji odegrali i odgrywają centralną rolę, fundacje o filantropijnym wyglądzie: Rockefeller, Bill & Melinda Gates, Ford, William J. Clinton, Open Society ... wszystkie z nich związane z udziałami korporacji chemiczno-farmaceutycznych, siecią wojskową i nową normalnością opartą na zmianie wzorców technologiczny związany z kulturowym postmodernizmem.

Celia Iriart i Hugo Spinelli opublikowali interesujący artykuł w Notatniku zdrowia publicznego Rio de Janeiro nr 10 z 1994 r., Którego nazwa brzmi: „Kwestia zdrowia w debacie między nowoczesnością a ponowoczesnością”, w której chodzi: "aby medycyna działa ponad państwem i prawem..." (6) Obecnie różne grupy, zarówno pracownicy służby zdrowia, naukowcy, jak i osoby niezależne, kwestionują całą sieć korporacyjną, jej kłamstwa i korupcję. Ale poza zbiegiem okoliczności w tej kwestii nie ma innego elementu, który ustanawia możliwość wspólnego powiązania ze zdolnością polityczną i organizacyjną do sprostania wyzwaniom nowego ducha kapitalizmu, zdefiniowanego przez Luca Boltanskiego i Eve Chiapello (7).

Dlatego należy pomyśleć o utworzeniu popularnego frontu zdrowia przeciwko nowej normalności.
(1) mpr21.info/vamos-del-independentismo-al-nazismo/
(2) dr E. Richard Brown, założyciel i dyrektor Centrum Badań nad Polityką Zdrowotną UCLA i profesor UCLA School zdrowia publicznego
(3) aphapublications.org/action/cookieAbsent
(4) google.es/?hl=es .html
(5) Brown, E. Richard, Rockefeller Medicine Men: Medicine and Capitalism in America. University of California Press. 1979
(6) Kwestia sanitarna w debacie między nowoczesnością a ponowoczesnością. Celia Iriart; Hugo Spinelli. Wydział Nauk Medycznych Państwowego Uniwersytetu Campinas. Brazylia, doi.org/10.1590/s0102-311edrez1994000400009
(7) Luc Boltanski; Eve Chiapello. Nowy duch kapitalizmu. Ed. Ariel. 2002

