10:20
osdamen
11.6K
Gdzie my k*rwa żyjemy? Polska państwem absurdu! - Rafał Orłowski. Gdzie my k*rwa żyjemy? Polska państwem absurdu! - Rafał Orłowski J CH 18 godzin temu Lista tajemniczych „zgonów” w III RP (po Okrągłym …More
Gdzie my k*rwa żyjemy? Polska państwem absurdu! - Rafał Orłowski.

Gdzie my k*rwa żyjemy? Polska państwem absurdu! - Rafał Orłowski

J CH 18 godzin temu
Lista tajemniczych „zgonów” w III RP (po Okrągłym Stole)
Jan Budziński – (1991) – zawał serca (?), kierowca służbowej lancii którą jechali Pańko i Zaporowski Dwaj policjanci, którzy pierwsi przyjechali na miejsce wypadku również zmarli. Przyczyną zgonu było utonięcie (na rybach).

Jarosław Ziętara – dziennikarz śledczy, badał afery gospodarcze, wytropił aferę w PKS Śrem. Zamordowany 1 września 1992. Dopuszczono się na szczeblu kierownictwa MSW i UOP zacierania śladów prowadzących do służb specjalnych.

Janusz Zaporowski – dyrektor Biura Informacyjnego Kancelarii Sejmu – zmarł 07.10.1991. W przeciągu kilku miesięcy od wypadku zmarł zarówno kierowca Lancii, jak i policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce wypadku.

Michał Falzmann – kontroler NIK-u, badający sprawę FOZZ – umiera “na serce” 18.07.1991 r. Jego nagła śmierć w czerwcu 1991 r. wyglądała na zawał. Dziwne jest jedynie to, że 38-letni mężczyzna doznał go krótko po tym, jak domagał się powołania specjalnej sejmowej komisji ds. FOZZ.

Walerian Pańko – Prezes NIK i szef Felzmanna – ginie wkrótce po nim w tajemniczym wypadku samochodowym 7.10.1991 r. Jego śmierć wyglądała jak zwykły wypadek, tyle że zdarzyła się na prostym odcinku trasy z Warszawy do Katowic, a auto rozpadło się na dwie części. Kilka dni później prezes Pańko miał w Sejmie przedstawić ustalenia NIK dotyczące afery FOZZ. Z jego sejfu zniknęły ważne dokumenty w sprawie FOZZ. Śledztwo wykazało że samochód rozpadł się w wyniku wybuchu bomby umieszczonej pod autem. Jednak trzej policjanci, którzy jako pierwsi byli na miejscu wypadku, utonęli kilka miesięcy później podczas weekendowego wypoczynku (wszyscy trzej świetnie pływali). Oficjalnie podano że śmierć Pańki była wynikiem nieszczęśliwego wypadku. Jego kierowca został… skazany na więzienie i wkrótce… również zmarł.

Andrzej Struglik - w 1991r. roku został zastrzelony były oficer kontrwywiadu wojskowego PRL, który pracował w firmie handlującej bronią. Struglik chciał się zwolnić, gdy kazano mu nielegalnie sprzedawać broń do innych krajów. Doradca finansowy w Towarzystwie Handlu Międzynarodowego DAL SA, które sprzedawało m.in. broń, nie zawsze legalnie. Zabity strzałem w głowę w 1991 r. przed blokiem, w który mieszkał.

Piotr Jaroszewicz – premier PRL – zamordowany 01.09.1992 r, wraz z żoną Alicją Solską. Śmierć Jaroszewicza ma związek z jego wiedzą na temat barokowego pałacu w Radomierzycach. Podobno do pałacu tego pod koniec II wojny światowej trafiły archiwa Reichssicherheitshauptamt, a w czerwcu 1945 roku mieli przejąć je Jaroszewicz i kilku innych oficerów – wkrótce potem archiwa zostały przewiezione do ZSRR. Miały się w nich znajdować między innymi dokumenty dotyczące kolaboracji Francji z III Rzeszą czy akta Léona Bluma oraz rodziny Rothschildów.

Tadeusz Kazimierz Steć - zamordowany 12 stycznia 1993 w Jeleniej Górze we własnym mieszkaniu. Jego zabójstwo jest ściśle związane z zabójstwem Piotra Jaroszewicza i archiwum w Radomierzycach.
Jacek Sz.- oskarżony w sprawie FOZZ – zmarł w 1993r. Tadeusz Kowalczyk – w 1997 roku ginie w tajemniczym wypadku drogowym, były poseł, który dużo wiedział o związkach polityków i mafii.

Jerzy Henryk Fonkowicz – zamordowany 7 października 1997 w Konstancinie-Jeziornie, generał brygady LWP. Torturowany, zginął w wyniku długotrwałych tortur podczas napadu rabunkowego na jego dom w Konstancinie. Jego zabójstwo jest ściśle związane z zabójstwem Piotra Jaroszewicza i archiwum w Radomierzycach.

Marek Papała – Komendant Główny Policji – zamordowany 25.06.1998 r. Najbardziej prawdopodobnym motywem zbrodni była obawa ujawnienia przez generała organizatorów międzynarodowego przemytu narkotyków. Proceder ten monopolizowali współpracujący z Edwardem Mazurem gangster Jeremiasz Barański ps. Baranina oraz Andrzej Zieliński ps. Słowik. Kolejny motyw to korupcja przy bezcłowym imporcie milionów ton zboża z Uzbekistanu i Kazachstanu, organizowanym przez Edwarda Mazura, biznesmenów powiązanych z Jeremiaszem Barańskim ps. Baranina Andrzejem Kuną i Aleksandrem Żaglem oraz oficerem rosyjskiego wywiadu Władimirem Ałganowem..

Bartłomiej Frykowski - "Zginął od ran zadanych nożem w nocy z 7 na 8 czerwca 1999 w posiadłości Karoliny Wajdy w Głuchach (w dworze rodzinnym Cypriana Kamila Norwida). Prowadzący śledztwo ze względu na pozycję Andrzeja Wajdy(ojca Karoliny), uznali, że była to śmierć samobójcza." CDN
itd...................
olek19801
żyjemy w państwie służb specjalnych na usługach wrogich sił wobec Polski