NewsLetters
8

Слово життя Ів. 16,33

«Сказав Я вам це, щоб ви мали в Мені мир. У світі страждатимете. Та бадьортеся! Бо Я подолав світ»

Це важливі слова. Треба усвідомити, що справжній мир ми маємо лише у Христі. На іншому місці Він говорить: «Мир, який Я даю вам, світ не може вам дати». Цей мир пов’язаний з живою вірою, з відданістю Христові і з чистим сумлінням. Людина, яка чинить зло і яка покинула Христа, може мати лише фальшивий мир, а не справжній.

Ісус провіщає, що у світі ми страждатимемо. Кожна людина має це страждання і не уникне його. Воно походить з кількох джерел: не тільки від інших людей, не тільки зі системи світу та певної дисгармонії в ньому, але й з нашого безсилля і з того, що в нас діє зло. Ми самі створюємо собі страждання. Тому мусимо вчитися усвідомлювати матеріальні, душевні та духовні закони і таким чином набувати життєву мудрість. Але головне світло для справжньої мудрості та просвітлення дає нам Святий Дух. Часто молоді люди можуть мати мудрість старців, якщо, як каже Святе Письмо, стараються пізнавати Боже слово і зберігати його.

Ісус каже: «Бадьортеся! Бо Я подолав світ». А на іншому місці Святе Письмо говорить: «Віра ваша ‒ це те, що перемагає світ». Віра з’єднує нас з Ісусом. Через цю віру діє Він сам і перемагає систему світу, брехні і зла. Отож вгору піднесімо серця! Ісус є з нами. Він близько нас, Він є в нас. А ми повинні знову, особливо через молитовні зупинки продовж дня, коли призиваємо Його ім’я, усвідомлювати Його присутність. Ми повинні за все Йому дякувати, і за терпіння, яке приходить. Це прояв віри, і це, власне, суть 164 вірша зі 119 Псалма: «Сім разів на день я Тебе хвалю за Твої присуди справедливі». Здебільшого, коли приходять терпіння, ми впадаємо в себежаль і докоряємо Богу. Це не прояв віри, це прояв невіри. Це ознака того, що ми забарикадувалися у своєму eis ta idia разом зі своєю невірою, страхом, себежалем та бунтівливістю проти Бога. Треба не впускати в наше нутро ці думки, а разом з ними і їхню негативну владу над нами. Ми повинні стояти у вірі і в ній приймати не Єву, а Марію. Ісусова Матір повна благодаті. У цих ситуаціях Вона буде вчити нас ходити у Святому Дусі. Основою учнівства є покора – вміти признати свою помилку і мати здорову самокритику, яка не піддається депресії та себежалю, але зі своєю бідою відразу ж приходить під Христовий хрест. Там ми повинні віддавати свої упадки та гріхи і знову ставати до духовної боротьби за Царство Боже в нас і в нашому оточенні.

Ісус каже: «Бадьортеся! Бо Я подолав світ». Усвідомлюймо це протягом цих 14 днів, коли будемо повторювати Слово життя.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8