Clicks1.4K

Przenajświętsza Komunia na kolanach i do ust

Przenajświętsza Komunia na kolanach i do ust.

"Tak powinni przyjmować Komunię Świętą wszyscy, którzy – mają wiarę, przed KIM się znajdują. Ta postawa dojrzewała przecież w Kościele Świętym poprzez wieki, jako najdoskonalsza forma przyjmowania Pana.Warto ją zachować i z pietyzmem pielęgnować"

Ks. Abp Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński.

Głos Boga.. w czasie zamętu, okrutnych świętokradztw i profanacji Trzykroć świętego Ciała Bożego przed którym Aniołowie padają na twarz..

youtube.com/watch?v=Qzd6n7BO5Es
Jerzy P
KomuniaŚw. na rękę to wielkie zło.Wielkim złem jest teżto jak Kapłan rozdaje Komunię Św.bez pateny.Wtedy też drobne cząsteczki spadają na posadzkę i są deptane przez ludzi i to wcale nie jest rzadkie zjawisko to się dzieje nagminnie.Jakoś o tym nikt nie mówi.Bóg deptany przez ludzi.Czy można bardziej zgrzeszyć?Ohyda spustoszenia w miejscu świętym.Dom Boży zamieniony w jaskinię zbójców.Dlatego …More
KomuniaŚw. na rękę to wielkie zło.Wielkim złem jest teżto jak Kapłan rozdaje Komunię Św.bez pateny.Wtedy też drobne cząsteczki spadają na posadzkę i są deptane przez ludzi i to wcale nie jest rzadkie zjawisko to się dzieje nagminnie.Jakoś o tym nikt nie mówi.Bóg deptany przez ludzi.Czy można bardziej zgrzeszyć?Ohyda spustoszenia w miejscu świętym.Dom Boży zamieniony w jaskinię zbójców.Dlatego nie ma się co dziwić że ludzie chodzą w kagańcach jak psy.Gdybyście mieli wiarę jak ziarenko gorczycy.Ale nie macie!