Szokująca wypowiedź w TVN24. "Matka Jana Pawła II nie była Polką!"

5 najgłupszych wypowiedzi profesor Moniki Płatek.
Takich mamy teraz mądrych profesorów, że można boki zrywać ze śmiechu.
Jak nie ma Boga w sercu to i tytuł profesora nie uchroni przed głupotą.

5 najgłupszych wypowiedzi profesor Moniki Płatek.

Szokująca wypowiedź w TVN24. "Matka Jana Pawła II nie była Polką!"
- Jan Paweł II wcale nie był papieżem Polakiem - czy to kontrowersyjne zdanie to kolejna próba zaistnienia w mediach przez Janusza P., albo tytuł artykułu w jakimś antyklerykalnym pisemku? Nic z tych rzeczy. Takie zdanie padło bowiem w "Babilonie" - programie publicystycznym z udziałem pań w TVN24

W programie, w którym gośćmi (a może gościówami?) są tylko i wyłącznie panie - rozmawiano m.in. o wizycie prezydenta Bronisława Komorowskiego w Stolicy Apostolskiej. Głowa naszego państwa brała udział w nabożeństwie za papieża Polaka - Jana Pawła II.Gdy tą informację usłyszała prof. Monika Płatek z UW wypaliła: "Nie było papieża Polaka. Przecież jego matka była Ukrainką". - Ukrainką czy pochodziła z Ukrainy - dopytywał zdziwiony prowadzący. - Ukrainką - twardo obstawała przy swoim profesor. - A ojciec jakiego pochodzenia był? - drążył gospodarz programu. - Tego nie wiem - odpuściła zacietrzewiona w tym temacie wykładowczyni.Sprawdziliśmy czy grając rolę autorytetu miała rację. Okazuje się, że nie. Każde dziecko może bowiem sprawdzić, że matka Karola Wojtyły - Emilia była piątym z trzynaściorga dzieci krakowskiego tapicera Feliksa Kaczorowskiego. Jej matką, a babką Wojtyły była zaś Anna Maria Scholz. Rodzina ta nie miała nawet ukraińskich korzeni. Pochodziła z okolic Bielska-Białej. No ależ czego to się nie powie na wizji, byle bronić jakichś tam swoich przekonań.

Szokująca wypowiedź w TVN24. "Matka Jana Pawła II nie była Polką!"
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nie ma to, jak zdrowy chłopski rozum, nawet rozum profesorski mu nie dorówna.
Tadeusz Zborek
Co napisać? No chyba tylko że brak słów.
Krystian N.
Można napisać Papież-Ukrainiec. Ale chyba nawet zdezelowana umysłowo Płatek nie odważyłaby się na taką brednię.
pielgrzym55
Ukrainką? Nie, raczej miała pierwszorzędne korzenie.
Krystian N.
To jest pikuś. Pani Płatek powiedziała parę lat temu w auli UW, że w związkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w heteroseksualnych. Pamiętam, że Korwin będący jednym z prelegentów tak się śmiał, że aż gestami zaczął sugerować, że "profesorowa Płatkowa jest coś nie teges umysłowo". W tle mikrofony zebrały jej cichy komentarz: Z czego oni się śmieją?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Takich mamy teraz ,,mądrych'' profesorów, że nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać nad ich mądrością. Do tego samego sortu należy też, prof.Magdalena Środa, i prof. Joanna Senyszyn. Wszystkie wyzwolone emancypantki , feministki i zagorzałe obrończynie LGBT i wszelkiego innego diabelstwa.
Krystian N.
Wszystko wynika z przyjęcia przez tzw. lewicę zboczeń za normę.
Dla nich również:
- mordowanie dzieci to norma
- okradanie ludzi przez inflację i podatki to norma
- bluźnierstwo Bogu to norma
- zaprzeczanie istnienia Boga to norma

To później co się dziwić mój szczypiorku, że idiotyzm pani Płatek to też norma.