01:57
Clicks2.6K
m.rekinek
16
TRAGEDIA ZASZCZEPIONYCH W DOMU OPIEKI W CONNECTICUT. ,,SZCZEPCIE SIĘ !" 8 seniorów nie żyje, 89 jest zarażonych, mimo że wszyscy byli zaszczepieni. Dom opieki w Connecticut przeszedł w tryb rekonwa…More
TRAGEDIA ZASZCZEPIONYCH W DOMU OPIEKI W CONNECTICUT. ,,SZCZEPCIE SIĘ !" 8 seniorów nie żyje, 89 jest zarażonych, mimo że wszyscy byli zaszczepieni. Dom opieki w Connecticut przeszedł w tryb rekonwalescencji po wybuchu epidemii COVID-19. Geer Village powiedział, że epidemia, która rozpoczęła się we wrześniu, spowodowała śmierć 8 mieszkańców i zarażenie 89 mieszkańców i pracowników.
Placówka z siedzibą w North Canaan, która obejmuje między innymi niezależne i wspierane życie, twierdzi, że przeprowadza co dwa tygodnie testy na mieszkańcach i personelu. W oświadczeniu dyrektor pielęgniarstwa Cady Bloodgood i dyrektor naczelny Kevin O'Connell powiedzieli, że nadal „uważnie monitorują sytuację”.

Od 27 października do 9 listopada stan zgłosił 15 nowych przypadków COVID-19 wśród mieszkańców Centrum Pielęgniarstwa i Rehabilitacji Geer oraz 10 nowych potwierdzonych przypadków wśród pracowników. W całym stanie było 45 nowych przypadków wśród mieszkańców domów opieki i 54 nowe przypadki wśród członków personelu w tym okresie, jak pokazują dane stanowe.

Geer Village po raz pierwszy publicznie ogłosił wybuch epidemii 3 października, kiedy to zidentyfikował trzy pozytywne przypadki COVID-19 wśród mieszkańców i pracowników, z których wszyscy byli w pełni zaszczepieni
marekbogdan shares this
313
V.R.S.
"pamiętam przy pierwszej fali epidemii gdy stwierdzono wirusa w domu opieki gdzieś w polsce ,cała obsada opiekunów zdezertowała,no cóż bali się,ale od razu podążył z opieką jakiś kobiecy zakon,kilka z sióstr zmarło...."
---
Ta, cały zakon wymarł, takie bzdety to tylko koronasekta może wymyśleć.
Naprawdę się dziwię że narzeka się na tym forum na nachalną propagandę w mediach a uprawiających …More
"pamiętam przy pierwszej fali epidemii gdy stwierdzono wirusa w domu opieki gdzieś w polsce ,cała obsada opiekunów zdezertowała,no cóż bali się,ale od razu podążył z opieką jakiś kobiecy zakon,kilka z sióstr zmarło...."
---
Ta, cały zakon wymarł, takie bzdety to tylko koronasekta może wymyśleć.
Naprawdę się dziwię że narzeka się na tym forum na nachalną propagandę w mediach a uprawiających prymitywny troling pańdemiczny nie banuje.
jansprawiedliwy
pamiętam przy pierwszej fali epidemii gdy stwierdzono wirusa w domu opieki gdzieś w polsce ,cała obsada opiekunów zdezertowała,no cóż bali się,ale od razu podążył z opieką jakiś kobiecy zakon,kilka z sióstr zmarło....i nigdy nie dam sobie wmówić że zakony to skupiska grzesznych obiboków,niech żyją zakony....alleluja
Stina Kri
Przecież cały czas o to chodzi, likwidację " niepotrzebnych" i jeszcze niektórzy zdziwieni no bo byli zaszczepieni i powinni żyć 100 lat więcej a tu śmierć ich zabrała do wieczności i będą żyć ale już nie na tym świecie a ci ca chwilowo przeżyli szprycę zatrują się masoneczką ale oni dumnie w tych kagańcach chodzą.
Sławomir Sokołowski
W wielu tzw. domach opieki... dzieją się podobne tragedie, ale tylko o nielicznych słyszymy... W lutym b.r. w Woli Czołnowskiej, w ciągu dwóch tygodni zmarła prawie 1/3 "zaszczepionych" staruszków (12 z 37 "zaszczepionych"). Przed wstrzyknięciem eutanazyjnej trucizny wszyscy byli przebadani (bez przeciwwskazań) i z negatywnym testem "kowidowym". Oczywiście nasze "służby" nie dopatrzyły się …More
W wielu tzw. domach opieki... dzieją się podobne tragedie, ale tylko o nielicznych słyszymy... W lutym b.r. w Woli Czołnowskiej, w ciągu dwóch tygodni zmarła prawie 1/3 "zaszczepionych" staruszków (12 z 37 "zaszczepionych"). Przed wstrzyknięciem eutanazyjnej trucizny wszyscy byli przebadani (bez przeciwwskazań) i z negatywnym testem "kowidowym". Oczywiście nasze "służby" nie dopatrzyły się żadnego powiązania "szczepionki" z tym ludobójstwem! ZUS i wrogowie człowieka zacierają ręce, rodziny płaczą, a Pan Bóg przybliża czas ostatecznego rozliczenia zbrodniarzy!
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Podobno Bill Gates przewiduje 2022 roku (gdzieś w połowie) koniec pandemii, ale nakaz masek przypuszczalnie pozostanie.
Sławomir Sokołowski
Maski są bardzo ważną "bronią" psychologiczną, przypominają o "pandemii"... (co potwierdził zbrodniarz prof.(???!!!) Jarosław Pinkas, dlatego prawdopodobnie pozostaną na zawsze, niezależnie od dozgonnych "szczepionek", "skutecznie chroniących" nas przed nawrotem "pandemii"...
wprawo.pl/…o-podstaw-dzialania-wladzy-podczas-pandemii-wideo/