Clicks2

Коментар ВВП до інтерн’ю журналіста з пропагандистом гомосексуалізму - ватиканським радником, священиком Джеймсом Мартіном, єзуїтом (V частина: Статистика і хвороби /т.зв. радощі/)

(V частина: Статистика і хвороби /т.зв. радощі/)

Питання кореспондента до єзуїта Мартіна: Звідки у Церкви інтерес до нашої сексуальності? Зрештою, в Євангелії це другорядна тема. У ньому немає абсолютно нічого про геїв і лесбіянок.

Коментар: У Євангелії Ісус не використовував безпосередньо терміни «гей» або «содоміт», але виганяв нечистих демонів, до яких відносяться і ті, які пов’язані з гомосексуалізмом. У листах апостолів, які продовжують думку Євангелія, содомія однозначно засуджується (Рим. 1,25-28; 1 Кор. 6,9; 2 Пет. 2,6; Юда 1,7 …).

Єзуїт Мартін на запитання кореспондента відповідає: Це чудово виражено в перших рядках документа ІІ Ватиканського Собору «Gaudium et spes»: «Радість і надія, смуток і страх сучасних людей, особливо бідних і всіх терплячих, також є радістю і надією, смутком і страхом учнів Христа».

Коментар: Це посилання на «Gaudium et spes» є маніпуляційним. У документі не говориться про гомосексуалізм.

Єзуїт Мартін: Людська сексуальність у всіх її формах є частиною «радості та надії» всіх людей.

Коментар: Це безглузде висловлювання ‒ груба маніпуляція! Мартін посилається на вирвану цитату з пастирської конституції і штучно надає їй значення, якого вона не має. Більш того, тут він говорить про «сексуальність у всіх її формах». Божий закон у 6-й і 9-й Заповідях забороняє не тільки розпусту і перелюб, але й гріхи проти природи. До них відноситься і гомосексуалізм, який карався смертю. У Новому Завіті сексуальність пов’язана виключно з шлюбом, який підноситься до рівня Таїнства. Ісус застерігає від перелюбу і навіть говорить: «Хто дивиться на жінку з пожаданням, той вже вчинив перелюб з нею в своїм серці», і «якщо твоя рука або нога спокушає тебе, відітни її; якщо твоє око спокушає тебе, вирви його; краще з одним оком або однією рукою увійти в Царство Боже, ніж з обома бути вкиненому в вічний вогонь».

Мова йде не про фізичне відсікання руки або ноги, але ми повинні внутрішньо відсікти нечисте бажання, яке може зловжити нашими членами. Це відсікання повинно відбутися в корені, тобто в думках, відчуттях і волі. Мета полягає в тому, щоб здобути Боже Царство через дотримання Божих Заповідей, і для цього ми повинні мати живу віру, яка, як бачимо, пов’язана з певною формою жертви. Але псевдоєвангеліє, яке представляє нам єзуїт Мартін, робить людину рабом сексуальних пристрастей, зокрема гомосексуалізму. Новий Завіт кілька разів виразно застерігає від нього і погрожує покаранням вічного вогню. Тому говорити про радощі від сексуальності у всіх її формах, від содомії та інших моральних відхилень ‒ це абсурд і великий обман. Якими є плоди цієї демонічної радості, яку пропагує єзуїт Мартін, показує статистика:

1) 2001 рік, США:

– Гомосексуалісти як і раніше становлять понад 50% відомих випадків СНІДу в Сполучених Штатах, хоча вони становлять лише 2% від усього населення.

– Серед гомосексуалістів зустрічається непропорційно велика кількість випадків гепатиту: 70-80% в Сан-Франциско, 66% в Нью-Йорку і 56% в Торонто (Канада).

– 59% гомосексуалістів заражені кишковими паразитами, такими як круглі гельмінти, вертячки і амеби.

Середній вік, в якому вмирають гомосексуалісти, становить 42 роки (лише 9% живуть після досягнення 65 років). Цей вік знижується до 39 років, якщо причиною смерті є СНІД.

Близько 67-80% гомосексуалістів практикують т.зв. «рімінг», анілінгус, фекальний секс і т.д., що є у гомосексуалістів основною причиною гепатиту і паразитарних захворювань.

– Взаємні катування серед гомосексуалістів від 40-х років ХХ століття збільшилися в два рази, а фістинг досяг астрономічних розмірів.

– 43% визнали, що в їх житті було 500 і більше партнерів, а 28% ‒ що у них було 1000 і більше партнерів …

– Багато сексуальні контакти між гомосексуалістами відбуваються в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, або під час оргій.

– Джон Муртаг, головний поліцейський суддя кримінального суду Нью-Йорка, сказав: «Гомосексуалісти у великих містах причетні до половини усіх вбивств».

– Гомосексуалісти здійснюють 50% самогубств.

