Koniec jednej kariéry. Hovorca KBS Martin Kramara, ktorý sa postavil na úroveň Boha a poprel učenie…

Hovorca KBS Martin Kramara, ktorý sa postavil na úroveň Boha a poprel učenie Cirkvi o práve uplatniť si výhradu svedomia pri vakcinácii a ak niekto …
Sv.Prokop
Zkoušeli, kam až mohou ... 😡
Hermenegild
A kde ide terajší žilinský vikár?
Hermenegild
Dnes sám košický biskup na cirilometodskej púti kritizoval postup biskupov Cirkvi pre ich rozhodnutie zatvoriť kostoly cez covid. Nech boli akí boli, ale po odchode terajších biskupov Slovensko nič dobre nečaká. Modlime sa veľmi za nových biskupov- nástupcov apoštolov, ktorí nepodliehajú svetu, ale Kristovi.
johanika
Hermenegild, arcibiskup Bober, či biskup Forgá a Babjak boli priekopníkmi v nútení očkovať MRNA vakcínami a v presadzovaní všetkých zákazov a lockdownov v kostoloch...teraz obracajú kabát, ale boli najaktívnejší vo všetkých "proticovidových opatreniach". Ostatní biskupi boli, oproti nim, len slabým odvarom.
apredsasatoci
johanika Aspoň vidíme akú vieru má ovca.
Hermenegild
Ale teraz musia už vidieť, že vakcíny nefungujú, že boli podvedení.
Ivan Herda
Pán Čulen nie je hlupák bez vzdelania a svedomia a pán Kramara tiež nie je bezproblémová teologicko-cirkevne strpiteľná osoba, preto by bolo potrebné viac rozvážnosti a zdravého rozumu na rozhodovacích miestách pre dobro mnohích, najmä katolíkov, nelámať a nehasiť čo sa dá, je užitočnejšie ako opačný postup.
Pavol T
Myslím si, že táto voľba Cirkvi uškodí. Človek, ktorý zástava tento názor je u viac ako 50% veriacich nedôveryhodný. Jeho pôsobenie na jednej z čelných pastoračnych pozícií nebude úspešné. Človek by čakal najskôr ospravedlnenie a pokánie. Nič z toho však neprišlo. Komu sa chce páčiť? Svetu alebo Kristovi?
Blahovec01
Prekvapuje ma "pestrá" Judášska činnosť kariéristu Kramaru. Lenže on patrí do tej časti kariéristického kléru, ktorá podľa potreby bude vyznávať a klaňať sa komukoľvek a čomukoľvek. On je síce "tuhý" rímsky katolík, ale kresťanom, kristovým človekom a pastierom nie je ani z diaľky piatich svetelných rokov. On podľa potreby sa bude klaňať Pačamame, Budhovi, Baalovi, Kronosovi, Perúnovi, Morene, …More
Prekvapuje ma "pestrá" Judášska činnosť kariéristu Kramaru. Lenže on patrí do tej časti kariéristického kléru, ktorá podľa potreby bude vyznávať a klaňať sa komukoľvek a čomukoľvek. On je síce "tuhý" rímsky katolík, ale kresťanom, kristovým človekom a pastierom nie je ani z diaľky piatich svetelných rokov. On podľa potreby sa bude klaňať Pačamame, Budhovi, Baalovi, Kronosovi, Perúnovi, Morene, Šivovi, Viracochovi, gameši, mardukovi, atď.... Pre kariéru všetko. Podľa toho ako mu nakážu.

Naviac, presunuli ho ako správneho, úda rímskej cirkvi do Žiliny. A vec je úplne jasná a čitateľná. Biskup Galis tam končí, je starý a pôjde do emeritného stavu. A kto bude ten správny nástupca? Nože hádajte.... Oni nepotrebujú statočného biskupa, ktorý hlása a žije pravdu. Kristovu pravdu. Oni potrebujú poslušného sluhu a otroka.
johanika
Za odmenu ho povýšili:
Kramara po vyše siedmich rokoch končí ako hovorca KBS
Na poste bol od 1. decembra 2014. Od júla 2022 sa vracia pôsobiť do Žilinskej diecézy. Biskup Tomáš Galis ho menoval za svojho generálneho vikára.
Depeche Mode
Možno ho len potrebovali nejak dôstojne z verejného života upratať...
dominikguzman
Upratali by ho, keby ho strčili niekam do kláštora, na miesto, kam ani autobusy nejazdia a líšky dávajú dobrú noc, aby tam do konca života konal pokánie. Toto nie je upratanie, toto je povýšenie, a neprekvapilo by ma, keby sa stal aj kandidátom na biskupa, a po Galisovi by bol dosadený za nového biskupa. Toto je škodná v Katolíckej cirkvi, ktorá len zapríčiní ďalšie pohoršenie a odpad od viery, …More
Upratali by ho, keby ho strčili niekam do kláštora, na miesto, kam ani autobusy nejazdia a líšky dávajú dobrú noc, aby tam do konca života konal pokánie. Toto nie je upratanie, toto je povýšenie, a neprekvapilo by ma, keby sa stal aj kandidátom na biskupa, a po Galisovi by bol dosadený za nového biskupa. Toto je škodná v Katolíckej cirkvi, ktorá len zapríčiní ďalšie pohoršenie a odpad od viery, ako sa to stalo pri homosexuálnom Bezákovi. Kto vie, či aj Kramara tiež nie je z tohto súdka ako Bezák, a potom si bude tam vysväcovať rôznych homosexuálov, komunistov a slobodomurárov.
apredsasatoci
Taký ako Kramara slúži iba Božiemu plánu. A tak mame možnosť vidieť aká je naša viera.