pl.news
111.2K

Przyłącz się! Gloria.tv prze pełną mocą z innowacjami

Synod o Synodach i środki przymusu pod pretekstem Covid jeszcze bardziej pogłębiły ostre podziały w Kościele i społeczeństwie.

Pośród ideologii, straszenia, medialnego mainstreamu, dyskredytowania innowierców, pogardy dla wolności sumienia i słowa, Gloria.tv robi milowy krok i cieszy się zainteresowaniem, o jakim nie pomyślelibyśmy w momencie jej powstania. A co najlepsze: wciąż jesteśmy na początku drogi!

Gloria.tv to najnowocześniejsze oprogramowanie, które odpowiada przyzwyczajeniom komunikacyjnym ludzi. Pracujemy na pełnych obrotach, aby ciągle rozwijać najbardziej zaawansowaną technologicznie katolicką stronę internetową na świecie.

Prosimy, pomóż nam osiągnąć nasz cel zbiórki w Adwencie, czyli 30.000 euro, abyśmy mogli przynajmniej zbilansować ten drugi rok Covid, który również mocno dotknął wielu naszych darczyńców.

Prosimy, przyłącz się do nas, aby wykorzystać szansę, jaką daje ten wyjątkowy projekt: więcej informacji zamiast propagandy, więcej spójności zamiast podziałów, więcej nawiązywania kontaktów zamiast izolacji, więcej przyjaźni, a przede wszystkim: więcej pobożności. Tak, aby Bóg był uwielbiony we wszystkim.

Jeśli chcesz i możesz, prosimy o wpłaty:

- kartą kredytową lub PayPal
przez Kindful

- przelewem bankowym na:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

Poniżej znajduje się film, na którym mała dziewczynka przybija piątkę księdzu, który podniósł rękę, aby ją pobłogosławić.

#newsCjigpayzxa

00:13
JerzyPiotr shares this
4