37% гомосексуалістів практикують садомазохізм, що призводить до безлічі смертей. У Сан-Франциско проводилися лекції, де гомосексуалістів навчали, як під час мазохізму не вбити своїх партнерів.

– У гомосексуалістів в 100 разів більше шансів бути вбитими (зазвичай, іншим гомосексуалістом), ніж у нормальної людини, і в 26 разів більше шансів вчинити самогубство.

– 21% лесбіянок вмирають через вбивства, самогубства або автомобільної аварії, що в 534 рази більше, ніж у нормальних жінок.

50% жінок в камерах смертників в США ‒ лесбіянки.

33% гомосексуалістів відкрито зізнаються в сексі з неповнолітніми (педофілія).


Ці статистичні дані взяті в 2001 році з веб-сайту Westboro Baptist Church. За 20 років інтенсивної пропаганди ситуація значно погіршилася. Сучасна статистика подібного роду видаляється з Інтернету.

2) Деяка інформація з медичної конференції (Прага, 21-22 жовтня 2000 г.)

Гомосексуальний спосіб життя збільшує ризик виникнення не тільки багатьох інфекційних, але й неінфекційних захворювань. Статистика показує, що не менше 75% чоловіків-гомосексуалістів є носіями одного або декількох інфекційних захворювань, близько 75% хворіли хоча б одним венеричним захворюванням.

В даний час захворюваність на СНІД серед 20-30-річних чоловіків-гомосексуалістів приблизно в 430 разів більша, ніж серед нормального гетеросексуального населення. Гомосексуалісти набагато більш залежні від наркотиків і алкоголю, ніж інші люди.

40% гомосексуалістів в минулому страждали важкою депресією (серед нормального населення – всього 3%).

Наочний приклад: уявіть, що ви переїжджаєте в будинок у Сан-Франциско, де проживає 10 випадково обраних гомосексуалістів віком близько 25 років. За результатами досліджень до 2000 року, і навіть з центрів, що позитивно ставляться до гомосексуалізму, ця група могла б виглядати так:

6 з них мають регулярні статеві контакти з незнайомцями, в середньому у кожного було не менше двох партнерів в місяць.

3 з них час від часу беруть участь в оргіях, 1 ‒ садомазохіст, а 1 ‒ педофіл.

5 регулярно вживають хоча б один заборонений наркотик, 3 вживають більше наркотиків.

4 знаходилися в гострій депресії, 3 серйозно думали про самогубство, 2 намагалися покінчити життя самогубством.

8 з них в минулому хворіли заразливим венеричним захворюванням, 8 в даний час є носіями збудника заразливого захворювання.

Принаймні 3 були інфіковані ВІЛ і 1 хворий на СНІД.

Гомосексуальний спосіб життя, навіть без захворювання на СНІД, скорочує у чоловіків-гомосексуалістів середню тривалість життя на 20-30 років! Вважати спосіб життя, який має такий вплив на здоров’я людини, нормальним варіантом людської поведінки ‒ це цілеспрямований самообман і маніпуляція.

3) B 2016 році колектив вчених Єльського університету опублікував в журналі «Current Psychiatry Reports» статтю, яка також спростовує один з пунктів ЛГБТ-пропаганди про нормальність гомосексуалізму. Дослідження довели, що якщо порівняти літніх людей з літніми представниками ЛГБТ, то закономірно спостерігаються підвищені показники фізичних захворювань і психічних розладів у групи ЛГБТ. Літні жінки-лесбіянки і бісексуалки страждають від серцево-судинних захворювань, пов’язаних з подальшим недоумством і хворобою Альцгеймера.

Також підвищені показники тривожності, депресії і психічних розладів, пов’язані з вживанням психотропних речовин. У старості вони залишаються самотніми і хворими, включаючи ВІЛ-інфекцію. У десятки разів частіше, ніж звичайні люди, вони страждають на рак статевих органів і прямої кишки, нездатністю утримувати стілець. 31% опитаних ЛГБТ-осіб та 48% трансгендерів перебували в стані депресії. 53,5% мали суїцидальні думки. Тому гомосексуалізм мав би лікуватися, він не є життєвою нормою, порушує фізичне і душевне здоров’я.

4) Нові статистичні дані показують, що у Швеції за останні 10 років в результаті гомосексуальної пропаганди число дівчат, які страждають від гендерної дисфорії, збільшилося на 1500%, а хлопців ‒ на 400%.

В Англії 146 шкіл включили в трансгендерний експеримент. Яким був результат? 98% дітей мали суїцидальні думки, деякі неодноразово намагалися покінчити життя самогубством.

Запитуємо єзуїта Мартіна: Яка радість і надія виходять від вчинення гріха содомії? Це хвороби, страждання, а після смерті ‒ вічне покарання. Це насправді може приносити радість тільки дияволу і його слугам.

(Продовження в наступній частині)

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат


19.09.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей та апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.