mpr21.info/imperialismo-y-salud/
Jan Zbigniew wojan
Tak w skrócie wygląda historia Chazarów, a którą opisał Mike Harris: Od ponad 1400 lat, od pojawienia się na mapach świata Chazarów wszędzie sieją śmierć, zniszczenie i zło. Robią to przez cały czas, dziś na znacznie większą skalę ! Byli doskonale znani jako kłamcy, oszuści, rabusie, bandyci, gwałciciele, pedofile, mordercy, pasożyty najgorszego sortu, oraz złodzieje tożsamości, którzy przez …More
Tak w skrócie wygląda historia Chazarów, a którą opisał Mike Harris: Od ponad 1400 lat, od pojawienia się na mapach świata Chazarów wszędzie sieją śmierć, zniszczenie i zło. Robią to przez cały czas, dziś na znacznie większą skalę ! Byli doskonale znani jako kłamcy, oszuści, rabusie, bandyci, gwałciciele, pedofile, mordercy, pasożyty najgorszego sortu, oraz złodzieje tożsamości, którzy przez ponad 500 lat terroryzował sąsiadów i podróżujących kupców ! Chazaria została zniszczona przez Sławian Wschodnich oraz Persję /obecnie Iran/ około 1250 roku po wielokrotnym upominaniu króla Bulana, by zaprzestali pasożytować na sąsiadach ! Stąd ta ogromna nienawiść do Sławian i Persów !
To jest zło tego Świata, które przyjęło wiarę Żydów !
Zbigniew Darowski shares this
1.9K
Paszport szczepionki
Jan Zbigniew wojan
Przecież to jest wojna i jak śpiewała Pani Agnieszka Fatyga: "...tylko nie pękać i żadnych tam subtelności, tylko w pysk i w łeb i łamać kości..." wroga trzeba likwidować, aż zupełnie zniknie z pola i nękać nieustannie, aby się zaczął bać ! To ONI mają ginąć nie my ! A Baba na targu mówiła, że najlepszym sposobem na pozbycie się wroga jest Rytuał Voodoo, a zdjęcia wrogów są dostępne i Baba …More
Przecież to jest wojna i jak śpiewała Pani Agnieszka Fatyga: "...tylko nie pękać i żadnych tam subtelności, tylko w pysk i w łeb i łamać kości..." wroga trzeba likwidować, aż zupełnie zniknie z pola i nękać nieustannie, aby się zaczął bać ! To ONI mają ginąć nie my ! A Baba na targu mówiła, że najlepszym sposobem na pozbycie się wroga jest Rytuał Voodoo, a zdjęcia wrogów są dostępne i Baba mówiła, że to działa, a Baba wie co mówi ! Wystawiać obywatelskie listy gończe za tymi co nas gnębią - z wypisaną dużą nagrodą !
Jedyny polski narodowy tygodnik ma tak opisaną pierwszą stronę:
"Nie lewica, nie prawica Tylko Polska" - kup, przeczytaj prawdę !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Jan Zbigniew wojan
10-letni dokument fundacji Rockefellera i ćwiczenia tuż przed faktyczną pandemią powinien jasno wyjaśniać, że ta pandemia była zamierzona i NIE została spowodowana przez Chiny
reddit.com/…33hi/10yearold_document_by_rockefeller_foundation/
W 2010 roku Fundacja Rockefellera opublikowała dokument zatytułowany „Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” , w którym wymyślili „…More
10-letni dokument fundacji Rockefellera i ćwiczenia tuż przed faktyczną pandemią powinien jasno wyjaśniać, że ta pandemia była zamierzona i NIE została spowodowana przez Chiny
reddit.com/…33hi/10yearold_document_by_rockefeller_foundation/
W 2010 roku Fundacja Rockefellera opublikowała dokument zatytułowany „Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” , w którym wymyślili „scenariusz” dla swoich planistów, który uderzająco przypomina to, czego doświadczamy dzisiaj.
Mam na myśli ... To jest BEZPOŚREDNI CYTAT z tego dokumentu, który zamieściłem powyżej: Pandemia miała również śmiertelny wpływ na gospodarki: międzynarodowa mobilność zarówno ludzi, jak i towarów została zatrzymana, osłabiając branże, takie jak turystyka i przerywając globalne łańcuchy dostaw. Nawet lokalnie, normalnie tętniące życiem sklepy i biurowce stały przez wiele miesięcy puste, pozbawione zarówno pracowników, jak i klientów.
Początkowa polityka Stanów Zjednoczonych, polegająca na „silnym zniechęcaniu” obywateli do latania, okazała się zabójcza w swej pobłażliwości, przyspieszając rozprzestrzenianie się wirusa nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także poza granicami. Jednak kilka krajów wypadło lepiej - w szczególności Chiny. Szybkie nałożenie i egzekwowanie przez chiński rząd obowiązkowej kwarantanny dla wszystkich obywateli, a także natychmiastowe i niemal hermetyczne zamknięcie wszystkich granic uratowały miliony istnień, zatrzymując rozprzestrzenianie się wirusa znacznie wcześniej niż w innych krajach i umożliwiając szybszą powrót do zdrowia po pandemii. Rząd Chin nie był jedynym, który podjął ekstremalne środki, aby chronić swoich obywateli przed ryzykiem i narażeniem. Podczas pandemii przywódcy krajów na całym świecie podnieśli swoje uprawnienia i nałożyli surowe zasady i ograniczenia. [...] Aby uchronić się przed rozprzestrzenianiem się coraz bardziej globalnych problemów - od pandemii i międzynarodowego terroryzmu po kryzysy środowiskowe i rosnące ubóstwo - przywódcy na całym świecie mocniej trzymały się władzy.
Jakby tego było mało dymiącego pistoletu, 18 października 2019 roku WEF, Gates Foundation i John Hopkins byli współgospodarzami „ćwiczenia pandemicznego Event 201”, w którym „symulowali” „scenariusz” uderzająco przypominający czego dzisiaj doświadczamy. Szczegóły tego wydarzenia zostały opublikowane przez Johna Hopkinsa w jego oficjalnej 6-częściowej serii wideo:
Dyskusja na temat wprowadzenia i medycznych środków zaradczych (MCM)
Dyskusja na temat handlu i podróży
Dyskusja finansowa
Dyskusja o komunikacji i epilog
Pranie na gorąco i wnioski
Highlights Reel
W świetle tego, jak możesz uwierzyć w którykolwiek z oczywistych bzdur propagandowych, które wskazują na Chiny za to, co jest oczywiście wirusem wypuszczonym przez klasę rządzącą w Ameryce? Należy również zauważyć, że Światowe Igrzyska Wojskowe odbyły się W TYM SAMYM CZASIE, co ćwiczenie pandemiczne Wydarzenia 201, W WUHANIE. Wtedy chińscy urzędnicy uważają, że armia amerykańska wypuściła wirusa w Wuhan.
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Tak napisano w “Protokołach mędrców Syjonu” o szczepieniach ponad 100 lat temu: Protokól X § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie. Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, SZCZEPIENIEM chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.
Nie wierzysz - sprawdź:
Protokoły mędrców Syjonu
zbawienie.com/pms.htm
Tymoteusz
O czym już mówiono 11 lat temu (można włączyć automatycznie tłumaczone polskie napisy):

