Clicks56
uk.news

Римська спека? Ватикан збожеволів: "Чоловіки з'явилися з темряви"

22 липня Академія життя Ватикану, яку очолює гомосексуаліст архієпископ Вінченцо Палья, опублікувала документ про коронавірус, який містить 4200 слів.

Філ Лоулер з CatholicCulture.com назвав документ "багатослівним" і "сентиментальним", а також зазначив, що в ньому не згадується Господь, Христос, Святий Дух, церква, таїнства, молитви, благодійність і навіть "християнство". Непотрібне слово "солідарність" можна зустріти 13 разів.

Наведемо приклад: Covid-19 "позбавив нас можливості обніматися, рукостискань і чуттєвості поцілунків [!], перетворивши відносини в полохливу взаємодію незнайомців, які ховаються під безликими засобами захисту".

Диякон Нік Доннели розповів ChurchMilitant.com, що цей текст гідний Ніцше, "тому що документ однозначно дає зрозуміти", що Господь мертвий. Він називає цю цитату з документа ідеєю Люцифера про те, що люди не є дітьми Господа і ніколи не потраплять на небеса:

"Ми з'явилися з темряви невідомого походження... Ми занадто пізно погодилися на темряву, з якої прийшли, і до якої повертаємося".

#newsCxtsfubtao