Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
apredsasatoci
131.4K
Blahovec01
Veľmi presná a hlavne pravdivá charakteristika stavu cirkvi s malým "c".
Falošní pastieri, ktorí si nahovárajú že sú "otcovia" ľudských duší sa tvária, že sú majitelia pravdy. Vlastníci pravdy. Samozrejme, tú "pravdu" si upravujú podľa potreby vo svoj prospech. Už nie Kristus a Evanjelium je pravda, ale majitelia pravdy sú oni. Diabol ich má pevne vo svojich rukách a budú vyhodení ako …More
Veľmi presná a hlavne pravdivá charakteristika stavu cirkvi s malým "c".

Falošní pastieri, ktorí si nahovárajú že sú "otcovia" ľudských duší sa tvária, že sú majitelia pravdy. Vlastníci pravdy. Samozrejme, tú "pravdu" si upravujú podľa potreby vo svoj prospech. Už nie Kristus a Evanjelium je pravda, ale majitelia pravdy sú oni. Diabol ich má pevne vo svojich rukách a budú vyhodení ako nepotrební sluhovia do tmy. Tak hovorí Božie slovo.
Kristus jasne hovorí, aby sme od nich odišli a primkli sa k nemu. On je pravda, on je Cirkev, on zhromažďuje svoje stádo verných. Jeho ovce ho poznajú a on pozná ich. Jeho ovce idú za nim a nie za tými služobníkmi Diabla, služobníkmi LGBT, služobníkmi satanistických vakcín a iných zhovadilostí a zvrhlostí tohoto sveta.

Zjv 18, 4
A počul som iný hlas volať z neba: „Vyjdite z neho, môj ľud, aby ste nemali účasť na jeho hriechoch a aby sa vám nedostalo z jeho rán, s lebo jeho hriechy siahajú až po nebo a Boh sa rozpamätal na jeho neprávosti.
Zuzana Schlosserova shares this
3
apredsasatoci
Nie je vhodné pre precitlivelé povahy, ktoré sa nachádzajú v špacirujucej sa cirkvi!
apredsasatoci
To sa stáva mŕtvym chrobakom. 😘