China will catch a cold: Anglo-Saxon Mission excerpt, Bill Ryan presentation (2010). - YouTube
youtube.com/watch?v=0EO2jy6iskQ
Tymoteusz
Elkam :
BRAWO POLACY!
Ogromny sukces akcji "Zaszczep się na majówkę".


Tłumacząc na nasze:
BRAWO SAMOBÓJCY!
Ogromny sukces akcji "Skocz z wieżowca na majówkę".
fartuszniak leszek
Powinni też dopisać, że
- możesz stracić życie jak:
Alicja Jakubowska - pierwsza zaszczepiona w Polsce (patrz na komentarze pod tematem => Szczepionka na koronawirusa NIEBEZPIECZNA?
Krzysztof Krawczyk - piosenkarz
=> Krzysztof Krawczyk nie żyje! Lawina komentarzy! "Był zaszczepiony"... …
modernistae prohibere
Jacques Attali był doradcą François Mitterranda (byłego prezydenta Francji) i w 1981 roku napisał tak: "W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starców, ponieważ po przekroczeniu 60-65 roku życia człowiek żyje dłużej niż produkuje, a to drogo kosztuje społeczeństwo. Potem słabi, potem bezużyteczni, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo …More
Jacques Attali był doradcą François Mitterranda (byłego prezydenta Francji) i w 1981 roku napisał tak: "W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starców, ponieważ po przekroczeniu 60-65 roku życia człowiek żyje dłużej niż produkuje, a to drogo kosztuje społeczeństwo. Potem słabi, potem bezużyteczni, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo będzie ich coraz więcej, a zwłaszcza w końcu głupi. Eutanazja skierowana do tych grup; eutanazja musi być niezbędnym instrumentem naszych przyszłych społeczeństw, we wszystkich przypadkach. Oczywiście, nie będziemy mogli wykonywać egzekucji ani organizować obozów. Pozbędziemy się ich poprzez przekonanie ich, że jest to dla ich własnego dobra. Zbyt duża populacja, w większości niepotrzebna, jest czymś zbyt kosztownym z ekonomicznego punktu widzenia. Społecznie też o wiele lepiej jest dla ludzkiej maszyny zatrzymać się nagle, niż stopniowo pogarszać jej stan. Nie będziemy w stanie zdać testów na inteligencję milionów ludzi, możecie sobie wyobrazić! Znajdziemy coś lub spowodujemy; pandemię, która będzie wymierzona w określonych ludzi, prawdziwy kryzys ekonomiczny lub nie, wirus, który dotknie starców lub osoby starsze, to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną. Głupi uwierzą w to i poproszą o leczenie. Zadbamy o to, by zaplanować leczenie, leczenie, które będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów dokona się więc sama: pójdą do rzeźni sami. " Fragment ten pochodzi z jego książki "Krótka historia przyszłości", wydanej we Francji w 2006 roku.