Clicks403
PiotrM
1

Żołnierze z długą bronią na ulicach Polski! Rerzim Pisu nadciąga!

Opinie

Czy władza zwariowała? Żołnierze z długą bronią na ulicach!

Facebook

Twitter

Linkedin

ReddIt

Email

Print

2020-04-05

„Takie mieszane patrole legitymują wszystkich kierowców, którzy nie wiadomo dokąd i po co jadą na trasie Białystok-Lublin! Żołnierze są z bronią długą i zastrzelą każdego, kto będzie pytał, czy to jest już: STAN KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ?!” – pyta jeden z internautów.

Ale sprawa wbrew pozorom jest poważna. Wysyłanie żołnierzy z długą bronią przeciw obywatelom, którzy niczego złego nie zrobili to poważne naruszenie praw człowieka. Władza najwyraźniej spanikowała i próbuje zastraszyć ludzi, ale wywoła tylko większy opór przed bezprawnym zakazywaniem przemieszczania się.

Rzecznik Praw Obywatelskich potwierdził niedawno, że zakaz przemieszczania się i przymusowa kwarantanna niezgodne z konstytucją.

„Używanie wojska do terroryzowania własnej ludności jest równoznaczne z zamachem stanu, za co sprawcy powinni być osądzeni i ukarani. Widać doświadczenia z Grudnia 1970 niektórych niczego nie nauczyły.” – to jeden z komentarzy do tego zdjęcia.
Rafał_Ovile
Reżim sanitarno-totalitarny wdrożony przez demonkratycznych gwałcicieli Boga nie "spadł z nieba" był już przygotowany od dawna... Teraz zakamuflowany totalitaryzm tylko się ujawnił.